Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštas FSH

QUOTE(blonde0328 @ 2015 01 08, 16:49)
Sveikos,merginos 4u.gif kaip matau sitoje temeleje niekas nebediskutuoja,bet nusprendziau parasyti,tikedamasi,kad kas nors pamatys,atsilieps ir vel bus diskutuojma.Kodel prasiau cia?nes pati turiu beda auksta FSH,jis pas mane 123,nusilpusios kiausides,ankstyvas klimaksas,nors jokiu klimakso pozymiu nejauciu,karscio bangos nepila,o ir seip jauciuosi puikiai(man 35m),zinoma po tokiu naujienu istiko sokas....israse gerti PHT,taigi geriu vaistus ir tikiuosi,kad tas nelemtas FSH nukris,nes paskaiciau jusu laimingu istoriju ir tai suteike siek tiek vilties....tikiuosi,kad kas nors atsilieps ir temele bus atnaujinta,kad vel galetume pasidalinti savo bedomis,isgyvenimais,patarimais ir paguodimais smile.gif


Sveika,

Temoje "HarmonasAMH.Kiausidziu nepakankamums", kaip tik paskutine ar priespaskutine zinute yra Tino, apraisusi detaliai, kaip jai pavyko numesti FSH nuo 40 iki normos. Siulau paskaityti, galesi is karto pabandyti ir sau prisitaikyti.Tema randasi kitame puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2015 01 09, 09:22)
Sveika,

Temoje "HarmonasAMH.Kiausidziu nepakankamums", kaip tik paskutine ar priespaskutine zinute yra Tino, apraisusi detaliai, kaip jai pavyko numesti FSH nuo 40 iki normos. Siulau paskaityti, galesi is karto pabandyti ir sau prisitaikyti.Tema randasi kitame puslapyje.

Dekui uz informacija Nica79 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes ir sioj temoj 4u.gif

Pradejau vartoti PHT, skaitineju visur ir gi prisiminiau jus 4u.gif
Nors PHT man jau pries pusmeti buvo U israsiusi is VK, bet tada po jos cinizmo labai nenorejau ju gerti, galvojau vis dar kad man nera taip blogai...bet dabar gailiuosi, nes prarasta daug laiko, o galiniam taske vistiek geriu doh.gif
Tai vat, dabar labai gerai jauciuosi, jokiu klimaksiniu simptomu, pati sau patinku, bet va norejau pklausti ka dar papildomai pagerti? ka rekomenduotumt? g.gif inofolica? cinka? selena? VitE?

Kas pas jus naujo? assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2015 06 29, 13:19)
Sveikutes ir sioj temoj  4u.gif

Pradejau vartoti PHT, skaitineju visur ir gi prisiminiau jus  4u.gif
Nors PHT man jau pries pusmeti buvo U israsiusi is VK, bet tada po jos cinizmo labai nenorejau ju gerti, galvojau vis dar kad man nera taip blogai...bet dabar gailiuosi, nes prarasta daug laiko, o galiniam taske vistiek geriu  doh.gif
Tai vat, dabar labai gerai jauciuosi, jokiu klimaksiniu simptomu, pati sau patinku, bet va norejau pklausti ka dar papildomai pagerti? ka rekomenduotumt?  g.gif  inofolica? cinka? selena? VitE?

Kas pas jus naujo? assa.gif

as tai geriau agnus castus,bet ji geriau,kad numusti auksta FSH...db geriu nakvisu alieju,jis irgi lengvina klimaksinius simtomus...o kokia PHT tu geri?man tai israse Femoston,ispradziu viskas buvo gerai,atsirado mm,bet praejus kazkiek laiko labai stipriai pradejau jausti salutini poveiki,dingo mm...tai rugpjuti eisiu pas gydytoja,vel reiks pakartoti tyrimus ir paskirs kitus...
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 06 30, 20:30)
as tai  geriau agnus castus,bet ji geriau,kad numusti auksta FSH...db geriu nakvisu alieju,jis irgi  lengvina klimaksinius simtomus...o kokia PHT tu geri?man tai israse Femoston,ispradziu viskas buvo gerai,atsirado mm,bet praejus kazkiek laiko labai stipriai pradejau jausti salutini poveiki,dingo mm...tai rugpjuti eisiu pas gydytoja,vel reiks pakartoti tyrimus ir paskirs kitus...

g.gif kaip keista, reiksia kad netinka tau jie. As tai trisequense geriu ir man kol kas nieko, dar mmm nebuvo nes pirma tik pakuote geriu, bet jau einu i pabaiga ir pradedu kazka jausti... labai tikiuosi, kad jos ateis, kazkaip net jau laukiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2015 07 01, 09:16)
g.gif kaip keista, reiksia kad netinka tau jie. As tai trisequense geriu ir man kol kas nieko, dar mmm nebuvo nes pirma tik pakuote geriu, bet jau einu i pabaiga ir pradedu kazka jausti... labai tikiuosi, kad jos ateis, kazkaip net jau laukiu  doh.gif

taip,man netinka vaistai,tai ir eisiu pas gydytoja,kad pakeistu...as Femostona pradejau gerti pernai metu gruodzio gale,o vasario viduri atsirado mm,kad bus mm pajutau,kai pradejo nezmoniskai skaudeti krutine,nors tiesa sakant nesitikejau,kad ateis mm,bet jos atejo...4 menesius turejau mm,o db jos vel dingo,na zodziu....tiesa kaip prasidejo mm tai buvo labai gausios kiekviena menesi ir tesdavosi apie 7 dienas....na o tu jeigu jauti kazka tai turetu ateiti ir pas tave mm 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
Tai ziuriu cia sitoj temoj tikros atostogos biggrin.gif
Kaip jusu reikaliukai? Kas ka naujo papasakos? 4u.gif Gal au turime nauju nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2015 08 25, 07:48)
Labas merginos  4u.gif
Tai ziuriu cia sitoj temoj tikros atostogos  biggrin.gif
Kaip jusu reikaliukai? Kas ka naujo papasakos?  4u.gif Gal au turime nauju nestuke.gif ?

Sitoj temoj ne tik atostogos,bet ir pati tema apmirusi,niekas cia nediskutuoja,nebent paraso viena kita mergaite...pas mane tai nieko naujo,rugpjuti atlikau pakartotinus tyrimus,israse naujus vaistus Trisequens,pradejau gerti,salutinio poveikio nejauciu(aciu Dievui),atsirado mm...ziuresim kaip bus toliau,tikiuosi salutinis poveikis neatsiras...o kas liecia vaikeli tai nuspreidziau si reikala atideti kuriam laikui...skauda sirdi,kad atidedu,bet matau draugo nenora,nepasiruosima,nesubrendima kitaip susilaukti vaikelio...negaliu zmogaus spausti,o ir nenoriu...prievarta nieko nepasieksiu....zinoma man reiks daug kantrybes ir valios apie tai nekalbeti,beprotiskai skaudes sirdi,kai jis nematys verksiu ir isgyvensiu visa tai savyje viena...bet gal ir jam reikia laiko subresti tokiam dalykui...tikiuosi,kad jis subres,kad viskas bus gerai,juk mato kaip as noriu vaiko...tik zinoma gaila praleisto laiko veltui,juk tiek butu galima padaryti-susirasti klinika,pradeti proceduras ir gal sulaukti teigiamo rezultato...na bet yra kaip yra....tikiuosi surasiu savyje jegu istverti kuri laika ir nepradeti kalbu apie vaikeli....
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 09 02, 11:56)
Sitoj temoj ne tik atostogos,bet ir pati tema apmirusi,niekas cia nediskutuoja,nebent paraso viena kita mergaite...pas mane tai nieko naujo,rugpjuti atlikau pakartotinus tyrimus,israse naujus vaistus Trisequens,pradejau gerti,salutinio poveikio nejauciu(aciu Dievui),atsirado mm...ziuresim kaip bus toliau,tikiuosi salutinis poveikis neatsiras...o kas liecia vaikeli tai nuspreidziau si reikala atideti kuriam laikui...skauda sirdi,kad atidedu,bet matau draugo nenora,nepasiruosima,nesubrendima kitaip susilaukti vaikelio...negaliu zmogaus spausti,o ir nenoriu...prievarta nieko nepasieksiu....zinoma man reiks daug kantrybes ir valios apie tai nekalbeti,beprotiskai skaudes sirdi,kai jis nematys verksiu ir isgyvensiu visa tai savyje viena...bet gal ir jam reikia laiko subresti tokiam dalykui...tikiuosi,kad jis subres,kad viskas bus gerai,juk mato kaip as noriu vaiko...tik zinoma gaila praleisto laiko veltui,juk tiek butu galima padaryti-susirasti klinika,pradeti proceduras ir gal sulaukti teigiamo rezultato...na bet yra kaip yra....tikiuosi surasiu savyje jegu istverti kuri laika ir nepradeti kalbu apie vaikeli....


As taip pat geriau tris men Trisequense, salutinio poveikio labai didelio nebuvo...tik ziauriai skaudejo krutis ir truputi svorio priaugau. Bet uztai visada buvau geros nuotaikos, 20 val. negriudavau i lova be jegu... smileysex.gif su situ reikalu irgi viskas buvo tavrkoj... dabart pirmas ciklas be vaistu, ziuresim kaip kas bus smile.gif
Tau sekmytes ir kanrtybes palinkesiu...ir dar apsispresti ko gyvenime istiesu nori...laikas eina...
P.S. kiek tau metu jei ne paslaptis? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta.Naktis: 11 rugsėjo 2015 - 07:43
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta.Naktis: 11 rugsėjo 2015 - 09:35
QUOTE(Balta.Naktis @ 2015 09 11, 07:42)
As taip pat geriau tris men Trisequense, salutinio poveikio labai didelio nebuvo...tik ziauriai skaudejo krutis ir truputi svorio priaugau. Bet uztai visada buvau geros nuotaikos, 20 val. negriudavau i lova be jegu...  smileysex.gif su situ reikalu irgi viskas buvo tavrkoj... dabart pirmas ciklas be vaistu, ziuresim kaip kas bus smile.gif
Tau sekmytes ir kanrtybes palinkesiu...ir dar apsispresti ko gyvenime istiesu nori...laikas eina...
P.S. kiek tau metu jei ne paslaptis? blush2.gif

na man krutines neskauda ir as irgi gerai jauciuosi gerdama siuos vaistus,jokio salutinio poveikio,visiskai jokio,tik pastebejau,kad kartais apetitas didesnis buna,bet sustambeti nebijau ir man tas negresia,nes genus gerus turiu smile.gif tiesa pries keleta dienu ismete tokiais guzeliais-spuogeliais,bet nieko praeis,kai geriau Femoston tai isvis berdavo spuogais,net po mm spuogai nepraeidavo...su Trisequense taip spuogais neberia...na as noriu vaikelio,bet vaikelio galiu susilaukti tik pasinaudojusi donorine kiausialaste,o draugas to nelabai nori...arba dar variantas vaziuoti i Turkija,ten gal pavyktu susilaukti savo biologinio vaiko...bet is tiesu man jau nesvarbu ar mano bus lastele ar ne mano,as noriu vaikucio ir kuo toliau,tuo labiau...puikiai zinau,kad laikas eina ir tikrai man gaila,kad jis eina veltui...nusprendziau truputi palaukti,o paskui ir vel pradesiu su draugu kalba apie vaikeli,jeigu jis vistiek nenores taip susilaukti vaikelio,tuomet reiks ieskoti kito vyro smile.gif na bet tikriausiai butu nelengva susirasti vyra,kuris sutiktu taip susilaukti vaikelio...apskritai siais laikais sunku susirasti gera vyra...mano draugas geras,mes puikiai sutariam...vienintele musu nesutarimo priezastis- vaikutis...as vis dar tikiuosi,kad jis pakeis savo nuomone,juk mato kaip as noriu leliuko...man 36metai smile.gif
Atsakyti
Is asmenines patirties - FSH 22 numuseme iki 11-os akupunkturos pagalba. Kam idomu - rasykite az.
Atsakyti