Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

Sveikos smile.gif

Gal kuri patartu galetu:

is amazon.co.uk dariau uzsakyma pries dvi savaites, rase,kad numatoma pristatymo data iki kovo 20d. Iki siandien dar negavau. Nuvaziavau ryte i pasta - nieko nera. Parasiau amazon laiska, kad jau nerimauju,kad negausiu, tai is ju toki laiska gavau:

Hello,

My name is Dinesh. I've picked up your e-mail today and I'll do my very best to help you with your query.

Firstly, please accept my sincere apologies for any inconvenience caused by this delay.

I've checked and can see that your order #203-5806119-6097115 was sent via Deutsche Post.

Your parcel was sent by an untrackable method so we can’t confirm its exact location. It’s been our experience that the majority of late parcels arrive shortly after the estimated delivery date.

In the unlikely event that you haven't received it by April 5, 2013 please let us know by replying to this e-mail and we'll assist you further. This is the absolute longest we'd ask you to wait and your parcel should be delivered before then. We take full responsibility if any item becomes lost during delivery and will be happy to replace it free of charge.

If your order arrives in the meantime, you don't need to contact us.

I hope this helps. We look forward to seeing you again soon.


Tai,kaip suprantu, jie praso laukti iki balandzio 5d, o paskui jei negausiu,jie vel man issius ta pati uzsakyma nemokamai? nes apie pinigu grazinima laiske nieko neuzsimena - o vel siustis, kazkaip baisu, nebent stebuklingai gauciau iki to laiko,bet kazkaip jau nesitiki doh.gif ar galiu as atsisakyti,kad man negavus uzsakymo,naujo nesiustu,o pinigus grazintu - gal kuri susidurus jau su jais buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darmin: 28 kovo 2013 - 20:13
Sestadieni noreciau uzsakyti is Mangooutlet. Gal kas noretu jungtis? Arba prisijungciau prie uzsakancios su viena preke. Rasykite i az arba inga.svajinga@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 03 28, 20:12)
Tai,kaip suprantu, jie praso laukti iki balandzio 5d, o paskui jei negausiu,jie vel man issius ta pati uzsakyma nemokamai? nes apie pinigu grazinima laiske nieko neuzsimena - o vel siustis, kazkaip baisu, nebent stebuklingai gauciau iki to laiko,bet kazkaip jau nesitiki  doh.gif ar galiu as atsisakyti,kad man negavus uzsakymo,naujo nesiustu,o pinigus grazintu - gal kuri susidurus jau su jais buvo?


Taip, jie prašo palaukti iki balandžio 05 dienos, o tada jiems atrašyti. Tada ir parašykite jiems, jei nenorėsite prekių, o pinigų. Ne kartą pas juos esamę pirkusios, tai tiek Amazonas, tiek Javari yra nerealiausias aptarnavimas ir servisas. Aš Jūsų vietoje palaukčiau dar ir ilgiau nei iki balandžio 05 dienos, nes gi Velykos, gal patrigo kur. O tada rašyčiau vėl, bet manau, kad gausite iki to laiko.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 03 28, 20:37)
Taip, jie prašo palaukti iki balandžio 05 dienos, o tada jiems atrašyti. Tada ir parašykite jiems, jei nenorėsite prekių, o pinigų. Ne kartą pas juos esamę pirkusios, tai tiek Amazonas, tiek Javari yra nerealiausias aptarnavimas ir servisas. Aš Jūsų vietoje palaukčiau dar ir ilgiau nei iki balandžio 05 dienos, nes gi Velykos, gal patrigo kur. O tada rašyčiau vėl, bet manau, kad gausite iki to laiko.



Dekui uz atsakyma 4u.gif Nuraminot blush2.gif Pirma karta perku is amazono,tai kazkaip neramu - plius, ne tik sau uzsakinejau. Man realiai tu aliejuku labiau reikia, nei pinigu,nes kaina labai gera gavosi, bet jei negausiu to uzsakymo, tai baisu,kad ir su pakartoniniu panasiai nebutu.

Paste siandien irgi moteriskes sake,kad siuntiniu daug labai ir del svenciu veluoja labai,dar darbuotoju truksta,tai ir isskirstymas stringa.

Na bet suteiket man vilties,lauksiu kantriai tada biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
man iš amazon ne kartą ėjo ilgiau nei numatyta buvo. Iš javari irgi. Ypač paskutiniu metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 03 28, 18:49)
dauginkit is 2,54 ir gausit cm


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 28, 21:18)
man iš amazon ne kartą ėjo ilgiau nei numatyta buvo. Iš javari irgi. Ypač paskutiniu metu doh.gif

mano is javario uzsakyta 03.04 tik siandien gavau.
Atsakyti
Ieškau, kas užsakinėja iš everything5 pounds.
Jungčiausi su 8 prekėmis. Lauksiu į AŽ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auroryte: 28 kovo 2013 - 23:42
Sveikos, gal kuri kur uzmatet avies kailio liemene? g.gif Reikia mirk gyvenk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 03 28, 11:18)
O perkant iš TBS vis dar nerekomenduojama daryti didelių užsakymų ? Pirkti tik UK adresu?

o kas yra didelis uzsakymas? kokia suma? smile.gif

QUOTE(Audry @ 2013 03 28, 21:18)
man iš amazon ne kartą ėjo ilgiau nei numatyta buvo. Iš javari irgi. Ypač paskutiniu metu doh.gif

jie juk raso preliminaru pristatymo laika. kai siuncia nereg. per royal mail ar deutsche post, tikrai negali 100 proc. tiksliai prognozuoti smile.gif
Atsakyti
Gal kas Kaune užsakymą iš SportsDirect.com planuoja? 4u.gif
Atsakyti
gal kuri galetu priminti lenku puslapi kur kontaktinius lesius siunciates?
Atsakyti