Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

Ryte uzsakinesiu is tesco groceries. gal yra norinciu prisijungti? Dalinsimes atvezima i uk siuntima 3.5 sv, i lietuva vezimas 1 kg 8 lt. Utena. galesiu siusti i kitus miestus smile.gif
Atsakyti
Metgaitės noriu jūsų paklaust,gal atsakysit kuri.Nori iš manęs pirkt crocsus viena sm narė,bet mokėtų iš norvegiškos sąskaitos.Kažin kiek man kainuotų tas pinigų gavimas banke?Mano bankas swed?
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 03 29, 22:04)
Metgaitės noriu jūsų paklaust,gal atsakysit kuri.Nori iš manęs pirkt crocsus viena sm narė,bet mokėtų iš norvegiškos sąskaitos.Kažin kiek man kainuotų tas pinigų gavimas banke?Mano bankas swed?

swedbank.lt svetainėje yra tokia informacija - pažiūrėkit čia: į klientų sąskaitas pervestų lėšų administravimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 03 29, 22:04)
Metgaitės noriu jūsų paklaust,gal atsakysit kuri.Nori iš manęs pirkt crocsus viena sm narė,bet mokėtų iš norvegiškos sąskaitos.Kažin kiek man kainuotų tas pinigų gavimas banke?Mano bankas swed?



QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 29, 22:16)
swedbank.lt svetainėje yra tokia informacija - pažiūrėkit čia: į klientų sąskaitas pervestų lėšų administravimas 4u.gif


Man kartą pervedinėjo iš norvegiškos sąskaitos, tai pati pasakė, kad man nuskaičiuos 5Lt, todėl pervedė 5Lt daugiau smile.gif
Atsakyti
http://www.fisher-pr.../products/47171 gal žinote ar į Lt siunčia?
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2013 03 29, 23:41)
Man kartą pervedinėjo iš norvegiškos sąskaitos, tai pati pasakė, kad man nuskaičiuos 5Lt, todėl pervedė 5Lt daugiau smile.gif

Jei perveda svarais - 20 lt
Jei eurais - 5 lt

Bet dar kazkoks fintas buna, kad veda svarais, juos automatiskai konvertuoja i eurus ir tada minusuoja 5 lt unsure.gif

Nors jums is Norges aktualu... tiksliai bankas pasakytu, galit uzklaust.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 29 kovo 2013 - 23:00
QUOTE(rucelacka @ 2013 03 29, 23:59)

Gal is cia geriau http://www.mytoys.de...1.13.03/1688455

Siuntimas i Lt su koduku 4eur.
Atsakyti
Mergaitės, per kiek laiko gaunate į el.p. pardavėjų papildomą nuolaidų kuponą iš www.aliexpress.com.? O gal aš ne taip ką dariau g.gif Paspaudžiau gauti kuponą, suvedžiau duomenis ir viskas...jau kokia valanda o koduko nėra...
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2013 03 30, 00:40)
Gal is cia geriau http://www.mytoys.de...1.13.03/1688455

Siuntimas i Lt su koduku 4eur.


O mergaites kooperuojasi i sita parduouve?
Koks cia kodukas? Pridejau i krepseli, tai man 2.95 rodo g.gif
Dukra leles-monstriukes uzsimane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 03 30, 00:08)
Mergaitės, per kiek laiko gaunate į el.p. pardavėjų papildomą nuolaidų kuponą iš www.aliexpress.com.? O gal aš ne taip ką dariau g.gif  Paspaudžiau gauti kuponą, suvedžiau duomenis ir viskas...jau kokia valanda o koduko nėra...

ju nieks nesiuncia i el.pasta. Atsirada jie Jusu profilyje. Jau buvau kazkada rasius, kaip panaudot juos rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 20, 18:34)
Tada vadinas reik daryt taip smile.gif
Kai paspaudziat ta kupona pardavejo, pvz 2 dol ar ten kazkiek. Jis atsiranda prie jusu kuponu.
O tuos jau gautus is pardavejo,kopunus galima paziuret cia:
user posted image

user posted image

user posted image

Tai kai paspaudzia ta USE NOW, jis atsiranda ten, kur jau mokant galima panaudot ji .
Tik yra salygos tu kuponu, gal galioja pvz perkant uz nemaziau nei tokia ir tokia suma  smile.gif


Papildyta:
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 20, 17:01)
ta kupona panaudot galima, kai jau mokat.

O siaip, visad pagalbininkas kas yra google  biggrin.gif  Ivedziau klausima,ir ismete atsakyma:
How to use coupon in aliexpress

Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 30, 10:31)


Ačiū jums, pirmą kartą ruošiuosi pirkti, tai ir kyla tokie klausimai ax.gif
Atsakyti

Siandien uzsakinesiu is tesco groceries. gal yra norinciu prisijungti? Kolkas esame dviese. Dalinsimes atvezima i uk siuntima 3.5 sv, i lietuva vezimas 1 kg 8 lt. Utena. galesiu siusti i kitus miestus smile.gif
Atsakyti