Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(RasuteK @ 2013 03 26, 15:38)
Libaja, labai man simpatiski tie tavo virejai  wub.gif  4u.gif
as is kasiulai.lt, ten po 2 Lt, bet pritrukau dabar kaip tik siulo, o kitu reiks anksciau ar veliau, tai va ir susirinkau uzsakyma iki nemokamo pristatymo  ax.gif biggrin.gif


aišku, galvojau pigiau radai blush2.gif
QUOTE(Višniukė @ 2013 03 26, 15:39)


Dar liko 13 lapu  lotuliukas.gif tai nezinau kiek dar kantrybes man uzteks. Nesutverta as tokio didumo darbams  blush2.gif

swoon.gif

QUOTE(Aushrita @ 2013 03 26, 17:37)
Nu taip pagalvojus,tikrai ne i kompanija  lotuliukas.gif
Tai kad nesiuvinejau kokias tris dienas,tai cia dvieju vakaru berods rezultatas  smile.gif



nu joooo, ir tempai pas tave bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pagaliau namie ir ne valgyt lekiu, o pas jus 4u.gif Pati nelabai laiko turiu siuvinėjimui, tai "lomkės" kankina lotuliukas.gif
Višniuke, koks grožis (undinėlė)... Tik nesugalvok numest ax.gif Kai atsibos kokį mažesnį darbuką pasiuvinėk mirksiukas.gif ir vėl įkvėpimas sugrįš wub.gif

Like'inu šiuos komentarus biggrin.gif :
QUOTE(Kuttis @ 2013 03 26, 15:27)
Nu baisu  ohmy.gif jau kiek mačiau siuvinėtų nuotraukų šiai niekas neprilygo. o dar ir komentaras po nuotraukos išmušė iš vėžių doh.gif ,,Gražu, auksaranke tu" doh.gif

QUOTE(Averita @ 2013 03 26, 16:26)
ne ne mes šešėlių meno nesuprantam doh.gif  lotuliukas.gif juk šešėliai doh.gif

QUOTE(RasuteK @ 2013 03 26, 16:28)
lotuliukas.gif na bet gi ten ORIGINALI schema  lotuliukas.gif


QUOTE(libaja @ 2013 03 26, 17:34)
Virėjai dėkoja už pagyras wink.gif

Gražūs virėjai 4u.gif wub.gif Daugiau žadi jų siuvinėt?
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2013 03 26, 17:32)
Kadangi Photobucketas eilinį kartą grybauja ir šiandien neleidžia nuotraukų mažinati, teks įkelt tik nuorodą, nes moderatorės tuoj sutvarkys...



Faini virėjai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2013 03 26, 17:26)
Ačiū. dabar suplanuoti 4, bet labai smagiai kadangi darosi, tai manau visai smagu bus visus  10 padaryt. Tik pradėjau norėt kažko didelio.

aisku 4u.gif

QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 26, 18:00)
aišku, galvojau pigiau radai blush2.gif



as dabar pamegau darbstuoles internetine.pastebejau kad dauguma prekiu ten pigiau ax.gif dmc siulai taip pat smile.gif
Atsakyti
Šiandien pirkau Madeiros siūlų vietinėj parduotuvėj- buvo dar pigiau nei darbštuolėj- tik po 1,7 Lt, gaila, kad DMC neturi, nes Madeiros man ne taip patinka...
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 26, 19:45)
aisku 4u.gif
as dabar pamegau darbstuoles internetine.pastebejau kad dauguma prekiu ten pigiau ax.gif dmc siulai taip pat smile.gif

ooo ačiukas žinosiu, reiks pasirinkti kelis darbelius į priekį ir užsisakyti reikiamų siūlų.
Aushrite, galėsim koperuotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 26, 20:44)
ooo ačiukas žinosiu, reiks pasirinkti kelis darbelius į priekį ir užsisakyti reikiamų siūlų.
Aushrite, galėsim koperuotis biggrin.gif

mirksiukas.gif



zeruti gal dar lektuveliu? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 26, 23:18)

aciu gal uzteks lotuliukas.gif lotuliukas.gif ziuriu kiek sitie fb laiku surinko tarp vaiko draugu,sis pas save imete [mamos siuvineta dovana man ] biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 26, 22:22)
aciu gal uzteks  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ziuriu kiek sitie fb laiku surinko tarp vaiko draugu,sis pas save imete [mamos siuvineta dovana man ] biggrin.gif

nu kaip nori blush2.gif lotuliukas.gif
bet tai fainiai kaip bigsmile.gif zek uzsakymu duos tuoj siuvinesi toliau eskadrile lotuliukas.gif
Atsakyti
vis smagiau ant lino siuvinėjasi bigsmile.gif , tik kad to laiko teturiu labai mazai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 26, 18:00)
nu joooo, ir tempai pas tave bigsmile.gif

Dekui blush2.gif as jau kai prisedu tai trim valandom,tai ir rezultatas toks mirksiukas.gif

QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 26, 20:44)
ooo ačiukas žinosiu, reiks pasirinkti kelis darbelius į priekį ir užsisakyti reikiamų siūlų.
Aushrite, galėsim koperuotis biggrin.gif

Jo galesim,tik man tada reik iskart koki HEAD'a issirinkt siuvinet lotuliukas.gif

QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 26, 22:31)
vis smagiau ant lino siuvinėjasi bigsmile.gif , tik kad to laiko teturiu labai mazai doh.gif

Saunuole thumbup.gif Imesiu as kuria diena ir savo bandyma ant lino,na neblogai man sekesi bet kai reikejo ardyt pastebejus klaida kai jau daug buvo issiuvineta tai taip ir numeciau,baigesi kantrybe,taip ir stovi dabar tas procesas lotuliukas.gif doh.gif

Visai noreciau pasiuvinet dar syvakar,bet tyngiu,ryt anksti keltis,tai pasuoju biggrin.gif

Tik dabar pamaciau kad visus postus atskirai tavo pakomentavau hihihi.gif vieta tik be reikalo uzemiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 26 kovo 2013 - 22:53
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 26, 23:26)
nu kaip nori blush2.gif  lotuliukas.gif
bet tai fainiai kaip bigsmile.gif zek uzsakymu duos tuoj siuvinesi toliau eskadrile lotuliukas.gif

aha spejo uzmatyt,tai jau dar tris issirinko lotuliukas.gif lotuliukas.gif sakiau spyga tau,broliui masinos nebaigtos biggrin.gif

QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 26, 23:31)
vis smagiau ant lino siuvinėjasi bigsmile.gif , tik kad to laiko teturiu labai mazai doh.gif

thumbup.gif kad susidraugavai,tai kur tu ji padejai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 26 kovo 2013 - 23:04