Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(JolantaSwan @ 2013 04 21, 02:32)
sveiki,mes nelabai sutariame del ziedu,MB  nori paprastu klasikiniu,na o man jie nepatinka visiskai schmoll.gif  man patinka tipo tokie....
user posted image

labai grubus. as irgi uz klasika. jinai dera prie kitos juvelyrikos.
Atsakyti
mes juos patobulinsime,jie per stori siaip jau,sutareme,kad bus tik pavirsius toks....
Atsakyti
QUOTE(JolantaSwan @ 2013 04 21, 00:32)
sveiki,mes nelabai sutariame del ziedu,MB  nori paprastu klasikiniu,na o man jie nepatinka visiskai schmoll.gif  man patinka tipo tokie....
user posted image

Kokie superiniai šie žiedeliai 4u.gif mūsu su MB labai panašūs vestuviniai žiedai, tai esam be galo patenkinti 4u.gif
Atsakyti

Kokie superiniai šie žiedeliai 4u.gif mūsu su MB labai panašūs vestuviniai žiedai, tai esam be galo patenkinti 4u.gif

as tik noreciau plonesni ir daugiau uzapvalinta,kad butu panasus i klasikini varianta,bandysim tartis su juvelyru ir ziuresim,kas gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JolantaSwan @ 2013 04 21, 01:32)
sveiki,mes nelabai sutariame del ziedu,MB  nori paprastu klasikiniu,na o man jie nepatinka visiskai schmoll.gif  man patinka tipo tokie....
user posted image



bus labai nepraktiski, net rankas plaunant muilo likuciu prilys i ta skylutes o ir siaip man tai schmoll.gif grubus, nevestuviski ir neskoningi blush2.gif atsiprasau uz tiesmukiskuma 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mendi_el @ 2013 04 22, 11:24)
bus labai nepraktiski, net rankas plaunant muilo likuciu prilys i ta skylutes o ir siaip man tai  schmoll.gif  grubus, nevestuviski ir neskoningi  blush2.gif  atsiprasau uz tiesmukiskuma  4u.gif  4u.gif

Na galiu iš asmeninės patirties pasakyti, kad niekas į tas skylutes neprilenda, jei žiedai kokybiškai padaryti. Aš saviškį nuo praėjusių metų liepos nešioju ir nė menkiasio nusiskundimo 4u.gif Na bet čia jau kaip kam mirksiukas.gif kaip sakoma dėl skonio nepasiginčysi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(JolantaSwan @ 2013 04 22, 00:36)

as tik noreciau plonesni ir daugiau uzapvalinta,kad butu panasus i klasikini varianta,bandysim tartis su juvelyru ir ziuresim,kas gausis ax.gif

Na mūsiškiai irgi plonesni ir pas mus tas raštas toks kaip įrėmintas iš abiejų pusių, jei įdomu, galėsiu vėliau foto įkelt mirksiukas.gif bus tikrai labai gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
na mes uzsisakem pas juvelyra, raudonas is sonu (kazka panasaus kaip auksciau, su tokiom "duobutem", ir vidury baltas auksas. sau dar deimanta isidejau smile.gif ..tikiuosi bus smagus. Prasiau, kad nedarytu labai plataus man...
A..o kaina...tai darbas labai mazai, apie 450 lt, nes savas juvelyras...Ir aisku, musu auksas smile.gif Ir deimantas dar.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammy1: 23 balandžio 2013 - 11:43

user posted image
[/quote]

Į moterišką brilijantukų porą galima įstatyti sušvelnins vaizdą. Bet man tai gražu 4u.gif
Atsakyti


Na mūsiškiai irgi plonesni ir pas mus tas raštas toks kaip įrėmintas iš abiejų pusių, jei įdomu, galėsiu vėliau foto įkelt mirksiukas.gif bus tikrai labai gražu mirksiukas.gif
[/quote]



taip,idomu lb,ikelkite foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(EDITA* @ 2013 04 23, 12:43)


Į moterišką brilijantukų porą galima įstatyti sušvelnins vaizdą. Bet man tai gražu  4u.gif

man tai superiniai tokie bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Del skonio nesigincijama, man tai subtilesni klasikiniai patinka. Tik norejau del vyru nuomones pasakyti, kad duguma vyru nori klasikiniu, nes apskritai nemegsta ziedu nesioti, jiems tai "cigoniskai" atrodo, o jei dar nuotaka parenka ziedus kokius imantresnius doh.gif
Atsakyti
man irgi gražūs smile.gif
Atsakyti