Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

QUOTE(Maja Di @ 2013 03 27, 01:31)
Man jau post.lt rodo mirksiukas.gif

ta pati trucking numeri vedate i post.lt?
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 03 26, 20:08)
tikrai reikia skaityti ka parasyta sutarty, nes mano SEB mastercard kreditine, tai daznai pasinaudoju kreditu, tai palukanos skaiciuojamos jei ne grazini iki kito menesio 15 d. tai yra net iki 45 d., bet tikrai ne is karto

tikrai taip ir yra,mano SEB Visa ,iki 15 d.reikia grąžint jei nenori palūkanų mokėti,perku ir internetu ir parduotuvėse thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 27, 00:13)

Mano pirmas iš kiniečių siuntinukas jau Lietuvoj, Rudnios plente, vaiko džinsiukai, tikiuos muitinė neprisikabins, nes kaina nedidelė.


cia ir is sito psl pirkote? ka dar muitine gali prisikabinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 03 27, 00:24)
Man regis kazkas ieskojo tokios rankines  4u.gif



QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 27, 00:37)

Jau ir čia biggrin.gif
http://kartu.lt/akci...a/rankine-10534
Atsakyti
QUOTE(terle @ 2013 03 27, 00:34)

o kai mokejote, kiek rode siuntima? ten pasirinkus sali is karto parodo kiek kainuos siuntimas.

kai ivedziau Lietuva,rase Free smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitag: 27 kovo 2013 - 07:33
QUOTE(bambyze @ 2013 03 27, 01:43)
ta pati trucking numeri vedate i post.lt?

Taip 4u.gif

QUOTE(dia10 @ 2013 03 27, 02:01)
cia ir is sito psl pirkote? ka dar muitine gali prisikabinti  g.gif

Neturėtų, bet ar nepaprašo sąskaitų jei kyla įtarimai?
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 03 27, 01:24)
Man regis kazkas ieskojo tokios rankines  4u.gif



QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 27, 01:37)



QUOTE(Vanile @ 2013 03 27, 01:47)
O atrode tokia didele nuolaida duoda, ot kinieciai  doh.gif

dydziai skirtingi del to ir pigiau mirksiukas.gif lygiai tokias LT Apranga, bags and more ir presicco pardavineja po 90 - 110 Lt doh.gif
O jau spalvu grazumas tu mazesniuju pas kiniecius wub.gif taip ir noris griebt visu po viena cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 27, 00:13)
Jau užsakiau pagal jūsų nuorodą, net nepagalvojau, kad gali būt dar pigiau ax.gif . Viskas, aš pražuvus, ir kas mane nešė į šias temas, baigiu visus pinigus ištaškyt... Čia jau diagnozė  blink.gif . Šopolizmas ar šopomanija ax.gif ...Reik koduotis ax.gif .
Mano pirmas iš kiniečių siuntinukas jau Lietuvoj, Rudnios plente, vaiko džinsiukai, tikiuos muitinė neprisikabins, nes kaina nedidelė.


Jei pvz uzsaket, ir radot pigiau, graziau ir t.t. Tai dar galit atsaukt uzsakyma rolleyes.gif Spaudziat Cancel. Ir tada pinigai gris i saskaita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 27, 09:18)
Jei pvz uzsaket, ir radot pigiau, graziau ir t.t. Tai dar galit atsaukt uzsakyma  rolleyes.gif  Spaudziat Cancel. Ir tada pinigai gris i saskaita smile.gif

Tikriausiai nebegaliu, nes gavau tokią žinutę:
Payment for Order No. 1115347513 has been accepted.
The Delivery Status is currently "Awaiting Shipment".The supplier must ensure all goods are delivered before the delivery date and add tracking details for your shipment(s) to AliExpress.com .
Atsakyti
Ar galima matyti kur siuntinukas, kur sekimo nuorodą rasti? nes puslapyje rašo tik trumpai, kad skrenda o kur neaišku.
http://www.everything5pounds.com
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2013 03 26, 23:52)

abejoju ar ka gautumet rolleyes.gif Ziuriu, vel atsirado aliexpres pardaveju, uz neitiketinai zemas kainas, siulanciu, prekes g.gif Jau anksciau buvo tokiu, tai aliexpress sustabde uzsakymus.
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 27, 08:28)
Tikriausiai nebegaliu, nes gavau tokią žinutę:
Payment for Order No. 1115347513 has been accepted.
The Delivery Status is currently "Awaiting Shipment".The supplier must ensure all goods are delivered before the delivery date and add tracking details for your shipment(s) to AliExpress.com .


Dar nera salia mygtuko: Cancel order?
Gal dar nepraejo tam tikras laiko tarpas. (ne iskart jis atsiranda, tas mygtukas). Tai kai atsiras, galit spaust ji ir pasirinkt priezasti, del ko norit cancelint .
Va cia parasyta ir parodyta, kaip smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri siuntetes sienini laikrodi? Parasykite, is kokio saito ir ar nesudauze siusdami!!!!!! 4u.gif
Atsakyti