Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas-17 dalis

nieko tokio visos mes kažkada pradedam. smile.gif o patarlė byloja, jog ne gėda nežinoti, gėda ne paklausti. tie paveikslėliai yra skirti iškart ant jų siuvinėt. komplekte būna ir siūliukai, nors ne visuose. tai va sveikinu prisijungus ir sėkmės darbuose
p.s. tik tiek kad tokie paveikslėliai labai jau brangūs. galima pasirinkt schemučių ir iš mūsų - siuvinėtojų, manau visos mielai pasidalins. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2006 08 15, 08:47)
Axaniux, ačiū 4u.gif

Kadangi padrąsinai mane klausti, ati dar kai ko paklausiu.. blush2.gif nerandu niekur kitur atsakymo..laukiusi, tad norėčiau savo princesei pasiuvinėt merliukus, na, bent po kokią gėlytę ar pan ax.gif sakykit, tai man jau reikia daryti iš akies ar geriau nusipiešt ir tada siuvinėt? blush2.gif  4u.gif



geriausiai tureti atsispaudinus kokia schemute, o teda skaiciuoji kryziukus ir siuvineji. ant pacio merliuko nemanau , kad verta butu piestis schemaute, na nebent pasizymeti vieta, kurioje nori gelyciu. bet siaip tai ziurek, kaip tau paciai patogiau ir greiciau siuvinejasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita-x: 15 rugpjūčio 2006 - 09:15
QUOTE(Jolančiukė @ 2006 08 15, 08:47)
Axaniux, ačiū 4u.gif

Kadangi padrąsinai mane klausti, ati dar kai ko paklausiu.. blush2.gif nerandu niekur kitur atsakymo..laukiusi, tad norėčiau savo princesei pasiuvinėt merliukus, na, bent po kokią gėlytę ar pan ax.gif sakykit, tai man jau reikia daryti iš akies ar geriau nusipiešt ir tada siuvinėt? blush2.gif  4u.gif

labutis!as savo mazajai jau esu isiuvinejusi metrika ir siuo metu siuvineju dar viena, drauges suneliui!galiu kaip pvz. imest nuoroda kur galetum pasirinkt, atsispausdint ir jei patiks siuvinet!
http://photo.163.com...03/21260124/#p1

as tai siuvineju menuliuka ant kurio grazus berniukas!Aisku galima pakeist slaiuztuku spalva ir bus mergaite! ax.gif na cia mano pastebejimas!
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2006 08 15, 10:35)
Loonaxxx, labai labai gražu wub.gif  aišku, labai norėčiau taip mokėti, bet kaip pradedančiai manau dar per sudėtinga ax.gif

Mergičkos, bijau įkyrėti, bet gal kas įmestumėt nuorodą į paprastutes chemutes, na, nuo ko maždaug ir pačios pradėjot ax.gif skaitau siuvinėjimo puslapius daugiau kaip pusvalandį, bet visos schemutės, kurias praverčiau dar ne man ax.gif aš šiaip kokių boružėlių, gėlyčių, drugelių norėčiau, bet kad paprastutė scema būtų ax.gif

o tu čia čia užsiregistruok, r rasi daug atsakymų. O čia kaip siuvinėt http://siuvinejimas....ziamokslis.html
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2006 08 10, 15:55)
labai gražūs darbeliai jūsų smile.gif
turiu klausimėlį ax.gif gal kuri turit kokio jūreivio schemutę kryželiu siuvinėt, niekur nesugebu internete susirast blush2.gif


Galiu tik toki pasiulyt, jei tinka, rasyk mirksiukas.gif :

user posted image
Atsakyti
Christus

gal turit schema, man reiktu ne kryziuku, o siuliuku schemutes cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziuzy: 15 rugpjūčio 2006 - 13:50
QUOTE(loonaxxx @ 2006 08 15, 14:37)
pradziamoksli rasi psl. siuvinejimas.man.lt


http://siuvinejimas....ziamokslis.html
Atsakyti
QUOTE(litle_angel @ 2006 08 15, 11:01)
na va aš turiu tokį klausimą dėl pasporto. žinau , kad darbelius nešat rėminti, bet jei noriu įsirėminti pati, kur man gauti to pasporto, gal rėminimų centruose galima būtų įsigyti tik patį pasportą, ? gal kas bandėt? žodžiu iš anksto dėkoju už pagalbą 4u.gif

pasportą tau gali išpjauti ir pačiose rėminimo dirbtuvėse... man jų yra tekę tikrai matyti ir ne vienoje foto prekių parduotuvėje arba ten kur daro nuotraukas smile.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_agnute_ @ 2006 08 15, 17:00)
pasportą tau gali išpjauti ir pačiose rėminimo dirbtuvėse... man jų yra tekę tikrai matyti ir ne vienoje foto prekių parduotuvėje arba ten kur daro nuotraukas smile.gif smile.gif  4u.gif

labai dekui uz pagalbą 4u.gif
nes va galvoju tatty tedžiai geriau atrodytų po žydru arba sodriai raudonu pasportu ax.gif
o del rėmelių tai niekaip negaliu apsispręst, ar tik tuos dtiklinius su spaudėm ar juodus plastmasinius, mat pas mane jau keturi paveikslai su juodu rėmeliu g.gif
žodžiu teks dabar mąstyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_gustija_ @ 2006 08 16, 13:18)
o kur butu galima surast paaiskinimus ka tie zenkliukai schemose reiskia? 4u.gif

kokie ženkliukai? ką konkrečiai turi omeny?

Zenkliukai schemose reiskia siulu spalva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuzy @ 2006 08 15, 13:42)
Christus

gal turit schema, man reiktu ne kryziuku, o siuliuku schemutes  cool.gif



O tai kas čia, ne schema blink.gif ? Pagal viską, tai čia siuvinėjama vienos spalvos siūlu, nes yra tik vienas ženkliukas.

Sinuhe, susilaikymas aišku dorybė drinks_cheers.gif ... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idun: 16 rugpjūčio 2006 - 13:41
Po tokių komentarų ir paprunkštimų kartais nebesinori ir klausti smile.gif

Mergaitei, klausiusiai apie ženkliukus schemose:

Tie ženkliukai reiškia tam tikrą spalvą. Prie pačios schemos turi būti tų ženkliukų sąrašas su siūlų pavadinimu ir numeriukais. Kiekviena spalva turi savo numeriuką smile.gif Nueini į pardą su siūlų numerių sąrašu ir ten randi (dažniausiai) reikiamus siūlus:)
Atsakyti