Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(ptashka @ 2013 04 10, 08:59)
O tai jus darotes ar perkat? Nes darant pirstas tiksliai ismatuojamas.

perkam
Atsakyti
QUOTE(mendi_el @ 2013 04 10, 12:50)
ir deimantukai ir darbas tik 300 lt? kur cia taip pigiai? nes vien deimantukas ~100 lt, nu gal maziau biski.. as uz tris deimantukus mokesiu apie 270.. nebent dedat cirkoni, o ne deimantuka smile.gif


Ne, desiu ne cirkoni, o labai mazus 0,01 ct deimantukus, o kadangi tokie mazi, tai ir kaina labai maza, nes jie praktiskai beverciai, aisku norejau didesniu, bet juvelyras pertare, kad tuomet reiketu zymiai storesni zieda daryti ir suspaudus delna gali spausti kitus du pirstus arba kitas variantas akmenukus iskelti, bet kadangi norejau paprasto klasikinio ziedo, tai ir sita varianta atmeciau. Tai deimantukai 120 lt plius darbas 180 lt (o darbas toks pigus nes veiksmas vyksta Alytuje, o cia visi gimines, pazystami ir artimieji biggrin.gif ) smile.gif
Atsakyti
Gal teko kam susidurti su aurumshop.lt. Žiedai atrodo nebrangūs, tik kažkaip keista užsisakyti nepasimatavus, gyvai nematant internetu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(@lmute @ 2013 04 11, 11:33)
Gal teko kam susidurti su aurumshop.lt. Žiedai atrodo nebrangūs, tik kažkaip keista užsisakyti nepasimatavus, gyvai nematant internetu.. g.gif

maciau ju kupona kur 999lt ziedai klasikiniai.kazkas man ne taip. parasyta,kad ziedas apie 5gr sveria. dabar aukso kaina apie 90lt. vadinasi dviem ziedam reiketu 11gr(gramas nudegimui).o kur ju darbo kaina ir panasiai?siaip nepatiko man ju puslapis. yra tik 3d. nera tikru nuotrauku.
nepasitikiu neturinciom vardo firmom.
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 04 10, 20:58)

mes irgi pirksim tiesiai is vitrinos...grisim savaite pries vestuves i lt tik...
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 04 11, 12:35)
mes irgi pirksim tiesiai is vitrinos...grisim savaite pries vestuves i lt tik...

Bus žiauriai mažai iš ko rinktis..
Mudu vakar nuėjome i Akropolio juvelyrines pasimatuoti žiedus, kad nuspręstume ar tikrai tai, kas mums patinka pasižiūrėjus internete, patiks ir ant rankos. Buvau nustebinta kiek mažai yra iš ko rinktis unsure.gif Vienoje parduotuvėje tik klasikiniai ir kiti su rašteliu, kitoje vėl tik klasikiniai su kitu rašteliu, kitose mažesnėse turi maždaug 3-9 skirtingų modelių žiedus, atrodo gal normaliai, bet kai pradedi rinktis, nelabai yra į ką ir pažiūrėti. Kiek matavomės, gal tik kartą buvo, kad būtų abiems reikiami dydžiai (ar bent labai artimi), mano 16,5-17dydis, MB 19,5-20, taigi nieko ypatingai išskirtinio. Buvo tik muliažų poroj parduotuvių, vieni gyrėsi, kad Italijoj gamina
. Aukso gijoj patiko, nes ten žiedų rojus smile.gif irgi muliažai, gamina, visgi savo norimų ten neradome.
Dar ir kainos, turbūt neteko matuotis nieko mažiau už 1tūkst, ga nuo 1.5 tūkst. prasideda, prabangiausių, kuriuos matavomės, mano kaina apie 3,5tūkst., o MB 3,9tūkst. bet ten kažkokios nuolaidos kaip visada ir t.t.ir pan biggrin.gif
Ir dar geriausiai vienoj parduotuvėj, kur muliažai ir Italijoj gamina ir oj oj kokia kokybė, man pradėjo kišti žiedus su cirkoniais ir aiškint, kad cirkoniai čiut ne už deimantus geresni biggrin.gif na tai kažkaip...

Reziumuojant, kai mes ėjome pasimatuoti, tai mums padėjo apsispręsti, bet jei va vakar būtų reikėję pirkti, tai tikriausiai iš bėdos būtų tekę pirkti klasikinius, kurių aš supratau, kad nenoriu.. unsure.gif žiauriai mažas pasirinkimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 12 balandžio 2013 - 10:57
kai reikejo rinktis ziedus irgi is pradziu galvojom,-ai ka cia , nueisim nusipirksim ir gerai bus. Bet kai pradejom ieskot ir rinktis doh.gif pasirinkimo praktiskai nebuvo. Daugiau klaisikiniai variantai, o norejosi kazko originalesnio. Jei ziedas ne tusciaviduris ir su "comfort'u" tai kaino ohoho. Finale uzsisakem pas juvelyra tokius kokiu norejom, ir sutaupem bene tris kartus. smile.gif
Atsakyti
Mes ieškojome būtent klasikinių žiedų. Užsakėme parduotuvėje "Žiedų valdovai", Vilniuje, gamino juvelyras, su mūsų auksu. Man darėm 5mm, MB 7mm, žiedai tokie, tik platesni:
user posted image
Esam patenkinti, kaina 1800 lt, bet mokėjom auksu. Beje, darėm su comfort fit vidumi, viduj gaviravom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AfricanSun: 12 balandžio 2013 - 20:58
QUOTE(Hedra:) @ 2013 04 11, 11:35)
mes irgi pirksim tiesiai is vitrinos...grisim savaite pries vestuves i lt tik...

Jusu vietoj pirkciau ziedus ten kur gyvenat ir vezciaus. Mes londone, bet ir cia pasirinkimas ne kazka...uzsisakem siandien ziedus, kuriuos darys 6 savaites. Taigi..
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2013 04 12, 21:57)
Mes ieškojome būtent klasikinių žiedų. Užsakėme parduotuvėje "Žiedų valdovai", Vilniuje, gamino juvelyras, su mūsų auksu. Man darėm 5mm, MB 7mm, žiedai tokie, tik platesni:
user posted image
Esam patenkinti, kaina 1800 lt, bet mokėjom auksu. Beje, darėm su comfort fit vidumi, viduj gaviravom.

Labai brangiai mokėjote!
Atsakyti
Tiesiog darėmės ten, kur rekomendavo, neturėjom laiko ieškoti, kur pigiau smile.gif Iš esmės tai kaina nebuvo labai svarbi, svarbu kad gerai padarytų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AfricanSun: 13 balandžio 2013 - 21:50
QUOTE(AfricanSun @ 2013 04 12, 22:57)
Mes ieškojome būtent klasikinių žiedų. Užsakėme parduotuvėje "Žiedų valdovai", Vilniuje, gamino juvelyras, su mūsų auksu. Man darėm 5mm, MB 7mm, žiedai tokie, tik platesni:
user posted image
Esam patenkinti, kaina 1800 lt, bet mokėjom auksu. Beje, darėm su comfort fit vidumi, viduj gaviravom.

norejau paklausti ar 1800lt mokejot vien uz darba ar cia jau su auksu. man idomu kiek ju darbas kainuoja
Atsakyti