Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema


O jums veikia Sportsdirect psl? g.gif
nes man vakar ir siandien raso:

This website is currently down for maintenance.
Please try again soon.
We apologise for any inconvenience
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2013 03 26, 11:16)
O jums veikia Sportsdirect psl?  g.gif
nes man vakar ir siandien raso: 

This website is currently down for maintenance.
Please try again soon.
We apologise for any inconvenience


veikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2013 03 25, 16:33)
aš tai apie pora savaičių laukdavau , na neilgiau , kai matau kad ilgiau neateina , visada patirkinu pašte gal užsimetęs siuntinukas ar pranešimo lapelis pradingęs ax.gif


aciu, bandysiu ieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gugiene @ 2013 03 26, 10:16)
dar ne. bet ir anksciau neiskat ateidavo.

Man confirmation letter ateina beveik iš karto. Pabandykite jiems parašyti. Aš kaip ir Murčikas linkusi galvoti, kad užsakymas nepraėjo.
Atsakyti
QUOTE(skyler @ 2013 03 26, 09:27)
labutis, gal kas norėtų prie Sportsdirect prisijungti šiandien? Kaune.

kokios sąlygos?
Atsakyti
sveikos,
gal būtų norinčių jungtis prie kepuryčių pirkimo iš aliexpress? viena kepurė bus apie 4 Lt. rašoma, kad dydis tinka nuo 0 iki 4 metų (pas kitą pardavėją radau, kad tinka galvai iki 55 cm). laisvos yra 6 vnt. Vilnius, galiu persiųsti. AZ smile.gif
user posted image user posted image
spalvų pasirinkimas čia
Atsakyti
mergaites, dar klausimas del NEW LOOK nes pirma akrt uzsakineju nesuprantu ... atrase man is past musu kad:
Pateikti informaciją apie gautą siuntą galime tik pagal siuntos registracijos numerį, kuris susideda iš 2 raidžių pradžioje, 9 skaičių ir 2 raidžių pabaigoje.

Prašome patikslinki siuntos registracijos numerį.

o man raso puslpai new look tik si numeri: NL811222572

ar dar kazkoks turetu but kitas numeris??? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 03 26, 10:49)
sveikos,
gal būtų norinčių jungtis prie kepuryčių pirkimo iš aliexpress? viena kepurė bus apie 4 Lt. rašoma, kad dydis tinka nuo 0 iki 4 metų (pas kitą pardavėją radau, kad tinka galvai iki 55 cm). laisvos yra 6 vnt. Vilnius, galiu persiųsti. AZ smile.gif
user posted image user posted image
spalvų pasirinkimas čia


O cia ne tokiso pat? g.gif Nes ziuriu, cia issiuntimo laikas trumpesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 26, 11:04)
O cia ne tokiso pat?  g.gif  Nes ziuriu, cia issiuntimo laikas trumpesnis smile.gif

daug mažiau spalvų 4u.gif tų, kurių man reikia, nėra

gali dar būti šis pardavėjas. irgi laikas trumpesnis, tik reitingas jo mažesnis. galiu ir iš šito sakytis. man svarbios spalvos smile.gif
perkant po vieną, tos kepurytės dvigubai brangesnės


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 26 kovo 2013 - 11:29
QUOTE(ingusiia @ 2013 03 26, 12:01)
is buyincoins siuntimas nemokamas, todel kompanijos nieks neiesko

Zinau,jog nemokams 4u.gif bet pati uzsakymu nedarau,neturiu paypal,galvojau gal atsiras,kuri uzsisako ir pagelbes 4u.gif Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Gal kas dar rinks uzsakyma is crocs? Prisijungciau....
Atsakyti
Sveikos,
šiandien likau nustebinta, nes atėjo siuntinukas iš Alieexpreso thumbup.gif Išsiuntė kovo 13 d., o šiandien į namus atnešė, atsidžiaugti negaliu, nes dar ir veikia, užsakinėjau batareja laptopui.
Atsakyti