Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema


river island

pirksiu is sios parduotuves, kvieciu prisijungti ir pasidalinti siuntimo islaidas, 8 svarai.

Jokiu papildomu mokesciu neimu.
mazeikiai.


Esame lyg ir trys jau.
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2013 03 29, 00:02)
Gal kas Kaune užsakymą iš SportsDirect.com planuoja?  4u.gif


Vakar tikrai 2 kaunietės siūlė jungtis, viską perskaitėt g.gif ? Nikų nepamenu.
Atsakyti
Kam reikia buyincoins 8% kodukas,galioja perkant siandien smile.gif
PNQXGPJNX
Atsakyti
Noriu uzsakyti SD, greitai, per UK - renku is 70 euru, is uk siuntimas pagal svori. Panevezys, persiunciu 4u.gif Krepselius siuskit i samsonai@elekta.lt
Atsakyti
Labas rytas, ar kam taip buvo? g.gif

Užskiau dvi crocsų pozicijas, iš čia :
http://www.crocs.co....id=men-footwear

Jie ten atsiuntė porą e-meilų, kad užsakymas priimtas, užsakymas išsiųstas (su sekimo nuoroda DPD), pinigus nuskaitė už tai, ką užsakiau. Kaip ir viskas atrodytų tvarkoj.

Šiandien ryte gaunu e-meilų jųjų sąskaitą. OMG!!! Suma mažesnė, antra pozicija dydis ne tas, kaina ne ta.

Ką man daryti??? Skambinau, šiandien jie kaip ir nedirba, parašiau e-meilą.
Bet prekės tai išsiųstos. Ką jie išsiuntė, kas sąskaitoj???
Papildyta:
taaaaip sugadino Vėlykinę nuotaiką, kad eilinį kartą prisiekiu sau daugiau nieko niekada neužsisakinėti.
O suma tikrai ne maža.
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2013 03 29, 09:48)
Labas rytas, ar kam taip buvo? g.gif

Užskiau dvi crocsų pozicijas, iš čia :
http://www.crocs.co....id=men-footwear

Jie ten atsiuntė porą e-meilų, kad užsakymas priimtas, užsakymas išsiųstas (su sekimo nuoroda DPD), pinigus nuskaitė už tai, ką užsakiau. Kaip ir viskas atrodytų tvarkoj.

Šiandien ryte gaunu e-meilų jųjų sąskaitą. OMG!!! Suma mažesnė, antra pozicija dydis ne tas, kaina ne ta.

Ką man daryti??? Skambinau, šiandien jie kaip ir nedirba, parašiau e-meilą.
Bet prekės tai išsiųstos. Ką jie išsiuntė, kas sąskaitoj???
Papildyta:
taaaaip sugadino Vėlykinę nuotaiką, kad eilinį kartą prisiekiu sau daugiau nieko niekada neužsisakinėti.
O suma tikrai ne maža.


man atrodo, pas mane saskaitoj irgi buvo kazkoks nesutapimas su uzsakymu, bet viska gavau kaip priklauso 4u.gif
gal nesijaudinkite is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 03 29, 11:27)
man atrodo, pas mane saskaitoj irgi buvo kazkoks nesutapimas su uzsakymu, bet viska gavau kaip priklauso  4u.gif
gal nesijaudinkite is anksto  mirksiukas.gif


na duok Die ax.gif (nes yra pora dar ne mano, bendradarbės), žodžiu nei šis nei tas... bet tai kaip jie dirba, kad taip grybauja? kaip jiems sąskaitos, buhalterijai paskui atitiks... siunta kiek supratau iš Olandijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodly: 29 kovo 2013 - 10:34
QUOTE(goodly @ 2013 03 29, 10:33)
na duok Die ax.gif  (nes yra pora dar ne mano, bendradarbės), žodžiu nei šis nei tas... bet tai kaip jie dirba, kad taip grybauja? kaip jiems sąskaitos, buhalterijai paskui atitiks... siunta kiek supratau iš Olandijos.


as anksciau niekada net neziuredavau tos saskaitos - viena karta patikrinau... bet palaukiau siuntos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2013 03 29, 10:48)
Labas rytas, ar kam taip buvo? g.gif

Užskiau dvi crocsų pozicijas, iš čia :
http://www.crocs.co....id=men-footwear

Jie ten atsiuntė porą e-meilų, kad užsakymas priimtas, užsakymas išsiųstas (su sekimo nuoroda DPD), pinigus nuskaitė už tai, ką užsakiau. Kaip ir viskas atrodytų tvarkoj.

Šiandien ryte gaunu e-meilų jųjų sąskaitą. OMG!!! Suma mažesnė, antra pozicija dydis ne tas, kaina ne ta.

Ką man daryti??? Skambinau, šiandien jie kaip ir nedirba, parašiau e-meilą.
Bet prekės tai išsiųstos. Ką jie išsiuntė, kas sąskaitoj???
Papildyta:
taaaaip sugadino Vėlykinę nuotaiką, kad eilinį kartą prisiekiu sau daugiau nieko niekada neužsisakinėti.
O suma tikrai ne maža.


aš ir sąskiatų niekad netikrinu laugh.gif
palaukit siuntos wink.gif
Atsakyti
open24


Visą Šv.Velykų savaitgalį visoms prekėms taikome -15% nuolaidą!

Nuolaidos kodas: VELYKOS15
Pasiūlymas galioja iki 2013-04-01.

Nuolaidele nedidele, bet gal kam nors pravers mirksiukas.gif
Anksciau galiojo 50lt nuolaida, tai buvau net 6 poras uzsisakius crocsu(atskirais uzsakymais, vaikiski zieminukai gavosi 52-57lt bigsmile.gif ), is ju 2 grazinau, nes atsiunte batus tai paciai kojai ir vienus brokuotus.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 03 29, 09:25)
Noriu uzsakyti SD, greitai, per UK - renku is 70 euru, is uk siuntimas pagal svori. Panevezys, persiunciu 4u.gif  Krepselius siuskit i samsonai@elekta.lt


Dar truksta 25 euru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2013 03 29, 10:33)
na duok Die ax.gif  (nes yra pora dar ne mano, bendradarbės), žodžiu nei šis nei tas... bet tai kaip jie dirba, kad taip grybauja? kaip jiems sąskaitos, buhalterijai paskui atitiks... siunta kiek supratau iš Olandijos.

Ką tik užsakinėjau, tai perspėjo, kad gausiu sąskaitą, o joje dydžiai bus nurodyti US, o ne UK. mirksiukas.gif
Atsakyti