Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštas FSH

QUOTE(KaZantipA @ 2013 11 12, 21:33)
o ji kuria ciklo diena reik daryt, tusciu skrandziu ar ne? ir gal zinot kur vilniuje pigiausiai ji atlieka?



AMH galima daryti bet kuria ciklo diena ir nesvarbu ar esi pavalges ar ne. O kur tiksliai daro Vilniuje as nezinau nes as gyvenu ne Lietuvoje, bet gal pasiskaitykite temutes ankstesnius puslapius, tenai bus tikrai parasyta. Turiu omeny AMH temutes. Sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Žoana @ 2013 11 19, 11:06)
Noriu suteikti jums visoms vilties.
Jau sūpuoju savo mažąją dukrytę. Tam, kad pastočiau, nieko nedariau. Tiesiog gyvenau savo gyvenimą, nusiraminau, susitaikiau...ir šis stebuklas įvyko. Ne viską lemia dar prognozuojamos diagnozės, testai ir pan...jei tik nėra tikrų fiziologinių priežasčių. Mano atveju galbūt tai buvo labiau psichologinės priežastys, dėl ko šokinėjo FSH. Taigi, linkiu leisti pirmiausia džiaugtis gyvenimu, atrasti jame daug nuostabių dalykų aplinkui...ir galbūt ir jus aplankys mažas stebuklas  4u.gif  4u.gif  4u.gif




thumbup.gif Nuostabu. Auksine taisykle- kai moteris nustoja panikuoti ir stresuodama bandyti pastoti, tada ji ir pastoja. Dizdiausi sveikinimai jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2013 11 12, 21:33)
o ji kuria ciklo diena reik daryt, tusciu skrandziu ar ne? ir gal zinot kur vilniuje pigiausiai ji atlieka?

as vakar pasidariau AMH, pigiausiai daro UAB"Invitro diagnostika" bendra suma - 131 Lt . minusas kad si laboratorija uz miesto (netoli Rieses, Motetu pl. tam paciam pastate kur IKI), taip pat dirba tik darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.
Sio tyrimo atsakymas bus po 10 darbo dienu.
Atsakyti
Sveikos, merginos,

aš AMH laukiu jau trečia savaitė, darytas Sosdiagnostikoje. Įdomu, per tiek laiko nepagenda tas kraujo mėginys, patikimi rezultatai?

Atsakyti
Sveikos, merginos,
LH 4,62, FSH 18.8 - tikriausiai santykis jau labai blogas? ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Rugseji dariausi tyrimus, FSH buvo 4,6, o AMH<0,3. Siandien FSH 12,4. Tame tarpe tarp situ tyrimu buvo trys stimuliacijos ir du labai issireguliave ciklai (tesesi apie 45 dienas, viena cikla buvo neciklinis kraujavimas vidury ciklo).
Eisiu siandien pas gydytoja, bet idomi ir jusu nuomone. Planavau pasidaryti dar viena (jau paskutine) IUI. Ar gal tokioje situacijoje nebetikslinga ja daryti? Ir toks didelis FSH suolis per 5 men, kiek realu, kad ji cia stimuliacijos uzkele taip?
Jau visai nebezinau, i kuria puse pasiduoti sad.gif
Atsakyti
FSH užkėlė stimuliacijos, gali būti, kad pailsėjus sumažės.
Bet AMH neįkvepiantis... Gal jau IUI nebeverta: šansai maži, o papildoma stimuliacija ne į sveikatą. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

esu pakraupus, nes mano LH - 10,37, FSH 17,49,
Aną gegužę buvo LH 6.5, FSH 9.5. Spalį - LH - 6.5, FSH - 11.5. Jokių stimuliacijų neturėjau, tik šį mėn pradėjau Inofolic vartot. Viskas unsure.gif
Atsakyti
Dar mąstau - folių visad turiu kiekvienoj kiaušidėj po kelis, paskutinį ciklą dariausi PRG - 27- Ovuliacija įvykus. Tai kas su tais foliais... Mažai informacijos...
Tiesa, paskutinius kelis mėn dešinėj kiaušidėj turiu cistą, jei tik ji galėjo užkelti FSH (bet ir LH kaip padidėjęs).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 17 kovo 2014 - 18:20
QUOTE(nefifi @ 2014 03 17, 19:14)
Dar mąstau - folių visad turiu kiekvienoj kiaušidėj po kelis, paskutinį ciklą dariausi PRG - 27- Ovuliacija įvykus. Tai kas su tais foliais... Mažai informacijos...
Tiesa, paskutinius kelis mėn dešinėj kiaušidėj turiu cistą, jei tik ji galėjo užkelti FSH (bet ir LH kaip padidėjęs).

Padidėjusį FSH gali lemti daug veiksnių: padidėjęs prolaktinas, autoimuninės ar genetinės ligos, sutrikusi skydliaukės ar antinkščių veikla, lyg kažką esu skaičiusi, kad ir dėl policistinių kiaušidžių gali didėti, bet negarantuoju. Gali būti ir dėl suprastėjusios kiaušialąsčių kokybės ar ankstyvos menopauzės... gal reiktų gerinti kiaušinėlių kokybę pilnaverčiu maistu, gal kokiais papildais.. padeda akupunktūra ir kinų medicinos žolės 4u.gif
reikia atlikti išsamius tyrimus mirksiukas.gif Gal daug streso patiri..
Atsakyti
o aš galvoju: kaip gali vieno ciklo 3 dieną FSH būti 40, o kito - 5 g.gif darant skirtingose laboratorijose? amžius apie 39metus. negi nuo kelių papildų, akupunktūros gali šitaip šokinėti? daugumoj užsienio forumų, komentarų, straipsnių randu FSH šokinėjimą iki 20 ir jo numušimą, bet čia man jau buvo parodę 40 !!! blink.gif kad per vieną mėnesį taip nukristų - neįtikėtina blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tino: 04 liepos 2014 - 17:54
Tikrai, kad per vieną ciklą toks skirtumas, neįtikėtina.... Reiktų gudrių daktarų paklausti.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 07 05, 12:53)
Tikrai, kad per vieną ciklą toks skirtumas, neįtikėtina.... Reiktų gudrių daktarų paklausti.


Sveikos,merginos 4u.gif kaip matau sitoje temeleje niekas nebediskutuoja,bet nusprendziau parasyti,tikedamasi,kad kas nors pamatys,atsilieps ir vel bus diskutuojma.Kodel prasiau cia?nes pati turiu beda auksta FSH,jis pas mane 123,nusilpusios kiausides,ankstyvas klimaksas,nors jokiu klimakso pozymiu nejauciu,karscio bangos nepila,o ir seip jauciuosi puikiai(man 35m),zinoma po tokiu naujienu istiko sokas....israse gerti PHT,taigi geriu vaistus ir tikiuosi,kad tas nelemtas FSH nukris,nes paskaiciau jusu laimingu istoriju ir tai suteike siek tiek vilties....tikiuosi,kad kas nors atsilieps ir temele bus atnaujinta,kad vel galetume pasidalinti savo bedomis,isgyvenimais,patarimais ir paguodimais smile.gif
Atsakyti