Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(sepultura @ 2014 05 04, 08:28)
O labai idomu! Man labai patinka Tauro kuryba. Gal isduosit kiek kainavo?
Beje, gal dar galit ir nuotrauka pasidalinti?


Taip, Tauro kūryba išskirtinė - būtent dėl to ir norėjau tik pas jį gaminti. Kaina didelė - pusė vestuvių biggrin.gif Žiedai pagaminti iš aukso 750 prabos, svoris 18,5 g., kiekviename iš jų po 9 deimantus. Pas mane balti, pas vyrą - juodi. Nesigailiu nei vieno lito, nes žiedai įspūdingi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 03 birželio 2014 - 13:43
QUOTE(Sky_diver @ 2014 06 03, 12:43)
Taip, Tauro kūryba išskirtinė - būtent dėl to ir norėjau tik pas jį gaminti. Kaina didelė - pusė vestuvių biggrin.gif Žiedai pagaminti iš aukso 750 prabos, svoris 18,5 g., kiekviename iš jų po 9 deimantus. Pas mane balti, pas vyrą - juodi. Nesigailiu nei vieno lito, nes žiedai įspūdingi.

parodykit 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos:)Gal kas pasiulys gera juvelyra ALytuj,Prienuose arba Birstone?Galvojam gamintis ziedelius,tai gal mazesniuose miesteliuose kainos palankesnes negu sostineje?Aciu smile.gif
Atsakyti
na, uzsisakem siandien pagaliau ir mes smile.gif klasikiniai, kiek paplokstinti, vyrui 5mm man 4 mm. su prabavimu ir graviravimu beveik 400 lt. speju, buvo galima rasti ir pigiau, bet vyras uzsispyre, kad nereik blaskytis. prieme labai maloniai, profesionaliai patare.
Atsakyti
Laba 4u.gif Gal kas žinote gerą juvelyrą Šiauliuose ?
Atsakyti
Parekomenduokite prašau Kaune gerą, skoningą juvelyrinę.Kad turėtų pavyzdžių, kad nereikėtų rinktis iš katalogų ir tt.
Kaip Jūs išsirinkote vestuvinius žiedus? Į ką pirmiausia kreipiate dėmesį? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ..gal kas zinote ir galite pasidalinti (i az) kur butu galima isigyti deimantu blush2.gif uz geresne kaina..D.aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Zinau smile.gif
Antverpene.
kaip tik manl draugas siam savaitgaliui isvaziavo
Atsakyti
Merginos, ar daretes kuri nors Eternity zieduka (su deimantais aplink visa zieda)? Kiek mokejot?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Slyvamedis @ 2014 07 03, 11:51)
Merginos, ar daretes kuri nors Eternity zieduka (su deimantais aplink visa zieda)? Kiek mokejot?smile.gif

as turiu pirkta zieda. deimatukai labai mazi. vyras pirko. kainos nesidomejau, bet man atrodo , kad tai kainuoja labai nedidelius pinigus. viskas priklauso kokio dydzio deimantuku norit ir ju charakteristikos.
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
ar kofortas gali kainuoti 200lt? klausineju juvelyru kainu, tai vienas atrase, kad paprastu gamyba 300, o su komfortu 500.
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2014 07 24, 20:27)
Sveikos,
ar kofortas gali kainuoti 200lt? klausineju juvelyru kainu, tai vienas atrase, kad paprastu gamyba 300, o su komfortu 500.

Nesu girdejus, kad uz komforta imtusi daugiau pinigu uz darba. Pas mane su komfortu,bet daugiau tikrai nemokejau. Tik aukso daugiau iseina
Atsakyti