Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

Gal kas uzsakineja is FB ? turiu pora prekyciuc blush2.gif
Atsakyti
man aliexpress taip pat teko sulaukti pasiulymo arba primoketi, arba atsaukti uzsakyma... buvo taip pat ale didziule akcija... pasirodo gana daznai jie taip zaidzia...
Atsakyti
darysiu užsakyma iš SD priimčiau kokia 1-3 mamytes.Alytus bet balandžio viduryje busiu Vilniuje ir Kaune,tai galečiau atvežti...Jei kas norite rašykite į až 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolita @ 2013 03 30, 14:47)
Is Jav parduotuviu dazniausiai nesiuncia i LT, o jeigu pasitako tokiu parduotuviu kurios siuncia, tai nepamirskit kad gali tekti PVM ir muitus susimoketi.

Ačiū žinau bet niekiap nerandu savo šedevriukui pigaus naktipuodžio gražaus... ax.gif
Papildyta:
Gal kas žino TBS kodukų nuolaidų?
Atsakyti
QUOTE(rucelacka @ 2013 03 30, 23:48)

Gal kas žino TBS kodukų nuolaidų?


BANK - 20£ off perkant uz 40£
HOLIDAY - 40% off
4u.gif
Atsakyti
cia daugiau besilankanciu tai gal pagelbes kas ax.gif tokiu gal aliexpres matet ax.gif http://server6.manod....jpg?1363608165 pagal paveikslelio paieska nerandu
Atsakyti

Siandien uzsakinesiu is tesco groceries. gal yra norinciu prisijungti? Kolkas esame dviese. Dalinsimes atvezima i uk siuntima 3.5 sv, i lietuva vezimas 1 kg 8 lt. Utena. galesiu siusti i kitus miestus smile.gif
Atsakyti
Čia gal nevieta bet noriu pasveikinti jus mielosios su nuostabia pavasario švente nors jo už lango nesimato..bukite laimingos ir kad jūsų ašaros būtų tik džiaugsmo stiprybės jums:) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri perkate is violey? Noreciau prisijungti prie uzsakymo ir siuntimo islaidom pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
prisijungsiu prie e5p perkancios
Atsakyti
gal kas renka uzsakyma is e5p ? prisijungciau
Atsakyti
Aš taip pat jungčiausi prie e5p užsakymo mirksiukas.gif
Atsakyti
o merginos mūsų nemažai,aš irgi jungčiausi E5P 4u.gif
Atsakyti