Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas-17 dalis

Coccinela, aš irgi tokias kasas pindavau tarybiniais laikais, kai siuvinėjau mulinė siūlais. Atspalvių daug nebuvo, numeriuų, man rodos, tie siūlai irgi nelabai turėjo. Mano viena kolegė ir dabar siuvinėja tais siūlais, nes daug prikaupus turi, atrinkinėja pagal spalvas.
Manau, kad beveik visos čia susirinkusios siuvinėtojos dabar kaupis siūlus kitaip. Siūlų kaina priklauso nuo gamintojo. Daugiau pasiskaityk http://siuvinejimas.man.lt/, ten yra parduotuvių ardesai ir t.t.
Atsakyti
na aš tai siūlus laikau mažuose maišiukuose mirksiukas.gif kiekvieną spalvelę su jos numeriuku dedu į atskirą maišiuką, tai labai patogu, kai likea galiukai siuvinėjant, tada jie niekur nenusimeta ir tikrai yra labai patogu smile.gif
Atsakyti
Aš jau ten per mažai info sau radau.. doh.gif Nesu pradedančioji, tai man kitokie dalykai rūpi. Dabar mėtaus tarp kurių siūlų rinktis DMC ar Anchor g.gif

Aišku, tikriausiai lems kaina. Nebent vieni iš jų labai nepatiks. Bet kad pirksiuos metams į priekį (išvažiuoju užsienin metams), tai pažiūrėjau, kad vos ne 200Nr reikia. Jaučiu kainą kosminę pamačius gali ranka sustot, kad ilgėliau pasvarstyčiau... unsure.gif

Bet man taip ir neatsakėt.. 4u.gif Kur perkatės kanva? Pvz., noriu kaldrytę apsiūvinėti. Tai jai tinka ir ta lietuviška, ar toji greit nusišiurina? Nu, nenoriu taip lėkt ir pirkt, lyg užpakaly pagalys degtų, o po to gailėtis, kad paskubėjau.. Bet kat tikrai nagas niešti... blush2.gif
Papildyta:
Nusiteikiau ir aš su tais maišiukais pabandyt.. Tik baisiai tingiu iki Senukų lėkt. Man jie kitam Vilniaus gale (tik vienus čia žinau blush2.gif ). Galvoju, gal ir kitų miestų senukuose galima rast? g.gif g.gif
Atsakyti
Dėl kasų pynimo: rusiški muline siūlai būdavo suvinioti ilgomis gijomis. Tiesiog buvo galima patogiai ją išskleisti ir perkirpti vienoje vietoje. Nei DMC, nei Anchoras taip neišsivynioja. Dėl to kasų niek ir nebepina, siūlus į maišelius deda, pervynioja arba uždeda ant specialių laikiklių.
Dėl DMC vs Anchor: daugiau schemų kūrėjų (bent kiek aš pastebėjau) kuria schemas, naudodami DMC numerius. Į juos verčiamos ir kitų schemų numeracijos. Nors šiaip, yra daugybė lentelių ir gali pati konvertuoti. Siuvinėtojos daugiausiai, kiek pastebėjau, naudoja DMC, bet juodą dažniausiai perka Anchoro, ji kokybiškesnė.
Dėl kanvos. Lietuviškos atsikandau, paveikslams vokiškos, prancūziškos ir kitokios kokybiškesnės. Nors esu seniai seniai pradėjusi rankinuką, prie kurio dabar neprisėdu, tai ta lietuviška kanva lyg ir visai nieko. Lietuviškos buvo irgi kelių rūšių. Nors aš pati dabar jau kanvą perku tik Gerose akyse arba Burdoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agni: 19 birželio 2006 - 09:09
Coccinela, jei jau rimtai ruošiesi siuvinėti kryželiu, manau iš karto pasirink kurios firmos siūliukais siuvinėsi ir pirmyn. Tik nemanau, kad reikėtų iš karto susipirkti visus tos firmos siūliukus. Geriau jau pasirink kokius 3-5 ar net daugiau norimų išsiuvinėti paveikslėlių ir jiems konkrečiai pirk reikalingus siūliukus. nes gali būti, kad iš visos spalvų paletės naudosi tik kelias spalvas, o kitos taip ir dūlės. O dar dažniausiai naudojamos spalvos greit baigsis ir teks vėl jų pirkti iš naujo.
Apie kanvą... patarčiau pirkti brangesnę (GA parduotuvėje) o ne pigią lietuvišką. Visai kita kokybė ir siuvinėjant jaučiasi žymus skirtumas. Numeris neturi reikšmės, čia kokia tau smagiau ir kaip akys žiūri: jei regėjimas geresnis galima siuvinėti ant smulkesnės kanvos (bus numeriai didesni 16, 18), o taupant akis siuvinėk ant 14 - stambesnė Aida.
Štai kiek prirašiau smile.gif Aš irgi siūliukus susidėjusi į krepšelius, man patogu, nesipurvina, galima sudėti ir mažesnius atlikusius siūlų galiukus. Dar tuos maišelius galima susisegti į kanceliarinę papkę ar susidėti pagal spalvas, numeriukus į dėžutę. Tikrai labai patogu. Aš asmeniškai tokius maišelius perku ne Senuluose, o firmoje prekiaujančioje vienkartiniais indais, maišeliais. ten visokių išmatavimų, dydžių.
Atsakyti
QUOTE(Giega @ 2006 06 20, 09:18)
Astute_k, o ar Vilniuje perki tuos maišelius? Jei taip, tai gal galėtum pasidalinti kur?  ax.gif
Ačiū  4u.gif


Aš iš Alytaus, tai čia ir perku ax.gif Bet Vilniuje manau didesnis pasirinkimas g.gif

Giega Vilniuje pirkau maišelius Švitrigailos gatvėje prie Norfos ( priešais Spartos stotelę ) ten yra tokie indų parduotuvė, joje rasi visokiausių dydžių maišelių, pirkau 10*15 cm 100vnt. ir kainavo tik 3,5 lt mirksiukas.gif

Vilniečiams žinau labai gerą vietą - Vilkpėdė. Aš ten praeitą vasarą dirbau juvelyriniuos dirbiniuos ir pakuodavom į tokius maišelius. Ten pat yra ir parduotuvė kuri pardavinėja visokius įpakavimus ir etc. Tai ten maišiukai berods 1lt 100vnt ir dydžių pasirinkimas toks, kad galva susisuks wink.gif

Ten daug ko galima didmeninėm kainom apsipirkt. Ypač pas mus juvelyrika buvo toookia pigi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 03 birželio 2007 - 23:17
QUOTE(Palma @ 2006 06 21, 16:35)
Astute_k , o kokios Alytuj kanvos ir siūliukų kainos? gal pigiau?
Aš pati iš Alytaus tik nutekėjau į Vilnių  ax.gif


Kanvos mačiau tik lietuviškos. ax.gif Tai ir pirkdavau tik ją, dabar tenka kartais būti Kaune, tai apsiperku GA keliems mėnesiams. 4u.gif Siūliukų yra Anchor, Madeira, Ariadna. Aš perku Ariadną po 1,10 Lt, labai labai retai, kai netinka spalvos - Madeirą po 1,90 Lt. Anchor neperku, noriu pirkti tik vienos firmos siūliukus, tai Kaune perku DMC. Didesnius paveikslus su jais siuvinėju, o kitus lenkiškais Ariadna. Kokybė jų tokia pat kaip DMC, tik spalvų gama mažoka blush2.gif
Atsakyti
Labutis visom kryzavotojom!Na del siuliuku Ariadna, gal ir ne labai gerai kad dazo, bet kai finansai neisgali tai visai tada gerai, uz vienus siulus kaip Anchor as pvz. galiu nusipirkt 2 Ariadna!na bet as visada uz kokybe!Jei mazai reikia siuvinet ir zianu kad siulo tikrai daug daug liks perku ariadna o jei daug reikia tada DMC ar Anchor.Visada norisi apsidarust! ax.gif
Atsakyti
Aš skalbiu drugnu vandeniu su ūkikišku muilu, dar nei kartelio Ariadna nenudažė. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astute_k: 22 birželio 2006 - 12:05
Vilniuje, Manto g. Ariadnos siūliukai po 0,70 Lt bigsmile.gif
Atsakyti
Mano šiandien baigtas angelėlis:

user posted image

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palma @ 2006 06 21, 14:09)
Laba,

Noriu siuvinėtojų patarimo  ax.gif Turiu mintį anytos gimtadieniui išsiuvinėti šios serijos puodelius (pasidalino viena siuvinėtoja)
user posted image
Ir dabar galvoju ar juos siuvinėti kaip atskirus paveikslus ar visus ant vieno (taip gautųsi vienas didelis pailgas paveikslas) g.gif



Šios serijos puodelius as kaip tik dabar siuvinėju. Siuvinėju po vieną ant A4 dydžio kanvos. Siuvineti vieno didelio paveikslo nepatarčiau, nes tada brangu reminti, o atskirus paveikslus gali kaip nori sukabinti, keisti vietomis.
Atsakyti