Įkraunama...
Įkraunama...

Foto atelje Vilniuje

Ieskau Vilniuje foto atleje krikstynom
gal parasykite savo patirti apie foto atleje vilniuje kurios geriausios biggrin.gif
Atsakyti
Ir as ieskau kuri buti geresne ir grazesniais fonais ,kad nuotraukos butu idomios 4u.gif Kodel niekas neparasote atsiliepimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2006 06 04, 20:58)
Ir as ieskau kuri buti geresne ir grazesniais fonais ,kad nuotraukos butu idomios 4u.gif  Kodel niekas neparasote atsiliepimu g.gif

as jau vienoje uzsirasiau, beje suradau fotografa o jis dar ir studijoje dirba, tai visa komplekta ir uzsisakiau pasilaiciuose
per savo vestuves buvau senamiestyje fotoatelje pries cili pica pilies g. kieme, nebloga ten jei nori ir perengia, tokias gali retro senoviskas nuotraukas padaryti
Atsakyti
Prie mano namų yra Felikso fotostudija, gal kas fotografavotės joje? kaip nuotraukos, ar gražios ir t.t. Mūsų krikštynos neužilgo, tai norėčiau netoli namų. Šalia yra ir Fugima, bet joje žiauriai brangu ir girdėjau nekokių atsiliepimų.
O kur pašilaičiuose yra fotoateljė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule77 @ 2006 06 05, 16:34)
Prie mano namų yra Felikso fotostudija, gal kas fotografavotės joje? kaip nuotraukos, ar gražios ir t.t. Mūsų krikštynos neužilgo, tai norėčiau netoli namų. Šalia yra ir Fugima, bet joje žiauriai brangu ir girdėjau nekokių atsiliepimų.
O kur pašilaičiuose yra fotoateljė?  4u.gif

Pasilaiciuose, kur Karolis vaiku parduotuve ir Norfa tame tarpe visai prie Nykstukas kavines, ten lyg prie duru parasyta kodak, tai antram ar teciam aukste i desnine smile.gif kiek pamenu, mes kita menesi isbandysim, galesiu daugiau pasakyti ar verta 4u.gif
Atsakyti
Mes tak fotografavomes Seskineje, pas Feliksa, nuotraukos SUPER thumbup.gif padare su 4 skirtingais fonais, labas fainai bendrauja su vaiku, turi daug zaislu. Nors mazoji ir kaprizino, bet sugebejo pagauti tinkama kadra. Leido pasirinkti. Veliau nuvaziavome prie Belmonto, nuotraukos ne ka blogesnes, tik su oru nepasiseke schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Miliunia @ 2006 06 10, 00:04)
Mes tak fotografavomes Seskineje, pas Feliksa, nuotraukos SUPER  thumbup.gif  padare su 4 skirtingais fonais, labas fainai bendrauja su vaiku, turi daug zaislu. Nors mazoji ir kaprizino, bet sugebejo pagauti tinkama kadra. Leido pasirinkti. Veliau nuvaziavome prie Belmonto, nuotraukos ne ka blogesnes, tik su oru nepasiseke  schmoll.gif

Ačiū, greičiausiai ir eisim pas Feliksą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miliunia @ 2006 06 10, 00:04)
Mes tak fotografavomes Seskineje, pas Feliksa, nuotraukos SUPER  thumbup.gif  padare su 4 skirtingais fonais, labas fainai bendrauja su vaiku, turi daug zaislu. Nors mazoji ir kaprizino, bet sugebejo pagauti tinkama kadra. Leido pasirinkti. Veliau nuvaziavome prie Belmonto, nuotraukos ne ka blogesnes, tik su oru nepasiseke  schmoll.gif


O gal turi kokia nuotraukele ideti kaip jus nufotkino ax.gif
Ir mes planuojam vaziuoti i Belmonta nusifotografuoti ir balionus su palinkejimais i ora paleisti 4u.gif

Reikes nuvaziuoti i pasilaicius, bet niekada ten nepastebejau jokios foto atelje, nors nykstuke gimtadieni sventeme vaiko g.gif
Papildyta:
O kurioj vietoj seskineje g.gif gal prie turgelio ir dabartines IKI parduotuves g.gif
Kokios ten kainos ir ar atiduoda kompakta su nuotraukom? g.gif
Atsakyti
Mes vakar buvom pas Feliksą 4u.gif . Nors mažių krikštysim tik 24 d., bet norėjau padaryti nuotraukyčių, o po to iš jų kalendoriukus, ir padovanoti juos sveciams. Fotoatelje ir fotografas man tikrai labai patiko thumbup.gif , o nuotraukytes pamatysiu tik penktadieni po piet.
Atsakyti
QUOTE(Miliunia @ 2006 06 09, 23:04)
Mes tak fotografavomes Seskineje, pas Feliksa, nuotraukos SUPER  thumbup.gif  padare su 4 skirtingais fonais, labas fainai bendrauja su vaiku, turi daug zaislu. Nors mazoji ir kaprizino, bet sugebejo pagauti tinkama kadra. Leido pasirinkti. Veliau nuvaziavome prie Belmonto, nuotraukos ne ka blogesnes, tik su oru nepasiseke  schmoll.gif


susidomejau ir as kur ten tas seskineje tiksliau foto studija ir kokios ten kainos pvz uzviena pozicija ?????
Atsakyti
QUOTE(Ernestyna @ 2006 06 14, 22:33)
susidomejau ir as kur ten tas seskineje tiksliau foto studija ir kokios  ten kainos pvz uzviena pozicija ?????


Seskineje priesais parduotuve IKI 4u.gif
As siandien buvau pas Feliksa, tai nepasakyciau, kad pas ji kas nors mandro yra schmoll.gif fonu tai yra, bet kokiu nors idomesniu elementu tai nelabai schmoll.gif
O kainytes palyginus tai nemazos vienas fonas 14lt o kitos is ti fono ligtai po 8lt, ir kompakto jis neatiduoda schmoll.gif

Dar skambinausi siandien i kalvariju 170, priesais Baldu roju, tai didele nuotraukyte 10lt, maza 7lt ligtai tongue.gif o foto sesija jeigu daryti tai kainuoja 100lt ir atiduoda kompakta is karto thumbup.gif ir sake kad turi labai daug dekoraciju ir fonu ivairiu tongue.gif Tai sakau kuria diena reikia nulekti paziureti kas ten gero 4u.gif
Jei kam reikia tel. tai 8698 17031, 85 2765781 Romas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule77 @ 2006 06 05, 17:34)
Prie mano namų yra Felikso fotostudija, gal kas fotografavotės joje? kaip nuotraukos, ar gražios ir t.t. Mūsų krikštynos neužilgo, tai norėčiau netoli namų. Šalia yra ir Fugima, bet joje žiauriai brangu ir girdėjau nekokių atsiliepimų.
O kur pašilaičiuose yra fotoateljė?  4u.gif


Mes ten fotografavomes, kai tuokemes ir esam labai patenkinti lotuliukas.gif . Ketinu ten ir vaikuti krikstynu proga vezti fotografuoti.

QUOTE(mamoolka @ 2006 06 13, 07:20)
Mes vakar buvom pas Feliksą  4u.gif . Nors mažių krikštysim tik 24 d., bet norėjau padaryti nuotraukyčių, o po to iš jų kalendoriukus, ir padovanoti juos sveciams. Fotoatelje ir fotografas man tikrai labai patiko  thumbup.gif , o nuotraukytes pamatysiu tik penktadieni po piet.


O kur kalendoriukus uzsakinesi. Man visai patiko si ideja thumbup.gif .
Atsakyti