Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

Kiek klausinejau, kai kurie ima +50 lt uz komforto padaryma.Mes uzsakynejom raudono ir balto aukso,beveik plokcius ziedus.Mano bus 6 mm, vyro 8 mm.tai mano bus 4 mm raudono ir po 1 mm is abieju pusiu baltas auksas, vyro atitnkamai.Uz darba pasake 700 lt.Tai vat nzn ar cia brangu ar ne.Net bijau klaustikitose vietose,kad nenusivilciau...Bus panasus i situos, tik balto aukso maziau.
Papildyta:
Va:)
Atsakyti
gal kas gaminoties ziedelius pas Romualda Kairi? http://www.rkfotografija.lt/ kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinuke @ 2014 07 28, 12:38)
gal kas gaminoties ziedelius pas Romualda Kairi? http://www.rkfotografija.lt/  kokie atsiliepimai? 4u.gif

Esu pries penkis metus.
Nepatiko. Labai pasyvus juvelyras. Stumk-trauk variantas.
Atsakyti
Sveikos

uz ziedu gamyba su comfort mokejom 250 lt.
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2014 08 01, 14:22)
Sveikos

uz ziedu gamyba su comfort mokejom 250 lt.


Cia uz vieno ziedo gamyba? Paprastas klasikinis?
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2014 08 01, 15:22)
Sveikos

uz ziedu gamyba su comfort mokejom 250 lt.

kokio plocio? isgaubti ar paplokstinti?
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 08 01, 21:21)
kokio plocio? isgaubti ar paplokstinti?

Išgaubti. Įdėtas nemažas deimantas, tai dėl jo žiedas turėjo būt išgaubtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GALATĖJA*: 04 rugpjūčio 2014 - 07:52
Mūsų žiedai wub.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos, o kur klaipedoje (ar klaipedos rajone) geriausia ziedus darytis? noretumem paprastu, klasikiniu, plonu, turim savo aukso.
Atsakyti
Nei man, nei būsimam vyrui nepatinka auksas, tai pasirinkome nebrangų, bet tikrai neprastą variantą - volframo žiedus. Už du žiedus su comfort fit sumokėjome 200Lt. Atrodo gražiai, patogūs. Neturim kuo skųstis smile.gif
Atsakyti
Merginos, o kokia dabar pas juvelyrus orientacine parduodamo aukso kaina ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pilke @ 2014 08 16, 11:59)
Merginos, o kokia dabar pas juvelyrus orientacine parduodamo aukso kaina ?  ax.gif

Mum skaiciavo po 63 lt.Kitur teiravausi buvo 80 lt:)
Atsakyti