Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas-17 dalis

QUOTE(Saulažiedė_ @ 2006 07 24, 00:18)
kiek pas jus kanva?  blink.gif  blink.gif  Ar čia mano miestely taip pigiai, ar aš kažko nesupratau? Nes metrą galiu nusipirkt už 9 lt  blink.gif  biggrin.gif


QUOTE(loonaxxx @ 2006 07 24, 00:24)
44lt?ka jus ten perkat?gal paauksuota?as kai paskutini kart pirkau uz metra kaza mokejau apie 23lt.manau didmiesciuose visada kaina uzkeliama kad uj! doh.gif


Aš irgi prašiau kad iš Vilniaus man nupirktų tos brangiosios medžiagos. Nes kai pamačiau kokybę, tai buvo nusispjaut į kainą. Pirkdavau mūsų mieste po 10 Lt, tai kai Saulėja siuvinėjo mano RR, sakė kas čia do merlė lotuliukas.gif Ir tikrai taip ir buvo doh.gif Pirkau Kaune už 20 lt, bet pasirodo ir ta ne ką skyrėsi. Labai džiaugiuosi kad tie sumokėjau, nes tam metre jos labai daug buvo ir labai smagiai siuvinėjasi thumbup.gif thumbup.gif
Jau geriau daugiau sumokėsiu, bet ir vaizdas geresnis ir maloniau siuvinėti thumbup.gif

O čia sukėliau kitus persiškus motyvus mirksiukas.gif http://s75.photobuck...cal&media=image
Atsakyti
Ne labai dar didelė siuvynėtoja esu, bet bent jau žinau kas yra kanva:)smile.gif Taigi mačiau jos labai pigios (7,6Lt) vienoje is PC prie Šiaurės miestelio esančioj rūbų taisykloj. Audinys kietas, baltas (nepamenu ar sulanguotas ar ne), tačiau jo plotis koks gerų 50 cm.
Atsakyti
Vaidullka teisi, kai pamatai ką reiškia kokybiška kanva, tada nebežiūri į kainą, nes pajauti skirtumą akivaizdžiai, ir malonumas kitas siuvinėt ir darbai atrodo kitaip. Vieną kart pirkau lietuvišką kanva, jau tokią prie standesnių, tai vistiek nevykusi buvo, atkerpi gabalą, o ji visa skersuojanti, nors mesk lauk doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion: 24 liepos 2006 - 15:27
As uz 40 lt nusipirkau, tai net nemaciau kainos doh.gif , bet cia ta kietoji (sakau net lankelio pradziai nereikia)
Senai esu siuvinejusi, tai net negalvojau, kad tokios yra pirkti ir is pradziu pagalvojau, kad kokia plastikine nusipirkau doh.gif

Beje, jos plotis yra 1,60 m, tad paveiksliuku labai daug iseis tongue.gif
Atsakyti
Axaniux, tu neviena tokia drinks_cheers.gif šiuo metu pradėjau du nemažus darbelius. Tai vakar su tokiu užsidegimu siuvinėjau, kad nei nejaučiu jau laikas miegoti. Atsitraukti negaliu. Iš tiesų net gėda prieš namiškius, namai suversti, valgyti irgi ką nors lengvo ir greito sumąstau, ir kiekvieną laisvą minutę griebiu siuvinį blush2.gif
O metrikas - tai koks nors paveiksliukas su išsiuvinėtu vaikiuko vardu, gimimo data, taip pat ūgiu, svoriu. Čia jau kaip norisi.
Pavyzdžiui:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2006 07 28, 14:29)
Gal kas turit to pirmo metriko su meskuciais scema? ax.gif 
Dar norejau paklausti kokio didumo jusu darbeliai? Kai pradejau siuvineti tai man taip viskas isdydejo  doh.gif  lotuliukas.gif

jei turi omenyje apie ta maza meskiuke kuri guli ant ruzavos kaldrytes,aisku jei berniukas bus melynas,yra duota spalvos jei berniukas ir jei mergaite!tai as turejau schema,bet istrynaiu nes atsiprintinau,bet galiu duoti nuoroda kur ja gali rast ir tiesiai is interneto atsiprintinsi!
http://strimfoto.ru/users/alona_y/
bet is kart saku chema is daliu turesi susirinkt,truputi nesamoninga schema!beje tas metrikas i pati gala nueisi ir rasi!gal dar ka kita graziau rasi! 4u.gif
Atsakyti
Teddy schemytės yra šiame puspalyje TT meskiukai
Atsakyti
QUOTE(Palma @ 2006 07 14, 12:11)
Daivaa, man atrodo, tokius stovus iš internetinės parduotuvės reikia parsisiųsti. Ir kaina atitinkama  rolleyes.gif




Palma, šian gavau rėmą iš sewandso
va tokį: user posted image


Su atvežimu kainavo 171 litą, bet atvežimo išlaidas dalinomės dviese;)

Me sjau kurpiam naują užsakymą, tai jei susidomėtum, gali prisijungti, būtų dar pigiau atsiuntimas;) Atsiuntė per kelias dienas.

Jau užsidėjau du darbus ant rėmo - ant vieno galo ir ant kito, žinok fantastiska, kaip gera siuvinėti : wub.gif

Pademonstruosiu, kai mano fotikas iš kelionių parkeliaus;)
Papildyta:

bet is kart saku chema is daliu turesi susirinkt,truputi nesamoninga schema!beje tas metrikas i pati gala nueisi ir rasi!gal dar ka kita graziau rasi! 4u.gif
[/quote]



Bet, kad daugumą schemų reikia susidėti iš dalių, nierko čia nesąmoningo nėra:)

Aš išsiuvinėjau tą su pudrine meškutį, bet backstitch'o niekaip nepadarau:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivaa: 28 liepos 2006 - 16:18
QUOTE(loonaxxx @ 2006 07 28, 18:56)
o galima paklaust kas tas backstitch reiskia?

backstitch - tai kontūras.

Daivaa
, būtų faina prisijungti. Labai norėčiau to rėmo. O ką jūs dar užsakinėsite?
Atsakyti
QUOTE(Palma @ 2006 07 28, 20:32)
backstitch - tai kontūras.

Daivaa
, būtų faina prisijungti. Labai norėčiau to rėmo. O ką jūs dar užsakinėsite?



Aš galvoju užsisakyti va ką:

http://www.sewandso....=search_results

ką nors iš šitų

http://www.sewandso....k/ran576-0.html

ir dar noriu audinių uzsisakyti, lino pvz., bet dar nesugalvojau, kokio norėčiau.
Bet šian mačiau "gyvą" jų liną, gražus toks, žvilga.
Atsakyti
Rodau jau rėmintą bitę (vyras rinko ir rėmelį ir pasportą smile.gif ) Tik nuotraukoje pasportas šviesesnis atrodo nei gyvai.
user posted image

Jei labai neapsirinku, prieš kokius 6-7 metus "Rojanoj" kanva kainavo 1m. apie 70Lt. Žinau, kad labai mums ją gyrė.
Atsakyti
sveikutės, o tai jūs čia visos tik kryželiu siuvinėjat? man šis užsięmimas labai patinka - viena iš mano specialybių. man labiausiai patinka rišelje, prieš tris metus pradėjau tokį darbą - staltiesėlę ir išsiuvinėjus puse baigėsi siūlai, tai dabar vis ieškau nors panašios spalvos. o dėl kanvos galima pirkti paprastą ir ją krakmolinti - labai gerai buna, taip darydavom studijų laikais.
Atsakyti