Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema


PIrksiu SD pirksiu eurais jurgita.karpiniene@gmail.com Kaunas jei ne daug galiu persiust

Esam tryse siuntimas gaunas kolkas 3,4euro gal dar kas su amzu krepsiuku prisijungt noretu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 03 29, 15:47)
Gal kas norite prisijungti prie Mary Kay kosmetikos pirkimo su 30% nuolaida?
http://marykay.lt/


Pažiūrėjau savo valiklį, kuris čia 60 Lt. kainuoja, ale aš už jį visada be jokių akcijų moku 40-42 Lt., tai jaučiu akių dūmimas čia ta akcija cool.gif
Atsakyti
sveikutes,
gal pasidalinumete kur perkate geros kokybes basutes paauglems ????? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 03 29, 18:00)
Pažiūrėjau savo valiklį, kuris čia 60 Lt. kainuoja, ale aš už jį visada be jokių akcijų moku 40-42 Lt., tai jaučiu akių dūmimas čia ta akcija  cool.gif

Ne dūmimas. Akių valiklis kainuoja 60lt, ju kataloge nurodytos pardavimo kainos, o jums konsultantė matyt pigiau parduoda. Šiaip pardavinėt jos gali tik pilna kaina, bet visaip būna..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 29 kovo 2013 - 19:00
Panagrinėjau sąskaitą crocsų smile.gif tai ten suma be PVM pateikiama ax.gif todėl ir neatitikti galėjo ax.gif o dydžiai,kaip kažkas teisingai rašė, kad užsakinėjom UK, o sąsk EU smile.gif Man vietoj J1 įrašė W3 smile.gif esmė ta pati smile.gif
taip,kad manau sąskaitas teisingai pateikia , tiesiog reik jas pasinagrinėt ramiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 03 29, 14:27)
gal kas esate pirkę iš e.chemist.direct.co.uk? patikima?


Pirkau, man viskas buvo gerai, bet kažkas buvo rašęs, kad buvo ir problemų su jais, ne tai, kad negavo, o kažkaip užsakymo nepiimdavo, ar kaip, nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2013 03 29, 13:54)
Šiandien vakare žsakinėsiu iš SportsDirect.com tiesiai į LT.
Kelias dar priimčiau. Tik Vilnius.
4u.gif

Kompanija surinkta, nebesiuskit mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar kas nors bandėte užsakynėti eurais???
http://www.everything5pounds.com
Atsakyti
Merginos, turiu klausima del aliexpress. Gavau toki laiska :
THIS SIZE NO STOCK FOR THE TIME BEING. Will you cancel the order ? And change to other size availble ?

pinigai juk nurasyti, tai jei rinksiuos kazka kita, kaip bus ? Juk vel man rezervuos pinigus. g.gif Kaip as galiu atsaukt uzsakyma, kai pinigai nurasyti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 29, 21:50)
Merginos, turiu klausima del aliexpress. Gavau toki laiska :
THIS SIZE NO STOCK FOR THE TIME BEING.  Will you cancel the order ? And change to other size availble ?

pinigai juk nurasyti, tai jei rinksiuos kazka kita, kaip bus ? Juk vel man rezervuos pinigus.  g.gif Kaip as galiu atsaukt uzsakyma, kai pinigai nurasyti ?  g.gif

Grąžins, jei parašysit, kad norit cancelint mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 29 kovo 2013 - 20:59
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 29, 21:50)
Merginos, turiu klausima del aliexpress. Gavau toki laiska :
THIS SIZE NO STOCK FOR THE TIME BEING.  Will you cancel the order ? And change to other size availble ?

pinigai juk nurasyti, tai jei rinksiuos kazka kita, kaip bus ? Juk vel man rezervuos pinigus.  g.gif Kaip as galiu atsaukt uzsakyma, kai pinigai nurasyti ?  g.gif

jie klausia ar atsausit uzsakyma ar atsiusti kita dydi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 29, 22:02)
jie klausia ar atsausit uzsakyma ar atsiusti kita dydi 4u.gif

aaaa, tada gerai parasiau, kad noriu kito dydzio ax.gif
Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti