Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

QUOTE(Mochera @ 2013 03 24, 15:40)
prie vieno raso status-Collection,o prie kito status-Dispatching,ka tai reiskia? blush2.gif o kitu siuntinuku neranda g.gif ar gali buti,kad jie dar neissiusti? g.gif

viskas gerai, jei bent kokie irasai yra biggrin.gif
buna, kad irasai atsiranda po 2 sav. ir daugiau smile.gif gal ir veliau issiuncia... visko buna smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mochera @ 2013 03 24, 16:40)
Sveikos,pirkau kelias prekes is aliexpress,gavau siuntiniu kodukus kuriuos tikrinu va cia http://intmail.183.c...emstatus_en.jsp  prie vieno raso status-Collection,o prie kito status-Dispatching,ka tai reiskia? blush2.gif o kitu siuntinuku neranda g.gif ar gali buti,kad jie dar neissiusti? g.gif

Kiek teko skaityti kiniečiai patys tuos kodus suteikia siuntiniams, tada nuneša į paštą. O tai gali ir užtrukti net iki 10 d.d.
Aš kiek nebandžiau, nei vieno nepavyko trackinti, bet kol kas visus esu gavus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bitukas* @ 2013 03 24, 13:28)
Darysiu neuzilgo uzsakyma is tesco maisto, gerai butu dar 1-2 mamytes kad prisijungtu. Utena. Siuntimas i uk adresa 3 sv , i lt 1kg /8 lt.

esame 2 gal, dar mamyte atsirastu? smile.gif
Atsakyti
Gal kartais kas is e5p is panevezio daro uzsakyma? ax.gif pirkciau ir ryt bet bijau kad prekiu nebebus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 03 24, 15:47)
parduodu tik todel,kad vyras  pareiske,kad su sniureliu per pirsta nenesios doh.gif

aš irgi saviškiui niekaip neįsiūlau tapkių per pirštą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bitukas* @ 2013 03 24, 17:40)
esame 2 gal, dar mamyte atsirastu? smile.gif

ka perkat is ten?gal ka rekomenduotumet? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editada: 24 kovo 2013 - 17:13
QUOTE(editada @ 2013 03 24, 17:05)
ka perkat is ten?gal ka rekomenduotumet? bigsmile.gif

As sampunus, kondicionierius perku plaukams, nes man skiriasi kokybe uk, nei perkant LT.
Saldantis gelis, patinka, ypac gerai nuima skausma kada buna pavargusios kojos, kelinta pakuote naudojam:
gelis

Saldainiai ivairus, man sitie, mmm . tik jau atsargu nebeturim biggrin.gif :
saldainiai
sausas sampunas:
sausas sampunas
Koses, man labai patiko:
koses

seip visokie sokoladai, yra patys pigiausi , po kelias pyskes, bet normalus, ne ' muilas' biggrin.gif
Atsakyti
kita savaite savaite pirksiu is E5P
kvieciu prisijungti.
Vilnius/galiu persiusti
loramloram@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 03 24, 14:57)
cia nieko nerodo: http://intmail.183.c...emstatus_en.jsp?
o kada issiunte? siaip, jei per 60 d. negaunate, galite susigrazinti pinigus. bent taip deklaruojama  4u.gif

nieko nerodo ir cia,butu ramiau,jei buciau sau pirkus,o dabar bendradarbe dave litus ir uzsakiau ax.gif
pas mane yra open dispute,bet ten kazka prisegti reikia.bet jei nieko neturiu,tai ka as jiems prikabinsiu!? g.gif g.gif
Atsakyti
Gal kas rinks SD? Prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Renku SD Klaipedoje
Atsakyti
O sakykite kaip labiau apsimoka atsiskaityti...PAYPAL ar kortele ax.gif
Atsakyti