Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

QUOTE(Vai2x @ 2013 03 29, 12:07)
Ką tik užsakinėjau, tai perspėjo, kad gausiu sąskaitą, o joje dydžiai bus nurodyti US, o ne UK. mirksiukas.gif


pas mane ir sumos visai kitos.
Atsakyti
Kas galite pasakyti is kur akinius siunciates, buvo kazkada diskutuota bet nebeatsimenu, remeliai su stikliukai galima pasirinkti kokias reikia dioprijas (kas uzsisakinejo zinosit apie ka kalbu blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2013 03 29, 11:22)
Kas galite pasakyti is kur akinius siunciates, buvo kazkada diskutuota bet nebeatsimenu, remeliai su stikliukai galima pasirinkti kokias reikia dioprijas (kas uzsisakinejo zinosit apie ka kalbu  blush2.gif )

http://www.zennioptical.com
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 03 29, 09:25)
Noriu uzsakyti SD, greitai, per UK - renku is 70 euru, is uk siuntimas pagal svori. Panevezys, persiunciu 4u.gif  Krepselius siuskit i samsonai@elekta.lt

uzsakyta cool.gif
Papildyta:
Dabar Asdos rubus parinkciau blush2.gif , priimciau 1-2 merginas 4u.gif
Atsakyti
gal kas norite prisijungti prie mytoys.de? turiu 10 eur nuolaida smile.gif 4u.gif
el. p. mano nikas gmail.com
seb bankas.
Atsakyti
su vienu pardaveju sutariau kad parduos preke pigiau nei nurodyta puslapyje, va ka jis atrase "yes it's ok just tell me the order number when you place order and I will change the price for you" tai ka man jam reik parasyt ir kada kad jis pakeistu kaina dar pries man sumokant g.gif
cia aliexpress biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute32: 29 kovo 2013 - 11:50
QUOTE(*Persikute* @ 2013 03 29, 07:38)
gal kuri galetu priminti lenku puslapi kur kontaktinius lesius siunciates?


Lęšiai
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 29, 12:42)
su vienu pardaveju sutariau kad parduos preke pigiau nei nurodyta puslapyje, va ka jis atrase "yes it's ok just tell me the order number when you place order and I will change the price for you" tai ka man jam reik parasyt ir kada kad jis pakeistu kaina dar pries man sumokant g.gif
cia aliexpress biggrin.gif

Taip, padarykite užsakymą, tik nemokėkite iš karto. Tada parašykite pardavėjui užsakymo nr. (order nr.) jis pakeis kainą, tada jau galėsite apmokėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2013 03 29, 08:38)
gal kuri galetu priminti lenku puslapi kur kontaktinius lesius siunciates?

lenkų http://www.szkla.com/ thumbup.gif
lietuvių http://www.lesis.lt/ schmoll.gif
siuntimas iš lenkų 30 zl,bet vis vien apsimoka,pigiau gaunasi nei LT,
jau užsisakiau,mokėjau paypal
gal kas dar pigiau radot? ax.gif
Atsakyti
o nuo saules akinius is kur siunciates bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 03 29, 13:09)
Taip, padarykite užsakymą, tik nemokėkite iš karto. Tada parašykite pardavėjui užsakymo nr. (order nr.) jis pakeis kainą, tada jau galėsite apmokėti  4u.gif

aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti
Šiandien vakare žsakinėsiu iš SportsDirect.com tiesiai į LT.
Kelias dar priimčiau. Tik Vilnius.
saldus.pirkiniai@gmail.com
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu: 29 kovo 2013 - 12:55