Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2013 04 24, 16:22)
Del skonio nesigincijama, man tai subtilesni klasikiniai patinka. Tik norejau del vyru nuomones pasakyti, kad  duguma vyru nori klasikiniu, nes apskritai nemegsta ziedu nesioti, jiems tai "cigoniskai" atrodo, o jei dar nuotaka parenka ziedus kokius  imantresnius  doh.gif

šiaip rinktis turi abu. Mums taip išėjo, kad mums abiem klasika patinka, nekilo jokių ginčų. O jei būčiau norėjus kažko mandresnio, tada būt reikėję pasipešt, nes jam patinka paprasti klasikiniai dalykai. Bet nebūčiau prievartavus rinktis tokius, kurių aš noriu. Ne tas daiktas schmoll.gif visą gyvenimą nešiot reiks, o jei nepatiktų, turėtų kaip atsimazint nuo nešiojimo biggrin.gif
Atsakyti

 i 
Reklama forume draudžiama.
mirksiukas.gif
Atsakyti
Viskas gerai su tais žiedeliais, niekas ten į tarpus neprilenda, nes faktūra nėra tokia grubi ir gili kaip parodyta foto, realiai tie įdubimai labai normos ribose ir baimintis dėl kažkokių nešvarumų kaupimosi nėra reikalo. Man asmeniškai tokie žiedeliai net gi labai gražūs, bet, aišku, kiek žmonių, tiek ir nuomonių smile.gif
Atsakyti
Mes irgi jau išsirinkome ir užsisakėme žiedus. Išėjo nepigiai, bet jie man tobuli bigsmile.gif
http://www.premiere....ynios-svajones/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur.: 27 balandžio 2013 - 19:00
QUOTE(Mur. @ 2013 04 27, 20:58)
Mes irgi jau išsirinkome ir užsisakėme žiedus. Išėjo nepigiai, bet jie man tobuli  bigsmile.gif
http://www.premiere....ynios-svajones/

grazus klasikiniai ziedeliai. bet stipriai permokejot. tokio dydzio deimantukai labai pigus. darbas nesudetingas. iki 2000 turejo kainuot abu.
Atsakyti
Jei nelabai mėgstat auksą - užmačiau akcija čia. Pati iš čia pirkau (tik be akcijos), tai net susiparinau, kai pamačiau ant kiek atpigo...
Atsakyti
Jetus,atrodo jau lyg ir išsirenku, apsisprendžiu...tik ateinu į šitą temą,pažiūriu naujas nuotraukas ir vėl norai keičiasi doh.gif biggrin.gif na iki vasaros pabaigos reiks ties kažkuriais rimtai apsistoti ir daugiau nebeiti į šią temutę hihihi.gif
Atsakyti
Mur, labai grazus Jusu ziedeliai, mes irgi panasius dareme, klasika plius deimanteliai 5 , tik isdestymas skirtingas. Daremes pas juvelyra, kainavo apie 1500Lt, aukso nedaug reikejo apie 10g. nes maniskis mazas ir plonas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JolantaSwan @ 2013 04 23, 19:13)
taip,idomu lb,ikelkite foto  bigsmile.gif

Pagaliau prisiruošiau žiedukų foto įkelt 4u.gif taigi, mūsų žiedukai štai tokie 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnutytea: 03 gegužės 2013 - 15:16
atrodo,kad siek tiek per mazas ziedelis ir jums spaudzia.isirezes i pirsta. as kadangi konservatyvi. as uz klasikinius
Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2013 05 04, 02:05)
atrodo,kad siek tiek per mazas ziedelis ir jums spaudzia.isirezes i pirsta.  as kadangi konservatyvi. as uz klasikinius

Mano žiedas man nėra nė trupučio per mažas ir visiškai neįsirėžęs, gal tik foto taip atrodo.
Atsakyti
Mes grįšim savaitę prieš vestuves ir turim dideli darbą nusipirkti tada žiedus...gal galite patarti kur geriausios kainos yra perkant klaipėdoje? g.gif ir didelis gražių žiedų pasirinkimas bigsmile.gif
Papildyta:
Agnutytea labai gražus žiedai, mano skonio rolleyes.gif
Atsakyti