Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas-17 dalis

Gal kam reikia ax.gif garvežiai , motociklai , lėktuvai , mašinos ir t.t. smile.gif su schemomis .

http://show.7ya.ru/p...ty&RubrID=54266
Atsakyti
Ingule, atvers kelis puslapis atgal, yra Vaidulkos sukurtas puslapis su persiškais paveiksliukais. Paprašyk ir ji manau atsiųs.
Papildyta:
Iš 23 pusl. nukopinau Vaidulkos persiškus motyvus. Pasižiūrėk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2006 08 01, 15:26)
O kur patartumete reminti siuvinetus paveiksliukus Vilniuje?


As tai nesiu Savanoriu pr. prie Maximos. Pezinau gerai ar blogai, bet labai tingiu kazkur trenktis, o cia prie pat namu.
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2006 08 01, 15:26)
O kur patartumete reminti siuvinetus paveiksliukus Vilniuje?

Pažiūrėk čia mirksiukas.gif
Atsakyti
gal ka sturit būtent šito paveiksliuko aiškią schemą?

user posted image


nes ta, kur turiu labai neryški, net nesimato langelių aiškiai. Atsiųskit prašau bugu(eta)dtiltas.lt
Atsakyti
QUOTE(raganyte @ 2006 08 02, 08:58)
Parasykit, merginos, prasau, kiek jus mazdaug mokat uz reminima, nes vakar nunesiau remint ir suplosiu tiek, kad baisu kam ir pasakyt, nes nepagalvotu, kad man  stupid.gif


Aš rėminau kol kas du darbus, tai antras kainavo 43 litus, o pirmas apie 50..neprisimenu tiksliai g.gif


Užbaigiau meškiną, bet su vardais dar eksperimentuoju smile.gif Jaučiu pirmas ir paskutinis toks vaikiškas, nepatinka man juos siuvinėti kažkodėl schmoll.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivaa: 02 rugpjūčio 2006 - 08:27
Daivaa gražus meškiukas thumbup.gif wub.gif
aš ir esu porą siuvinėjusi, tai backstich'ą siuvinėjau iš galvos ir manau visai nieko išėjo g.gif
merginos et juk įsirėminti galima ir pačioms, nusipirkau rėmelį už 4 lt ir įrėminau meškinas
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 08 03, 11:20)
Daivaa gražus meškiukas  thumbup.gif  wub.gif
aš ir esu porą siuvinėjusi, tai backstich'ą siuvinėjau iš galvos ir manau visai nieko išėjo  g.gif
merginos et juk įsirėminti galima ir pačioms, nusipirkau rėmelį už 4 lt ir įrėminau meškinas


o as visai kitaip ta backstich'a dariau!uztvirtinu siula is kitos puses ir istarukusi per prieki nukerpu, gavosi tikri plaukuciai!galit paziuret cia!
http://s68.photobuck...mgAnch=imgAnch3

o tavo ideja labai sauni! thumbup.gif
Atsakyti
loonaxxx kiek žinau backstich'as siuvinėjamas nenutraukiant siūlo, bet kaip siuvinėsi, taip nepagadinsi darbelio, svarbiausia, kad pačiai patiktų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loonaxxx @ 2006 08 03, 12:51)
o as visai kitaip ta backstich'a dariau!uztvirtinu siula is kitos puses ir istarukusi per prieki nukerpu, gavosi tikri plaukuciai!galit paziuret cia!
http://s68.photobuck...mgAnch=imgAnch3

o tavo ideja labai sauni! thumbup.gif


Nelabai suprantu kaip tu darei tuos plaukus g.gif Tu nukerpi kiekvieną siūlą ir kiekvieną po to atskirai tvirtini? Taip jie gaunasi palaidi? Ar aš čia nieko nesuprantu? Taigi taip daug sunkiau ir daugiau laiko sugaišti g.gif
O aš dariau TT backstichą pagal schemą, be visokių nukrypimų, na neben vienas kitas plaukelis ir visai nieko lotuliukas.gif

O kas dėl rėminimo, tai jei eina parinkt pačiai rėmelį, atitinka dydis, tai pati rėminu, ojei neatitinka, tai tada jau nešu rėmint. Ir man visai nesvarbu kiek kainuoja, kai tiek įdedi darbo,tai norisi kad ir rėmas nebūtų koks beryšio doh.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo kiekvienam plaukui tvirtinant siūlą daug daugiau klapato nei normalus backstitchas ax.gif Bet čia jau kiekvieno pasirinkimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės

Aš ir labai mėgstu siuvinėti tik jau kuris laikas apliedau šį pomėgį dėl biserio, bet vėl noriu siuvinėti
o tas backstitch tai nėra sunkus, tik siūlo daug eina. kaip tyčia niekur nerandu shemos kur būtų jis parodytas

bet principas toks (sory už tokį baisų mano paišymą paint'e)
user posted image

ten kur x tai -adata iš apačios duriama į viršų ir ten kur 1 duriama žemyn. tada grįžtama atgal ir adata vėl duriama į viršų ten kur 2 ir duriame ten kur x ir t.t.
tikiuosi ką nors suprasite ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 03 rugpjūčio 2006 - 17:59