Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 06, 13:41)
Mes grįšim savaitę prieš vestuves ir turim dideli darbą nusipirkti tada žiedus...gal galite patarti kur geriausios kainos yra perkant klaipėdoje?  g.gif ir didelis gražių žiedų pasirinkimas bigsmile.gif
Papildyta:
Agnutytea labai gražus žiedai, mano skonio rolleyes.gif



manyciau,kad geriausia darytis pas juvelyrus,kiek domejausi,tai pigiau iseina zymiai,randi koki nori,nusifotkini ir pas juvelyra. yra tokia aukso kalve Tomo g. 13, Klaipėda. mes ten darem grandinele,likom lb patenkinti,zadam ten ir ziedus darytis.
Atsakyti
QUOTE(JolantaSwan @ 2013 05 06, 18:05)
manyciau,kad geriausia darytis pas juvelyrus,kiek domejausi,tai pigiau iseina zymiai,randi koki nori,nusifotkini ir pas juvelyra. yra tokia aukso kalve Tomo g. 13, Klaipėda. mes ten darem grandinele,likom lb patenkinti,zadam ten ir ziedus darytis.

o kiek laiko užtrunka darymas? Nes žmonės tik savaitę turi, juk gal kažkas netiks, reiks taisyti ir t.t. aš tai nenorėčiau rizikuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 05 06, 16:23)
o kiek laiko užtrunka darymas? Nes žmonės tik savaitę turi, juk gal kažkas netiks, reiks taisyti ir t.t. aš tai nenorėčiau rizikuoti unsure.gif



per dvi dienas padare thumbup.gif nes irgi laiko neturejo,jie tikrai geri meistrai,galite pagooglinti apie juos.grandinele mano suuuper.MB dare tokia pat,kaip ir savo,tik plonesne 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JolantaSwan: 06 gegužės 2013 - 21:54
QUOTE(JolantaSwan @ 2013 05 06, 22:53)
per dvi dienas padare thumbup.gif  nes irgi laiko neturejo,jie tikrai geri meistrai,galite pagooglinti apie juos.grandinele mano suuuper.MB dare tokia pat,kaip ir savo,tik plonesne 4u.gif



Oho blink.gif
Musu juvelyras kai praeita vasara uzsakinejom ziedukus paklause kiek turim laiko iki vestuviu, pasakem apie 3 men, tai tada prieme uzsakyma, o su mazesniu laiku sake nepriimtu, nes turi daug uzsakymu, nespetu niekaip padaryti.
Ir ziedukus atidave savaite pries vestuves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2013 05 07, 15:47)
Oho blink.gif
Musu juvelyras kai praeita vasara uzsakinejom ziedukus paklause kiek turim laiko iki vestuviu, pasakem apie 3 men, tai tada prieme uzsakyma, o su mazesniu laiku sake nepriimtu, nes turi daug uzsakymu, nespetu niekaip padaryti.
Ir ziedukus atidave savaite pries vestuves smile.gif

mes kai darėmės balandžio pradežioj... padarė per 2 savaites, o nuo birželio daug užakymų būna tai trunka laukt apie mėnesį....
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2013 05 07, 15:47)
Oho blink.gif
Musu juvelyras kai praeita vasara uzsakinejom ziedukus paklause kiek turim laiko iki vestuviu, pasakem apie 3 men, tai tada prieme uzsakyma, o su mazesniu laiku sake nepriimtu, nes turi daug uzsakymu, nespetu niekaip padaryti.
Ir ziedukus atidave savaite pries vestuves smile.gif

cia matyt nuo juvelyro priklauso, vieni daug uzsakymu turi kiti ne, tai taip ir gaunasi tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(JolantaSwan @ 2013 05 06, 21:53)
per dvi dienas padare thumbup.gif  nes irgi laiko neturejo,jie tikrai geri meistrai,galite pagooglinti apie juos.grandinele mano suuuper.MB dare tokia pat,kaip ir savo,tik plonesne 4u.gif



mes ten pat aukso kalvej ziedus uzsakinejome, bet uzsisakeme kazkada kovo pradzioj tai sake geguzes vidury pskambins, bet jei taip greit jum padare tai gal jau reik skambintis.. biggrin.gif
Atsakyti
Na aš planuoju eiti darytis vasaros pabaigoj,tai tikiuosi pats bumas bus praėjęs ir nereiks labai ilgai laukti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2013 05 07, 12:47)
Oho blink.gif
Musu juvelyras kai praeita vasara uzsakinejom ziedukus paklause kiek turim laiko iki vestuviu, pasakem apie 3 men, tai tada prieme uzsakyma, o su mazesniu laiku sake nepriimtu, nes turi daug uzsakymu, nespetu niekaip padaryti.
Ir ziedukus atidave savaite pries vestuves smile.gif



na jie irgi zmones,supranta,kad reikia lb greit,tai susitare,gal kitus uzsakymus atidejo ir padare.nes MB buvo grizes i LT tik 4 dienom,o grizo su grandinele,paaiskino padeti ir padare,manau nesukalbamu zmoniu nera mirksiukas.gif
Atsakyti
Z.J, lb grazus ziedai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 05 14, 11:24)
Z.J, lb grazus ziedai wub.gif

Ačiū ... Jau nebesulaukiu kada galėsiu nešioti...... wub.gif
Atsakyti
Mes taip pat siandien galutinai sutarem del ziedu. Tik maniskis taip pat bus be deimanciuko, turiu ideja po 5 metu pirma isidet. Noretumem darytis, nes turim savo aukso, bet.. Gyvenam ne Lt, ir grisim likus nepilnai savaitei iki santuokos. Tad turiu minti, jog cia pasimatuosim dydzius ir uzsisakinesim pagal nuotrauka. Na bet cia jau kaip nors apsisuksim, as alergiska nikeliui, reakcija labai smarki. Tad dabar mastau, gal galima tuos ziedus kuo nors padengti? Gal kas buvote susidurusi?
Atsakyti