Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas-17 dalis

QUOTE(Delusion @ 2006 08 19, 09:32)
a, tai avatare dar maža buvo... rėksnė ir zyrzilia ji  lotuliukas.gif
Gal kas siuvinėjot POPCORN meškiuką, nesusigaudau kokios firmos siūliukų spalvų pavadinimai ten nurodomi?  g.gif


Labutis, radau kad popcorn siuvinejami su DMC siulais!Tu paziurek ar atitinka salvos!Ir jei atitinka pirmyn i darba! mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
[/quote]

Nu taigi aš neseniai tokį pradėjau siuvinėt. Tą raudoną, o auksinį tik šiandien ir tepamačiau. Nu žiauriai gražu... jeigu būčiau anksčiau užmečius tą auksinį tai būčiau ilgai sukus galvą, kurį siuvinėt, o dabar, kai jau pradėta, tai ramu... biggrin.gif
Tik va, kvaiša, nepasiėmiau į darbą, tai ką aš per naktį veiksiu??? Reiks prašym vyro, kad atneštų pakeliui eidamas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmuliux: 19 rugpjūčio 2006 - 12:42
Kiekviena save gerbianti siuvinėtoja turėtų tokį išsisiuvinėt sau lotuliukas.gif
user posted image
schema ir kt. geris čia
Atsakyti
QUOTE(litle_angel @ 2006 08 21, 23:24)
na jau pabaigiau siuvineti du tedzius vienas kur pagalve apsikabines , o kitas ten kur triusi laiko, dar laukia skirtukui backstichas.
savaitgali ikelsiu foto. dabar abu dziusta isukti i ranksluosti, kaip ir nurodyta siuvinejimas .man.lt
tik va prisipazinsiu, kai siuvinejau pirma tatty teddy buvo linksma kol neatejo eile back stichui, tai jau galvojau kad isprotesiu, o dabar net pradejo patikti. labiausiai tai man patiko french knot'us daryt, iki siol nebuvau darius nei half cross, nei french knot, nei back stich, nei ketvirtiniu kryzeliu, bet ten taip aiskiai buvo parasyta, kad  thumbup.gif .
dar laukia kokie penki tatty teddy,
uzsikreciau nuo jusu ta liga, siulu uzsipirkau gal 40spalvu.
tik va sunkoka ant 18 aidos ta back stich daryt.
tai va turiu klausima su kiek siuliuku jus ant 18 siuvinejat, nes meskiukus tai su dviem darau kaip ir nurodyta. bet va galvoju, jei kazka didesnio tai gal su vienu? g.gif
ir gal kuri esat skirtukus dare tai galit patar kaip apdailint kita puse ar koki nerinuka apsiut?

nu saunuole tu kad taip smagiai siuvineji TT, o del skirtuku(ta prasme knygu cia) tai kita puse paklijuok su tokia spec.medziaga!Nu blyn nepamenu jos pav. doh.gif jos yra pirkt visose audiniu parduotuvese, uzdesi ant siuvinio kitos pyuses,ir karstu ligintuvu uzlyginsi ir nebesimatys siuliuku,nes jie sukimba!o tada galesi ir aplinkui ka apnert, manau grazu butu!
cia mano nuomone!arba pirma apnert ka ir tada klijuot ta medziaga! ax.gif
Atsakyti
na va jau pakljavau abu darbelius ant balto kartono ir idejau i stora knyga, kad gerai isdziutu,
o tas fryzelinas buna ivairiu spalvu ir storiu ar tik toks kaip i sijonus baltas ir beveik permatomas?
nes schemoj parasyta prisiuti prie kartono blink.gif "felt"
tai man atrodo jau geriau prie kokios standzios medziageles prisiut graziai, nei prie kartono ax.gif
Papildyta:
user posted image o kaip va tuos krastelius padaryt, nelabai suprantu? g.gif
cia tipo siuliukais kilputes padaryt, bet kaip jas uztvirtint? g.gif
Atsakyti
"felt" tiktai nėra kartonas biggrin.gif , tai fetras arba veltinis. Siuvinėjau skirtuką iš rinkinio, tai ten viskas buvo sudėta. Kitai pusei apdailint buvo įdėtas fetro gabaliukas - toks tankus audinys, truputį pūkuotas (kaip dabar mėgstami sportiniai pašiltinti džemperiai). Tai ir prisiuvi gražiai prie kraščiuko.
Galima pirkt flizeliną ir paklijuot kelis sluoksnius.

O kur parodyta nuotraukoj, tai tie kraštai neapnerti - juostelės su tokiais kraštais būna pirkt.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 08 23, 10:10)
Aha, man irgi įdomu  lotuliukas.gif Dar iš pradžių stengiuosi, kad graži būtų, paskui jau gaunasi ten veltinis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

fu biggrin.gif pagalvojau kad as cia viena tokia nemoksa. aisku mazgu nera, bet ten kur buvot ideje sirdi,ruda, kur kita puse pavyzdinga ir visokius ranksluosciu maciau siuvinejat. tai pamaniau, kad per ą00metu tokio lygio nepasieksiu blush2.gif lotuliukas.gif
va jei vienos spalvos didesni plotai tai ten idealu, bet jei spalvos pereina po viena langeli, kaip tedziuose tai, idealiai padaryt manau neimanoma. cia juk ne vienspavis ar konturinis g.gif
Atsakyti
QUOTE(litle_angel @ 2006 08 23, 12:27)
fu biggrin.gif  pagalvojau kad as cia viena tokia nemoksa. aisku mazgu nera, bet ten kur buvot ideje sirdi,ruda, kur kita puse pavyzdinga ir visokius ranksluosciu maciau siuvinejat. tai pamaniau, kad per ą00metu tokio lygio nepasieksiu blush2.gif  lotuliukas.gif
va jei vienos spalvos didesni plotai tai ten idealu, bet jei spalvos pereina po viena langeli, kaip tedziuose tai, idealiai padaryt manau neimanoma. cia juk ne vienspavis ar konturinis g.gif

Ne antrą pusę rėmini lotuliukas.gif O rankšluosčius ir visa kita, kur gali matytis antroji pusė, galima paklijuoti flizelinu ir t.t.
Dabar prisiminiau, kad Gitulės vervaco kisso antra pusė buvo ideali, bent jau mano akimis žiūrint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 08 23, 13:18)
Ne antrą pusę rėmini  lotuliukas.gif O rankšluosčius ir visa kita, kur gali matytis antroji pusė, galima paklijuoti flizelinu ir t.t.
Dabar prisiminiau, kad Gitulės vervaco kisso antra pusė buvo ideali, bent jau mano akimis žiūrint  thumbup.gif


as irgi taip mastau , o dabar turiu toki klausima del flizelino, jis parduodamas juostelemis ar kaip ir kanva gabalais?
ir kokia jo mazdaug kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(litle_angel @ 2006 08 23, 13:29)
as irgi taip mastau , o dabar turiu toki klausima del flizelino, jis parduodamas juostelemis ar kaip ir kanva gabalais?
ir kokia jo mazdaug kaina ax.gif

Niekad aš jo nepirkus, bet pas uošvius mačius (jie siuvėjai), kad jis kaip ir paprasta medžiaga metrais matuojamas. Ir nebrangus jis man atrodo g.gif
Atsakyti
Flizelinas - tokia medžiagėlė , klijuojama norint pastandinti ar tai rūbą (rankdarbį , na ten , kur norėtųsi , kad medžiaga laikytųsi standžiau),ar tai kurią nors rūbo dalį : apykaklę , rankogalius , ties užsegimais ir t.t.
Lyginant karštu lygintuvu , prilimpa prie medžiagos mirksiukas.gif
Papildyta:
Apžiūrėkit savo švarkelių ''kalnierius'' tikrai rasit juos pastandintus flizelinu
Atsakyti
seniau flizelina siuvejos vadindavo tiesiog "klijonke" smile.gif o pirkt yra prie audiniu, net spalvotu yra.
Atsakyti