Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 27, 16:25)
bet jei pasikooperuot noresim, kaip tada  unsure.gif  Negalima kitur, man atrodo..
Arba reik dar vienos temos, kooperavimams, ir aptarimams, klausimams  biggrin.gif

kooperuotis cia, tema bendraminciuose. moderatoriu patvirtinimo nereikia smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 27, 17:22)
o kur kuriat? siaip man atrodo, kad nereik moderatoriu patvirtinimo daug kur, o cia tai ner prasmes jos kurti, nes ten gi nebus grupiniai pirkimai, o tik aptarimai  g.gif

kuriau cia kur ir sita tema yra g.gif sake mergaites kad ir pasikoperuot nores va kaip tom smile kelnytem smile.gif
3 kart bandziau kurt ir neatsirado nei viena doh.gif lyg rase kad pirma moderatore patikrins, trumpai ismete uzrasa toki ir dingo g.gif o sita tema kai kuriat iskart atsiranda g.gif
Papildyta:
sukuriau bendraminciuose http://www.supermama...howtopic=913196 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute32: 27 kovo 2013 - 16:41
Gal kas norėtų jungtis prie SD,esu Kauno rajone,todėl galėtų jungtis iš kito miesto,persiųsčiau 4u.gif
Atsakyti
Padariau užsakymą SD. Dabr jis siunčia man laiškus tik su antraštėmis, o paties laiško nėra. Negavau nei prekių sąrašo, nei tracking numerio. Visą šitą matau tik savo profilyje SD puslapyje. Ar čia kas nors negerai, gal kreiptis į juos?
Atsakyti

Penktadieni SD pirksiu eurais jurgita.karpiniene@gmail.com Kaunas jei ne daug galiu persiust 4u.gif


Arba jungciausi prie kaunieciu ne sman reik tik vienos prekes doh.gif
Atsakyti
O TBS akcija ir sale prekem ?
Atsakyti
merginos reikia patarimo, SD dariau užsakymą, atsiuntė tracking numeri viską ir rašo kad visas siuntinys išsiųstas išskyrus dvejus batus - prie jų rašo awaiting despatch. ir kainos + siuntimas 15 eurų. o kur visas siuntinys ale išsiųstas siuntimas - 0 eurų. tai čia kaip suprasti? padalins siuntinį į dvi dalis? ax.gif ar jau apie batus pamiršti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 27, 10:34)
Merginos, ar dorothy perkins rubai atitinka? ar didinti mazinti? labiausiai domina kelnes  g.gif

Pirkau du kartus sukneles ir viena buvo mazinta , o kita gerokai didinta. Matomaj nuo modelio priklauso . Kelniu laukiu ir svarkelio , pirkau per nemokama siuntima i LT , bet kazko ilgai keliauja .....
Atsakyti
Labas, ar jau gavote viso spaudimo matuoklius kai pirkome per amazoną?
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 03 27, 18:33)
Labas, ar jau gavote viso spaudimo matuoklius kai pirkome per amazoną?

gal gaite ideti nuoroda kokius pirkote .
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 27, 19:36)
gal gaite ideti nuoroda kokius pirkote .



http://www.amazon.co...1005151_M3_dp_1

PIRKOME PO 16 SVARU AS SAVISKIO DAR NEGAVAU
Papildyta:
dabar siam matau akcija http://www.amazon.co...-...450&sr=1-18
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 03 27, 19:33)
Labas, ar jau gavote viso spaudimo matuoklius kai pirkome per amazoną?

gavau smile.gif pirkau 2vnt per PA ir jau antradienį turėjau smile.gif

beje, PA maloniai nustebimo šias dvi savaites siųsdama siuntas du kart savaitėj ax.gif
Atsakyti