Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

QUOTE(griegzde @ 2013 03 26, 19:42)
Aciu visoms  4u.gif
O jeigu grazinciau valandos laikotarpi , idomu kiek palukanu paskaiciuotu.  Pinigeliu namie yra tik kad kortele tuscia.


pasiskambinkit i banka. atsakys tikrai taip kaip jums bus. smile.gif

vyrui dabar pasiule auksine pasiimt. bet sakau ar verta i menesi 20lt aptarnavima moket. nes prekinames su ja ne kas menesi g.gif

ka as perku su savo kortelem jis nezino lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Gal kas užsakinės iš Sports direct ? ax.gif prisijungčiau
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 26, 18:39)
g.gif  kodel? hm... mes tesco kai pirkom tai  kai jau nuskaiciavo o ne rezervavo tada ir padengdavom. po 3-4 dienu tik. ir neskaiciuodavo pocentu  g.gif

internete? tada jums pasisekė 4u.gif aš LR, dar kažkur su taip pirkusi, visada paskui keli centai/litai atsirasdavo, rašiau į banką, atsakė, kad procentus skaičiuoja iš karto, o atidėjimas veikia tik atsiskaitant grynaisiais g.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 03 26, 18:42)
Aciu visoms  4u.gif
O jeigu grazinciau valandos laikotarpi , idomu kiek palukanu paskaiciuotu.  Pinigeliu namie yra tik kad kortele tuscia.


Tai priklauso nuo korteles sutarties, bet dazniausiai tai palukanos pradedamos skaiciuoti daug veliau nei po valandos lotuliukas.gif . pas mane sutartyje pvz nuo kredito paemimo skaiciuot palukanas pradeda po 20 dienu.....
Todel manyciau, kad neskaiciuos palukanu jei padengsit kredita ta pacia diena, nors 100 proc garantuot negaliu.
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 26, 18:47)
vyrui dabar pasiule auksine pasiimt. bet sakau ar verta i menesi 20lt aptarnavima moket. nes prekinames su ja ne kas menesi  g.gif

aš pasiėmiau rolleyes.gif ji gerai daug keliaujant, nes įvairių draudimų yra, ko su standartine negausi, pirkinių draudimas irgi geras dalykas ir ilgai galiojantis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita_G @ 2013 03 26, 18:52)
Tai priklauso nuo korteles sutarties, bet dazniausiai tai palukanos pradedamos  skaiciuoti daug veliau nei po valandos  lotuliukas.gif . pas mane sutartyje pvz nuo kredito paemimo skaiciuot palukanas pradeda po 20 dienu.....
Todel manyciau, kad neskaiciuos palukanu jei padengsit kredita ta pacia diena, nors 100 proc garantuot negaliu.


pas mane pradeda skaiciuot po 2 sav o pas vyra po 25 dienu g.gif
niekad nesu uzfiksavusi, kad skaiciuotu iskart, tikrai niekad neskubu padengti tos skolos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita_G @ 2013 03 26, 18:52)
pas mane sutartyje pvz nuo kredito paemimo skaiciuot palukanas pradeda po 20 dienu.....

dėl viso pikto pasitikslinkit, ar tai galioja ir atsiskaitant internetu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dia10 @ 2013 03 26, 18:54)
pas mane pradeda skaiciuot po 2 sav o pas vyra po 25 dienu  g.gif
niekad nesu uzfiksavusi, kad skaiciuotu iskart, tikrai niekad neskubu padengti tos skolos  4u.gif

atsiskaitant internetu g.gif kokio banko? mano Swed buvo automobilinė, 25 d. atidėjimas, bet jis galiojo tik atsiskaitant parduotuvėse, o internetu jei nebūdavo mano pinigų ir naudodavau kreditą, nesvarbu, kad po poros dienų įnešdavau, būdavo priskaičiuotos palūkanos
Atsakyti

river island

pirksiu is sios parduotuves, kvieciu prisijungti ir pasidalinti siuntimo islaidas, 8 svarai.

Jokiu papildomu mokesciu neimu.
mazeikiai.

Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 03 26, 18:57)
dėl viso pikto pasitikslinkit, ar tai galioja ir atsiskaitant internetu 4u.gif
Papildyta:

atsiskaitant internetu g.gif kokio banko? mano Swed buvo automobilinė, 25 d. atidėjimas, bet jis galiojo tik atsiskaitant parduotuvėse, o internetu jei nebūdavo mano pinigų ir naudodavau kreditą, nesvarbu, kad po poros dienų įnešdavau, būdavo priskaičiuotos palūkanos


swedo auksine, jau bent niekad nepastebejau, kad nuskaiciuotu palukanas, nebent ilgiau nei 2 sav neidedavau tada pradedavo po kelis cnt skaiciuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2013 03 26, 20:06)
swedo auksine, jau bent niekad nepastebejau, kad nuskaiciuotu palukanas, nebent ilgiau nei 2 sav neidedavau tada pradedavo po kelis cnt skaiciuoti  4u.gif


tikrai reikia skaityti ka parasyta sutarty, nes mano SEB mastercard kreditine, tai daznai pasinaudoju kreditu, tai palukanos skaiciuojamos jei ne grazini iki kito menesio 15 d. tai yra net iki 45 d., bet tikrai ne is karto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katerinka0907: 26 kovo 2013 - 19:09
Kadangi keliu merginu prekes tai dingsta, tai atsiranda, Sportsdirect darau rytoj ryte, gal vel atsiras, dabar esame 4se, dar 1-2 paneles priimciau. Vilnius, jei nedaug prekiu galiu persiusti pastu.

rasyti i murcikas@gmail.com
Atsakyti
[quote=*Bitukas*,2013 03 24, 17:27]
As sampunus, kondicionierius perku plaukams, nes man skiriasi kokybe uk, nei perkant LT.
Saldantis gelis, patinka, ypac gerai nuima skausma kada buna pavargusios kojos, kelinta pakuote naudojam:
Toks gelis ir LT vaistinese yra ir kaina panasi...
Atsakyti