Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(etnologe @ 2014 05 14, 08:39)
Sveikos. Mes gaminomės žiedus Šiauliuose „Aukselyje“ šalia Saulės miesto. Greičiau neiper dvi savaites pagamino. Irmums abiems su būsimu vyru šis juvelyrikos salonas labiausiai patiko iš visų aplankytų, nes pardavėjos labai malonios, pataria, nebruka savo nuomonės ar brangiausių žiedų. Labai norėjom volfraninių žiedų, tik jie brangūs. Tai nusprendėm kada nors tokius pasigaminti, o dabar išsirinkom paprastus auksinius, tik platesnius nei įprasti smile.gif

butu idomu pamatyti bigsmile.gif

musu prabuoti,net neklause ar to norim ar ne (aisku,butume noreje)
Atsakyti
QUOTE(Libre @ 2014 05 14, 14:52)
Internete apie tai jokios informacijos neradau, gal kažkuri iš supermamyčių girdėjo šią naujieną?




Kai pernai mes rinkomės žiedus, aš juvelyro užklausiau, kodėl ant kai kurių gaminių nėra prabos. atsakymas toks, kad dabar dažnai deda prabą ant to metaliuko, nes atseit prabavimo meistrai kartais sugadina patį gaminį, kai prabuoja. Su tuo aš sutinku, nes pvz., mano sužadėtuvių žiede, ten kur viduje įmušta praba - išorėje yra toks išlinkimas. Bet vis dėlto, mums buvo labai svarbu, kad praba būtų ant gaminio smile.gif
Atsakyti
sveikos, na pagaliau gavom ir savo ziedus, esam ziauriai patenkinti nes labai norejom tokiu placiu visiskai paprastu ziedu..smile.gif turejom savo 7gr, pirkom 6gr is juvelyro..is viso sumokejom 800lt smile.gif
dabar nesulaukiam kada galesim juos pagaliau nesioti wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Super.
Mūsų irgi tokie, vyro 6 mm, mano 5 mm smile.gif
Atsakyti
musu abieju6, siaip turi but vienodo plocio ziedai kiek zinau:)
Atsakyti
QUOTE(monimoni @ 2014 05 15, 20:03)
musu abieju6, siaip turi but vienodo plocio ziedai kiek zinau:)

Ta prasme turi būti? Prietaras kažkoks? mastau.gif
Atsakyti
na mes kai daremes tai draugai taip norejo daryti kad vyro platesnis, bet juvelyras sake taip niekas nedaro, vestuviniai ziedai turi buti vienodi abiem(aisku nieko tokio kad pas moteri butu akute pvz)bet siaip nieks nedaro skirtingu mm plociu smile.gif nezinau ar tai tik prietaras, ar tiesiog toks nusistatymas:) bet nezinau nei vienu su skirtingais ziedais
Atsakyti
QUOTE(monimoni @ 2014 05 15, 17:03)
sveikos, na pagaliau gavom ir savo ziedus, esam ziauriai patenkinti nes labai norejom tokiu placiu visiskai paprastu ziedu..smile.gif turejom savo 7gr, pirkom 6gr is juvelyro..is viso sumokejom 800lt smile.gif
dabar nesulaukiam kada galesim juos pagaliau nesioti  wub.gif  blush2.gif

grazus 4u.gif

pirma kart girdziu,kad negali buti skirtingi plociai smile.gif mano 2mm siauresnis nei vyro smile.gif ir jokio "ispejimo" nedave,kad taip nedaro niekas rolleyes.gif
Atsakyti
del vilframiniu ziedu,nemanau,kad jie tokie jau brnagus,pasirinkimas eina nuo 600lt....ne taip kaip balto aukso,kur kaina apie 3000lt...bet beda tame,kad baltas auksas,greit apsitrina,susidevi...taigi matyt teks rinktis geltono aukso verysad.gif
Atsakyti
mes irgi skirtingo plocio norim g.gif ant mano plonu ir trumpu pirstu, toks kaip vyro - 5-6mm, ziuresis tragiskai unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kam teko kaune gamintis ziedelius ZIEDU KALVEJE? Kaip nesiojasi? Nesioju ju juvelyro pagaminta suzadetuvini, viskas tobula ir brilianta jie patys isieskojo, blizgejimas akinantis, gavau ir kazkokius dokumentus, uzsisakome ten ir vestuvinius tikekimes bus tokia pati kokybe! nors tiesa, rode naturoje turimus ziedu. priekaistu neturejome!
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2014 05 16, 09:52)
del vilframiniu ziedu,nemanau,kad jie tokie jau brnagus,pasirinkimas eina nuo 600lt....ne taip kaip balto aukso,kur kaina apie 3000lt...bet beda tame,kad baltas auksas,greit apsitrina,susidevi...taigi matyt teks rinktis geltono aukso verysad.gif


volframo ziedai tikrai nekainuoja 600Lt, nebent cia kaina uz abu ziedus,o pats kaip metalas volframos neprimena balto aukso, jis yra pilkos splavos, kobalto chromas savo spalva primena balta auksa, patys uzsisakinejom is kobalto chromo ziedus ir apziurinejom is volframo pagamintus.
Atsakyti