Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas-17 dalis

Dar vienas siuvinėjimo žurnaliukas parsisiuntimui:
Ambientes en Punto de Cruz 51 (1)
Ambientes en Punto de Cruz 51 (2)
Ambientes en Punto de Cruz 51 (3)
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 08 08, 12:20)
Aš vieną nusikroviau, tai nieko gero, vien vaikiški schmoll.gif

na bet vaikiški ir savo ruožtu fainučiai wub.gif
čia daug vaikškų serijų schemų kairiajame šone surašytos visos serijos, kurios yra tame puslapyje, man tai pačiausios kiauliukų wub.gif , sakau reikės kada prie progos savajam MB kiauliukui išsiuvinėti ( gimęs tais metais )
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2006 08 05, 10:55)
Aciu uz pagyrimus  biggrin.gif  As siuvinejau ant paprastos medziagos. Istraukiau siulus kas 5mm ir i ta kvadrateli issiuvau dar po 4 kryzelius. Pagalveles dydis 30cm x 30cm o kaip matote siuvinys beveik per visa pagalvele.  siuvinejau dviem siuliukais.


o kaip traukei tuos siuliukus, paprasciausiai pamatuodavai ir pesiodavai 'tiek skersai, tiek isilgai' g.gif . as labai pigiai nusipirkau kazkokia uzuolaida. nezinojau, kur panaudoti, bet galvoju va jeigu pavyktu istraukyti siuliukus, tai butu grazu ka nors pasiuvineti, nes taip siuvineti truputi per smulkus audimas. tai gal turi kokia siuliuku traukymo paslapti ax.gif
Atsakyti
na siandien nusipirkau gerose akyse aidos 18 ir dmc adatu. dabar liko surasti tik anchor siuliuku. gal galit pasakyt kur yra dabar veikiancios ir siais siuliukais prekiaujancios parduotuves. maciau kad yra sagu pasauly jasinskio gatvej, bet yra sagu pasaulis ir seskinej, tai gal kas ten buvo ir zino ar ir ten yra. blush2.gif
Atsakyti
ir kokia yra anchor siuliuku kaina?
Atsakyti
vakar pirkau, tai mokejau 1.80lt. cia klp.
Atsakyti
QUOTE(Palma @ 2006 08 09, 20:06)
Anchor siūlų yra Burda moden salone, gatvę tik pamiršau  doh.gif

burda traku gatvej jei gerai pamenu, bet kad ten kainos , kai paskutini karta buvau, tai ojojoi blush2.gif
ir dar cia prie numeriuku parasyta kiek reikia metru, tai man butu idomu kiek dmc, anchor ar ariadna turi metru. siandien bandziau teirautis pas pardaveja, bet likau nesuprasta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo litle_angel: 09 rugpjūčio 2006 - 19:21
QUOTE(ramintas @ 2006 08 09, 21:12)
merginos, kuo skiriasi muline siulai nuo dmc

na kiek man zinoma tai muline, arba kitaip ariadna siuliukai yra lenkiski ir ju kiekis vienam rysulely didesnis, bet spalvu gama zymiai mazesne. kokybe ir kitais atzvilgiais dmc nepalyginamai geriau. tik zinoma yra ir kainu skirtumas. dmc-1.80 o ariadna berots 80cnt g.gif

pati kazkada siuvinejau muline. tai man nepatiko, kad jie kaip cia pasakius veliasi, ir neturi blizgesio. ir pridejus salia siu firmu siuliukus pamatysi rysku skirtuma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(litle_angel @ 2006 08 09, 17:16)
na siandien nusipirkau gerose akyse aidos 18 ir dmc adatu. dabar liko surasti tik anchor siuliuku. gal galit pasakyt kur yra dabar veikiancios ir siais siuliukais prekiaujancios parduotuves. maciau kad yra sagu pasauly jasinskio gatvej, bet yra sagu pasaulis ir seskinej, tai gal kas ten buvo ir zino ar ir ten yra.  blush2.gif

Čia rasi kur įsigyti priemonių siuvinėjimui http://siuvinejimas.man.lt/vietos.html cool.gif
DMC didesnė paletė, o ir siūlų kokybė visai kita, žinoma ir kaina kitokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion: 09 rugpjūčio 2006 - 20:52
internete radau, kad dmc yra 8,6 jardu tai apie 8metrai ir anchor yra 8metrai. ar tai gali buti? ir ar cia 8metrai 6siuliuku gijos ar 2.3metrai 2siuliuku gijos? tai sudejus siuliukus gautusi 8metrai. ax.gif
susikonvertavau, del visa pikto savo penkiu paveiksliuku nemeriukus i dmc, tad jei nerasiu anchor, teks grizt i geras akis. beje apie kokia cia nuolaidu kortele kalbate, nes kai siandien buvau, tai nieko neminejo g.gif
bet dmc siulu pasirinkimas tai ohoho bigsmile.gif
Atsakyti
nu as kai pirkau anchor tai pirkau ir burdoj, bet visas spalvas radau, ju labai daug ten, bet kaina.... ax.gif
ariadna kainuoja 80cnt. vienoj spulej yra 8m.
anchor 1.80lt vienoj spulej yra 8m.(isku kai skaidysi siulus ju susidarys zymiai daugiau, tas pats su visais siulais, nu jei supratai ka norejua pasakyt ax.gif )
dmc ir 8m. kaina kaip ir anchor!na gal kur 10-20 cnt.pigiau!
o kam kokie patinka tas su tais i siuvineja!pvz.as jei daug spalvu reikia tai imaisau ir ariadnos, pigiau iseina ir nesimato tokio didelio skirtumo, nes spalvu daug! ax.gif
Atsakyti
Jo, dmc siūlų yra 8 m. Anchor'u nebandžiau siuvinėti, o dmc man patinka labai. Tik pas mus jų nėra schmoll.gif , reikia į Vilnių važiuot. Dabar siuvinėju ariadna, žiauriai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėlinytė: 10 rugpjūčio 2006 - 07:55