Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Aushrita @ 2013 03 26, 22:51)
Dekui  blush2.gif as jau kai prisedu tai trim valandom,tai ir rezultatas toks  mirksiukas.gif
Jo galesim,tik man tada reik iskart koki HEAD'a issirinkt siuvinet  lotuliukas.gif
Saunuole  thumbup.gif Imesiu as kuria diena ir savo bandyma ant lino,na neblogai man sekesi bet kai reikejo ardyt pastebejus klaida kai jau daug buvo issiuvineta tai taip ir numeciau,baigesi kantrybe,taip ir stovi dabar tas procesas  lotuliukas.gif  doh.gif

Visai noreciau pasiuvinet dar syvakar,bet tyngiu,ryt anksti keltis,tai pasuoju  biggrin.gif




na aš ryt imesiu, kiek išsiuvinėjau per 2,5 valandas mirksiukas.gif

o tu irgi imesk parodyti mirksiukas.gif o k1 zadejai siuvineti?
QUOTE(zerutis @ 2013 03 26, 22:54)

thumbup.gif kad susidraugavai,tai kur tu ji padejai g.gif

visą vaikas atima cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 26, 23:51)
Tik dabar pamaciau kad visus postus atskirai tavo pakomentavau hihihi.gif vieta tik be reikalo uzemiau  biggrin.gif

tai kiek prigert reikejo,kad nebematyt ka komentuoji lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 26, 22:56)
na aš ryt imesiu, kiek išsiuvinėjau per 2,5 valandas mirksiukas.gif

o tu irgi imesk parodyti mirksiukas.gif o k1 zadejai siuvineti?

visą vaikas atima cool.gif

Oki bigsmile.gif
Imesiu turbut ryt. Nimuke zadejau siuvinet maziuke,na bandziau tik ant lino,trecdali koki padariau ir vsio,nebeprieinu dabaigt blush2.gif
QUOTE(zerutis @ 2013 03 26, 22:59)
tai kiek prigert reikejo,kad nebematyt ka komentuoji lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Viso labo tik du butelaiciai alaus lotuliukas.gif bet matomai uzteko,sakau uztai gal nekryziavosiu nes gausis koks dramblys paskui is mano geleles tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 27, 00:08)

Viso labo tik du butelaiciai alaus  lotuliukas.gif bet matomai uzteko,sakau uztai gal nekryziavosiu nes gausis koks dramblys paskui is mano geleles  tongue.gif  lotuliukas.gif

tai jau tikrai geriau nedek xx gali iseit ir dramblys su zirafos kaklu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
as tik daba neseniai te prisedau prie nimuko verysad.gif visa diena darbais uzsivertus buvau,dar ir su dziuljeta papletkint reikejo per fb,cia juk nebeleidzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 26, 23:25)
tai jau tikrai geriau nedek xx gali iseit ir dramblys su zirafos kaklu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
as tik daba neseniai te prisedau prie nimuko verysad.gif visa diena darbais uzsivertus buvau,dar ir su dziuljeta papletkint reikejo per fb,cia juk nebeleidzia biggrin.gif

Nesu tokia girta,kitaip nei sakinio nesuregzciau cia lotuliukas.gif
A kas kaltas,maziau pliotkyt reik tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 27, 00:33)
Nesu tokia girta,kitaip nei sakinio nesuregzciau cia   lotuliukas.gif
A kas kaltas,maziau pliotkyt reik  tongue.gif

tai kazi kas g.gif lotuliukas.gif

norejau paklaust,ar jum nebuna kai siuvineji su kokia spalva tokie grazus x gula,paimi kita spalva,lyg ir plonesni atrodo ir x netokie grazus iseina g.gif ar cia tik man taip buna blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 26 kovo 2013 - 23:44
QUOTE(zerutis @ 2013 03 26, 23:43)
tai kazi kas g.gif  lotuliukas.gif

norejau paklaust,ar jum nebuna kai siuvineji su kokia spalva tokie grazus x gula,paimi kita spalva,lyg ir plonesni atrodo ir x netokie grazus iseina g.gif ar cia tik man taip buna blush2.gif

Kas kazi kas? As nepliotkyjau su tavim biggrin.gif

Cia tik tau taip buna lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 26 kovo 2013 - 23:51
QUOTE(zerutis @ 2013 03 26, 23:43)
tai kazi kas g.gif  lotuliukas.gif

norejau paklaust,ar jum nebuna kai siuvineji su kokia spalva tokie grazus x gula,paimi kita spalva,lyg ir plonesni atrodo ir x netokie grazus iseina g.gif ar cia tik man taip buna blush2.gif


Aga.... man irgi taip buvo, kai siuvinejau baltaji natiurmorta g.gif.... galvojau, kad tik man vaidenasi doh.gif
Bet nei pries tai siuvinejant zirga, nei dabar rozes - nieko panasaus... matyt buvau uzsirovusi ant nekokybisku siulu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2013 03 27, 00:57)
Aga.... man irgi taip buvo, kai siuvinejau baltaji natiurmorta  g.gif.... galvojau, kad tik man vaidenasi  doh.gif
Bet nei pries tai siuvinejant zirga, nei dabar rozes - nieko panasaus... matyt buvau uzsirovusi ant nekokybisku siulu  unsure.gif

tai vat ir nesuprantu schmoll.gif su zaliais siuvineju xxx nors prie sirdes dek,paimu dvi sviesias spalvas doh.gif man dvi spalvos nepatinka,visos kitos labai graziai gula ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 26, 23:43)
tai kazi kas g.gif  lotuliukas.gif

norejau paklaust,ar jum nebuna kai siuvineji su kokia spalva tokie grazus x gula,paimi kita spalva,lyg ir plonesni atrodo ir x netokie grazus iseina g.gif ar cia tik man taip buna blush2.gif

man buna unsure.gif ir as norejau klaust to paties...yra siulu ypac sviesesniu atspalviu kurie istikro plonesni atrodo ir tokie nelankstus negula graziai(minkstai)kaip kokie stagarai atrodo unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 27, 08:03)
as norejau klaust to paties...yra siulu ypac sviesesniu atspalviu kurie istikro plonesni atrodo

Taip buvo ir yra...šviesesni siūlai kai kurie plonesni, va jei turit baltą B5200 siūliuką, net nesiuvinėjant matosi, kad jis plonesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 03 27, 07:07)
Taip buvo ir yra...šviesesni siūlai kai kurie plonesni, va jei turit baltą B5200 siūliuką, net nesiuvinėjant matosi, kad jis plonesnis smile.gif

aisku ax.gif jau maniau kad vaidenas man....pas mane baltas tai blanc be tu nr ax.gif
Atsakyti