Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

mes siandien uzsisakem ametiste, lygiu pavirsium (neiskiliu), mano su trim vertikaliai idetais deimantukais griovelyje. Deimantukai kainuos max 300 lt, o darbas iki 500, poros gramu truksta, nors turejo tiek kad uztektu 4 ziedams, bet del dvieju gramu nepatare pjaustyt dar vieno ziedo ax.gif todel kiek truks nusipirksim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mendi_el: 06 balandžio 2013 - 22:19
O kiek maždaug kaiuoja standartiniai paprasti auksiniai vestuviniai žiedai? Ir ar pigiau būtų juos gaminti, neturint savo aukso?
Atsakyti
QUOTE(Diezela @ 2013 04 09, 18:32)
O kiek maždaug kaiuoja standartiniai paprasti auksiniai vestuviniai žiedai? Ir ar pigiau būtų juos gaminti, neturint savo aukso?


Gaminti iš savo aukso jums kainuos apie 200lt., tai manau tikrai pigiau negu pirkti.
Atsakyti
aš Marijampolėje žiūrėjausi. Klasikiniai vestuviniai žiedai, 4 mm pločio: Mano dydis 17, gramų 3. Vyro dydis 18,75, gramai 3,2. Abiejų kaina - 1140 LT. bet jau rimti žiedai, man labai patiko. dabar didžiausias rūpestis, ar rinktis comfort fit'ą, ar tuos, kur tik vidiniai kraščiukai nulaidyti, ar išvis paprastus. Smagiausi man tie, kur tik kraščiukai nulaidyti ir paprasti. o comfort fit'as man nepatogiai atsikišęs tarp pirštų smile.gif
ir dar rūpestėlis - vyrui reikia tarpinio varianto tarp 18,5 ir 19 dydžio. juvelyras siūlo imti 18,5 ir plėsti. ką apie plėtimą galite pasakyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justulia @ 2013 04 09, 18:17)
Gaminti iš savo aukso jums kainuos apie 200lt., tai manau tikrai pigiau negu pirkti.

Neturime mes savo aukso, todėl tikriausiai neapsimoka gamintis.. O kokia maždaug kaina perkant paprastų standartinių žiedų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 04 09, 20:11)
aš Marijampolėje žiūrėjausi. Klasikiniai vestuviniai žiedai, 4 mm pločio: Mano dydis 17, gramų 3. Vyro dydis 18,75, gramai 3,2. Abiejų kaina - 1140 LT. bet jau rimti žiedai, man labai patiko. dabar didžiausias rūpestis, ar rinktis comfort fit'ą, ar tuos, kur tik vidiniai kraščiukai nulaidyti, ar išvis paprastus. Smagiausi man tie, kur tik kraščiukai nulaidyti ir paprasti. o comfort fit'as man nepatogiai atsikišęs tarp pirštų smile.gif
ir dar rūpestėlis - vyrui reikia tarpinio varianto tarp 18,5 ir 19 dydžio. juvelyras siūlo imti 18,5 ir plėsti. ką apie plėtimą galite pasakyti?  4u.gif


O tai jus darotes ar perkat? Nes darant pirstas tiksliai ismatuojamas.

Atsakyti
QUOTE(Diezela @ 2013 04 10, 06:38)
Neturime mes savo aukso, todėl tikriausiai neapsimoka gamintis.. O kokia maždaug kaina perkant paprastų standartinių žiedų?  smile.gif


Žiūrint kiek auksas pas juvelyrą. Mūsų žiedai sveria 11,43 gr, 1 gr nudegė. Darėm klasikinius su comfort fit, iš savo aukso, bet jei būtume darę iš jo aukso kaina maždaug apie 1200lt, manau nedaug, vis tik ir gramų nemažai.
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 04 09, 20:11)

ir dar rūpestėlis - vyrui reikia tarpinio varianto tarp 18,5 ir 19 dydžio. juvelyras siūlo imti 18,5 ir plėsti. ką apie plėtimą galite pasakyti?  4u.gif

Juvelyras gali padaryti žiedą nebūtinai pagal standartinius dydžius, bet tokį, kuris būtent tinka ant jūsų piršto. Jei nusprendėte ne gamintis, o pirkti, tai galite po to praplėsti. Nieko sudėtingo ten nėra, praplečia per porą minučių.
Aš esu didinusi žiedą su akute karūnėlėje, truputį padidino (ketvirčiu dydžio), pasimatavau, tada pagalvojau, kad dar reikia padidinti, dar padidino ir nešioju sau toliau. Nieko ten sudėtingo.
Jei išsirinksite žiedą su raštais ar pan., nuo didinimo jis gali kur tai "sutrūkti".
Atsakyti
QUOTE(Diezela @ 2013 04 10, 05:38)
Neturime mes savo aukso, todėl tikriausiai neapsimoka gamintis.. O kokia maždaug kaina perkant paprastų standartinių žiedų?  smile.gif

Kainos labai varijuoja priklausomai nuo to kokio storio, pločio žiedas, pasižiūrėkit kiek jūsų norimi žiedai kainuoja parduotuvėje, ir pasiklauskite juvelyro kokios pas jį aukso kainos, pagaminimas paprastų klasikinių 200-300 lt, kai kur 400lt. Nemaža tikimybė, kad pigiau gausis gaminti.
Atsakyti
Mes irgi užsisakėm pas juvelyrą žiedus, kadangi turim savo auksą tai gaunasi piguma thumbup.gif Bus klasikiniai žiedai 6mm pločio, tik mano bus su trim mažais deimantukas vertikiai išdėstytas, kaina su deimantukais ir darbu bus 300 lt thumbup.gif Aukso sunaudosim apie 14 g, žiedų dydžiai 17,25 ir 21 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzaneta @ 2013 04 10, 13:30)
Mes irgi užsisakėm pas juvelyrą žiedus, kadangi turim savo auksą tai gaunasi piguma  thumbup.gif  Bus klasikiniai žiedai 6mm pločio, tik mano bus su trim mažais deimantukas vertikiai išdėstytas, kaina su deimantukais ir darbu bus 300 lt  thumbup.gif  Aukso sunaudosim apie 14 g, žiedų dydžiai 17,25 ir 21  smile.gif



ir deimantukai ir darbas tik 300 lt? kur cia taip pigiai? nes vien deimantukas ~100 lt, nu gal maziau biski.. as uz tris deimantukus mokesiu apie 270.. nebent dedat cirkoni, o ne deimantuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mendi_el @ 2013 04 10, 12:50)
ir deimantukai ir darbas tik 300 lt? kur cia taip pigiai? nes vien deimantukas ~100 lt, nu gal maziau biski.. as uz tris deimantukus mokesiu apie 270.. nebent dedat cirkoni, o ne deimantuka smile.gif

Tai žiūrint kokio dydžio ir kokios klasės deimančiukas.. Jei labai labai mažytis ir ne toks švarus... Bet tai vis vien keista, kad tokia kaina smile.gif

Labai gerai deimantų kainos išklasifikuotos šitam puslapyje
deimantų kainos
mums gamino kitas juvelyras Kaune, bet deimantų kainos visiškai atitiko..
Atsakyti