Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

zinau kaip atrodo volframo ziedai.taip pat zinau ju kaina...uztenka pasidometi interneto parduotuvese biggrin.gif http://www.ogrings.lt/

kiek teko ziureti,neradau nieko is volframo brangesniu nei 500 lt
Atsakyti
QUOTE(pienes pukas! @ 2014 05 19, 19:10)
Sveiki, gal kam teko kaune gamintis ziedelius ZIEDU KALVEJE? Kaip nesiojasi? Nesioju ju juvelyro pagaminta suzadetuvini, viskas tobula ir brilianta jie patys isieskojo, blizgejimas akinantis, gavau ir kazkokius dokumentus, uzsisakome ten ir vestuvinius tikekimes bus tokia pati kokybe! nors tiesa, rode naturoje turimus ziedu. priekaistu neturejome!

Sveiki, mes gaminomes.
priekaistu neturiu. Padare ziedus per dvi dienas.
Tik jie siek tiek riboti. Na pvz.suzadetuviu ziedus siulo savo sabloninius, kuriuos jau dare, nes jiems taip paprasciau. Beje, idekit nuotrauka pasigrozeti savo suzadetuviu ziedo
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 05 16, 21:21)
mes irgi skirtingo plocio norim  g.gif  ant mano plonu ir trumpu pirstu, toks kaip vyro - 5-6mm, ziuresis tragiskai  unsure.gif



Tai ir darykitės tokius, kokių norite. Mūsų irgi skirtingi, mano 5, maniškio 6.
Atsakyti
Mūsų irgi skirtingo pločio. Kitaip neatrodytų proporcingai, nes vyro rankos daug didesnės, labai ilgi pirštai. Tad jei užsidedam vienodo pločio žiedus, jo žiedas atrodo siauresnis negu mano.
Kaip užsidedam 5 ir 6,5 mm mūsų žiedus, atrodo kad jie vienodo pločio. Aišku pridėjus vieną prie kito matytųsi, kad jo platesnis, bet man tai vienodai šviečia.
Atsakyti
QUOTE(monimoni @ 2014 05 15, 20:03)
sveikos, na pagaliau gavom ir savo ziedus, esam ziauriai patenkinti nes labai norejom tokiu placiu visiskai paprastu ziedu..smile.gif turejom savo 7gr, pirkom 6gr is juvelyro..is viso sumokejom 800lt smile.gif
dabar nesulaukiam kada galesim juos pagaliau nesioti  wub.gif  blush2.gif

sveiki
kur uzsakinejot ziedus?
Atsakyti
gal kas susiduret su tokia pacia problema kaip mano? biggrin.gif
o buvo taip... ziedus nusipirkom kai dar nebuvo karsciu. ziedelis tobulai man tiko, begalo patogus buvo. prasidejo karsciai, issiemiau profilaktikai pasimatuot ir vos ant pirsto zieda uzgrudau lotuliukas.gif lotuliukas.gif visa savaite kiekviena diena vis paziuriu, ar kas netycia pasikeite per nakti, bet ne biggrin.gif ziedas vis dar per mazas doh.gif
Atsakyti
Buvau skaičius kažkur patarimus prieš ceremoniją rankas lediniam vandeny palaikyt ir žiedo vidinę pusę vazelinu patept.
Mano sužadėtuvių žiedas karštais orais irgi sunkiai nusiima/užsideda, bet jis man ne per mažas.

Aišku, jei žiedas tikrai mažokas, juvelyras turėtų neatsisakyt jį padidinti.
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuke @ 2014 05 25, 22:03)
sveiki
kur uzsakinejot ziedus?


kaisiadoryse smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal gaminotės žiedus pas juvelyrą Raimundą Žemaitį iš Kauno? Kokie atsiliepimai? Mes užsisakėm praeitų metų rugpjūtį, palikom avansą, savo aukso. Buvo žadėta, kad žiedelius iki gruodžio turėsim, paskui iki vasario, tada po velykų, o nuo gegužės iš viso nesąmonė darosi - nenoriai kalba, vis keičia planus doh.gif Situaciją sunkina, kad skirtingi miestai. Bet, atrodo, teks važiuot į svečius.. Nes vestuvės ant nsies, o žiedų nėra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2014 05 31, 08:43)
Sveikos  4u.gif
Gal gaminotės žiedus pas juvelyrą Raimundą Žemaitį iš Kauno?

nedarėm, bet....
tikuosi turit kokius popierius kad avansą ir auksą palikote? jau po tokių dviejų atidėjimų (nors įtariu man ir vieno būtų užtekę) vertėjo atsiimti ir kitur užsisakyti, o jei vistik neatsiimsitesir sutarsite naują terminą gal tegu rašo įsipareigojantį raštą dėl delspinigių už kiekvieną uždelstą dieną...
bet po tokių fokusų, raštas garantijos kad apskritai padarys irgi neduoda... nedaug žmonių ryšis bylinėtis dėl sutarties nevykdymo...
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2014 05 31, 07:43)
Sveikos  4u.gif
Gal gaminotės žiedus pas juvelyrą Raimundą Žemaitį iš Kauno? Kokie atsiliepimai? Mes užsisakėm praeitų metų rugpjūtį, palikom avansą, savo aukso. Buvo žadėta, kad žiedelius iki gruodžio turėsim, paskui iki vasario, tada po velykų, o nuo gegužės iš viso nesąmonė darosi - nenoriai kalba, vis keičia planus  doh.gif  Situaciją sunkina, kad skirtingi miestai. Bet, atrodo, teks važiuot į svečius.. Nes vestuvės ant nsies, o žiedų nėra  doh.gif

bet ir kantrybe jusu blink.gif
as jau ta gruodi buciau atsiemus viska...kas per nesamone!

man 6 savaites kol gamino buvo amzinybe doh.gif
Atsakyti
Popierius turim, bet kas iš to? O kantrybė irgi ne per didžiausia, bet kai sako, kad vaikai serga ir pan., tai patikėjom - maža kas, visiems juk būna. Jaučiu per savo patiklumą be žiedų liksim verysad.gif
Atsakyti