Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

QUOTE(griegzde @ 2013 03 26, 17:56)
Tikrai Aliexpresse idomios akcijos.  Bandem nusipirkti tel Sony Xperia S  nespejom, duoda tik kelis vienetus. Paziurejus ko dar bus , visko reikia ir visko norirsi.  Ir siaip gerom kainom yra tel. idomu jie ten originalus  g.gif

Dar noriu paklausti.  Pas mane SWED banko kreditine kortele user posted image.  Kaiip ten reikalai su kreditu. Jeigu man pritruktu pinigeliu, ar bankas man ju paskolintu  ax.gif .  Kazkaip niekada tuo nesidomejau  bigsmile.gif


man atrodo kad ne, bet gal klystu as tai visada persivedu arba ziuriu, kad netruktu man joje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 03 26, 17:56)

Dar noriu paklausti.  Pas mane SWED banko kreditine kortele user posted image.  Kaiip ten reikalai su kreditu. Jeigu man pritruktu pinigeliu, ar bankas man ju paskolintu  ax.gif .  Kazkaip niekada tuo nesidomejau  bigsmile.gif


pas mane tokia yra - tai lyg ir su kreditu 4u.gif prasiau, kad maziausia suma butu.
Reikia ziureti sutarti turbut... g.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 03 26, 17:56)
Dar noriu paklausti.  Pas mane SWED banko kreditine kortele   Kaiip ten reikalai su kreditu. Jeigu man pritruktu pinigeliu, ar bankas man ju paskolintu  ax.gif .  Kazkaip niekada tuo nesidomejau  bigsmile.gif



jei kreditine, turetu paskolinti, bet procentai gali buti dideli, reikia issiaiskinti salygas mirksiukas.gif

Ir man idomu kaip ten su crocs.co.uk , ar siuncia i Lt tiesiai? rolleyes.gif
Sugundet tais pigiais crocsiukais, kaip ju nusipirkti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 26 kovo 2013 - 18:18

jei kreditine, turetu paskolinti, bet procentai gali buti dideli, reikia issiaiskinti salygas mirksiukas.gif

Ir man idomu kaip ten su crocs.co.uk , ar siuncia i Lt tiesiai? rolleyes.gif
Sugundet tais pigiais crocsiukais, kaip ju nusipirkti? biggrin.gif


siuncia 4u.gif
Atsakyti
gal kas nors siandien crocsus uzsakinesite?noreciau prisijungti su viena pora ax.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2013 03 26, 18:14)
jei kreditine, turetu paskolinti, bet procentai  gali buti dideli, reikia issiaiskinti  salygas  mirksiukas.gif



Ligtai issiaiskinau. Ligtai duoda , bet procentai tai 22 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 03 26, 18:56)
Tikrai Aliexpresse idomios akcijos.  Bandem nusipirkti tel Sony Xperia S  nespejom, duoda tik kelis vienetus. Paziurejus ko dar bus , visko reikia ir visko norirsi.  Ir siaip gerom kainom yra tel. idomu jie ten originalus  g.gif

Dar noriu paklausti.  Pas mane SWED banko kreditine kortele user posted image.  Kaiip ten reikalai su kreditu. Jeigu man pritruktu pinigeliu, ar bankas man ju paskolintu  ax.gif .  Kazkaip niekada tuo nesidomejau  bigsmile.gif


pas vyra yra tokia. pas ji kreditas 2000lt. juos gali bet kada panaudoti. ir jeigu negrazini tos sumos i vieta per 25 ar 30 dienu tada procentai nezmoniski. 20 procentu palukanu doh.gif

mes su ja tesco rubus pirkom bet is karto kai atsiranda mygtukas padengti kredita tai padengiam ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 03 26, 17:56)
Dar noriu paklausti.  Pas mane SWED banko kreditine kortele user posted image.  Kaiip ten reikalai su kreditu. Jeigu man pritruktu pinigeliu, ar bankas man ju paskolintu  ax.gif .  Kazkaip niekada tuo nesidomejau  bigsmile.gif

paskolins už procentus tiek, kokiai sumai kreditą pasirašėt. galit pasižiūrėt sutarty arba internetinėj bankininkystėj 4u.gif tik nepamirškit, kad procentus skaičiuoja iš karto, jei kreditą naudoji internetu, standartiškai bus apie 18 proc.
Atsakyti
uzsakinesiu CROCS.CO.UK

Penktadieni SD pirksiu eurais jurgita.karpiniene@gmail.com Kaunas jei ne daug galiu persiust 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 03 26, 18:56)
Kaiip ten reikalai su kreditu. Jeigu man pritruktu pinigeliu, ar bankas man ju paskolintu  ax.gif .  Kazkaip niekada tuo nesidomejau  bigsmile.gif

Paprastai kredito kortelese suteikiamas kredito limitas. Gali naudoti korteleje nustatyta nustatyta suma, o paskui dalimis + palukanos grazinti. Paskui vel isimti (ta grazinta suma). Zodziu pasaka be galo doh.gif . Koki kredito limita gausite kiekvienas bankas vertins idividualiai. As pvz. atiskaitymams naudoju SEB bekreditine visa kortele. Nera baimes, kad prasiskolinsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anj: 26 kovo 2013 - 18:39
QUOTE(AŠA @ 2013 03 26, 19:33)
paskolins už procentus tiek, kokiai sumai kreditą pasirašėt. galit pasižiūrėt sutarty arba internetinėj bankininkystėj 4u.gif tik nepamirškit, kad procentus skaičiuoja iš karto, jei kreditą naudoji internetu, standartiškai bus apie 18 proc.


g.gif kodel? hm... mes tesco kai pirkom tai kai jau nuskaiciavo o ne rezervavo tada ir padengdavom. po 3-4 dienu tik. ir neskaiciuodavo pocentu g.gif
Atsakyti
Aciu visoms 4u.gif


QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 26, 18:32)
ir jeigu negrazini tos sumos i vieta per 25 ar 30 dienu tada procentai nezmoniski. 20 procentu palukanu  doh.gif


O jeigu grazinciau valandos laikotarpi , idomu kiek palukanu paskaiciuotu. Pinigeliu namie yra tik kad kortele tuscia.
Atsakyti