Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

Dar vis su crocs kankinuosi ax.gif

Gal kas pirkot crocs.co.uk tiesiai per Visa Virtuon , ar labai ziauriu kursu konvertuoja i svarus? g.gif
nes paypal nerandu kur pazymeti , kad skaiciuotu ta palanku kursa, radau SM visa instrukcija kaip tai padaryti,bet prisijungus prie paypal man nera tokiu laukeliu, gal kam paskutiniu metu pavyko, nes matyt pasikeitimai ?

Klausimas butu toks: kaip geriau moketi crocs.co.uk: tiesiogiai per visa virtuon ar per paypal, bet nepazymejus to palankaus kurso?

Bukit geros, neuzmetykit pomidorais, padekit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 27 kovo 2013 - 15:07
http://www.aliexpress.com/
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2013 03 27, 15:06)
Dar vis su crocs kankinuosi ax.gif

Gal kas pirkot crocs.co.uk tiesiai per Visa Virtuon , ar labai ziauriu kursu konvertuoja i svarus?  g.gif
nes paypal nerandu kur pazymeti  , kad skaiciuotu ta palanku kursa, radau  SM visa instrukcija kaip tai padaryti,bet prisijungus prie paypal man nera tokiu laukeliu, gal kam paskutiniu metu pavyko, nes matyt pasikeitimai ?

Klausimas butu toks: kaip geriau moketi crocs.co.uk: tiesiogiai per visa virtuon ar per paypal, bet nepazymejus to palankaus  kurso?

Bukit geros, neuzmetykit pomidorais, padekit  4u.gif  4u.gif  4u.gif


pas mane ne visa vrtuon, bet kurso keitimas mokant per paypal atliekamas darant mokejima g.gif (man atrodo)
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 03 27, 16:16)
pas mane ne visa vrtuon, bet kurso keitimas mokant per paypal atliekamas darant mokejima  g.gif  (man atrodo)

Taip, kai jau prisijungi prie sistemos, tada matai sumą litais (tai skaičiuoja paypal kursu) arba svarais (banko kursu).
O visumoj tai virtuono ir paypal kursas manau būtų panašus.
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2013 03 27, 16:06)
Bukit geros, neuzmetykit pomidorais, padekit  4u.gif  4u.gif  4u.gif

QUOTE(ra2ga @ 2013 03 27, 16:22)
Kelias:
Profile --> My money --> My preapproved payments, spaudziat "Update" --> spaudžiat "Set Available Funding Sources" --> spaudžiat "Conversion Options" --> uzdeti taskeli ant antro "Bill me in the currency listed on the seller's invoice" --> Submit

Atsakyti
Dekui visoms, lyg pavyko nusipirkti 4u.gif
o crocs.co.uk per kurjerius pristato ar i pasta ateina siuntinukai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2013 03 27, 16:54)
Dekui visoms, lyg pavyko nusipirkti  4u.gif
o crocs.co.uk per kurjerius pristato ar i pasta ateina siuntinukai?  rolleyes.gif


prisidedu prie klausimo, jei per kurjerį, o namie nuo ryto iki vakaro nieko nėra (dirbame), tai kaip tada...?
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2013 03 27, 15:54)
Dekui visoms, lyg pavyko nusipirkti  4u.gif
o crocs.co.uk per kurjerius pristato ar i pasta ateina siuntinukai?  rolleyes.gif



QUOTE(goodly @ 2013 03 27, 15:56)
prisidedu prie klausimo, jei per kurjerį, o namie nuo ryto iki vakaro nieko nėra (dirbame), tai kaip tada...?


kurjeris pristato, DPD lyg tai smile.gif paraso el.laiska ir paskambina is ryto - gali i darba atvezti 4u.gif
Atsakyti
kuriau aliexpres tema ale neatsirado ji g.gif pirma moderatore tui patvirtint ir tik paskui atsiras g.gif

gal kas matet sita suknele http://www.aliexpres...817078.html?s=p kad pardavinetu po 1-3 vnt, o ne 5 vnt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 27, 16:07)
kuriau aliexpres tema ale neatsirado ji g.gif pirma moderatore tui patvirtint ir tik paskui atsiras g.gif

gal kas matet sita suknele  http://www.aliexpres...817078.html?s=p kad pardavinetu po 1-3 vnt, o ne 5 vnt? g.gif



o kur kuriat? siaip man atrodo, kad nereik moderatoriu patvirtinimo daug kur, o cia tai ner prasmes jos kurti, nes ten gi nebus grupiniai pirkimai, o tik aptarimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 27, 16:22)
o kur kuriat? siaip man atrodo, kad nereik moderatoriu patvirtinimo daug kur, o cia tai ner prasmes jos kurti, nes ten gi nebus grupiniai pirkimai, o tik aptarimai  g.gif

bet jei pasikooperuot noresim, kaip tada unsure.gif Negalima kitur, man atrodo..
Arba reik dar vienos temos, kooperavimams, ir aptarimams, klausimams biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 27 kovo 2013 - 16:27