Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

QUOTE(dia10 @ 2013 03 26, 19:06)
swedo auksine, jau bent niekad nepastebejau, kad nuskaiciuotu palukanas, nebent ilgiau nei 2 sav neidedavau tada pradedavo po kelis cnt skaiciuoti  4u.gif

dėl šitos ir man įdomu kaip skaičiuos, nes rašo "Galioja panaudoto kredito lėšoms, kuriomis sumokėta už pirkinius atsiskaitant kortele."
o klasikinė swed kreditinė tai "Laikotarpis, per kurį nemokamos palūkanos už panaudotą kredito limitą (kalendorinės dienos nuo pirkinio operacijos atlikimo mokėjimo kortele)"
Labai dviprasmiški parašymai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 26, 19:32)
pas vyra yra tokia. pas ji kreditas 2000lt. juos gali bet kada panaudoti. ir jeigu negrazini tos sumos i vieta per 25 ar 30 dienu tada procentai nezmoniski. 20 procentu palukanu  doh.gif

mes su ja tesco rubus pirkom bet is karto kai atsiranda mygtukas padengti kredita tai padengiam  ax.gif  ax.gif

Paprastai, jei neprašoma daugiau, Swed duoda vieną tūkstantį kredito. Ir tos jūsų "nežmoniškos" palūkanos yra metinės. Paskaičiuokit, jei šimtą litų panaudosit, tai dvidešimt lt metinių palūkanų gausis, jei kelias dienas neatiduosit, tai litą-kitą paskaičiuos. Šiaip aš ją ėmiau dėl kelionių užsienyje draudimo, nereikia atskirai pirkti.
Atsakyti
teko pabandyti sio kremo biotherm Aquasource Deep Hydration Replenishing Cream For Dry Skin labai patiko mano odai gal kuri zino kur pigiau jo galima ysigyti....Nes galvojau Vishy tai sake sausai odai jie nalaibai tinka....Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 03 26, 19:50)
internete? tada jums pasisekė 4u.gif aš LR, dar kažkur su taip pirkusi, visada paskui keli centai/litai atsirasdavo, rašiau į banką, atsakė, kad procentus skaičiuoja iš karto, o atidėjimas veikia tik atsiskaitant grynaisiais g.gif


o kur matot priskaiciuotas palukanas? atskirai?
liepiau vyrui patikrint tai nieko ner g.gif tik tos sumos uz kurias pirkom g.gif

QUOTE(Maja Di @ 2013 03 26, 20:25)
Paprastai, jei neprašoma daugiau, Swed duoda vieną tūkstantį kredito. Ir tos jūsų "nežmoniškos" palūkanos yra metinės. Paskaičiuokit, jei šimtą litų panaudosit, tai dvidešimt lt metinių palūkanų gausis, jei kelias dienas neatiduosit, tai litą-kitą paskaičiuos. Šiaip aš ją ėmiau dėl kelionių užsienyje draudimo, nereikia atskirai pirkti.


vyras nieko neprase. jam isiule lotuliukas.gif biggrin.gif metus turejo nenaudojo. o kai pirkau is tesco nes mano galima max 500lt su zoom kortele o suma buvo didesne tai nutarem pasinaudot jo kreditine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 03 26, 19:53)
aš pasiėmiau rolleyes.gif ji gerai daug keliaujant, nes įvairių draudimų yra, ko su standartine negausi, pirkinių draudimas irgi geras dalykas ir ilgai galiojantis thumbup.gif

Sakykit, yra kazkoks pirkiniu draudimas su swed auksine? Del draudimo kelionu tai zinau, o daugiau tai nelabai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 26, 19:31)
o kur matot priskaiciuotas palukanas? atskirai?


kai pasižiūri praeito mėnesio išklotinę matosi minusai, na, bent anksčiau matėsi 4u.gif tiesa, kadangi kortelės kreditas susietas su debeto sąskaita, tai minusas debetinėj sąskaitoj, bent pas mane

QUOTE(linute_klp @ 2013 03 26, 19:46)
Sakykit, yra kazkoks pirkiniu draudimas su swed auksine? Del draudimo kelionu tai zinau, o daugiau tai nelabai  blush2.gif

Yra ir su kitomis, ne tik auksine,
http://www.swedbank....kiniu-draudimas
Atsakyti
Gal kam nereikalingas rankinukas toks ir nori man parduoti? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
kas tam SD daros g.gif tai neveikia, tai prekės ner, tai ji yra, tai vėl neveikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2013 03 25, 21:51)
sveikutes,
vel reikia pagalbos, ka reiskia SD saite uzsakymo bukle: "Awaiting Pre-Order", kaip suprantu laukia kazkuriu prekiu papildymo. Kiek panasiai uztrunka sitas reikalas

Dabar jums reikės laukti iki tol kol atsiras tos pre order prekės, tik tada bus išsiųstas visas užsakymas, apačioje orderio yra parašyta kada atsiras tos prekės, pas mus ordery iš SD pvz. gegužės 13d. biggrin.gif
Atsakyti
Aš turiu kvailą klausimą smile.gif
http://www.sportsdir...ng-shoes-214193 prie šių sportbačių 7,5 dydis yra UK ar USA? Nes reikia man 41 euro, tai bijau prašaut, nes pagal USA tai pelenės kurpaitė būtų ... blush2.gif
Atsakyti
dar kartą ieškau kas priimtų prie Everything5 pounds uzsakymo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2013 03 26, 21:45)
Aš turiu kvailą klausimą smile.gif
http://www.sportsdir...ng-shoes-214193 prie šių sportbačių 7,5 dydis yra UK ar USA? Nes reikia man 41 euro, tai bijau prašaut, nes pagal USA tai pelenės kurpaitė būtų ... blush2.gif



aišku kas UK doh.gif 4u.gif
Atsakyti