Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

sveikos,
turiu klausimeli: kiek vidutiniskai uztrunka ziedu gamyba? butu klasikiniai, be jokiu akuciu, is musu aukso...
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 03 01, 18:38)
sveikos,
turiu klausimeli: kiek vidutiniskai uztrunka ziedu gamyba? butu klasikiniai, be jokiu akuciu, is musu aukso...




Mums sake kad pagamina per kelias dienas.

Dazniausiai gamina "kelis menesius" nes gamina daug kam, ir visiems reikia skirtingu laiku,todel jie pasisdumdo laika.
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 03 01, 17:38)
sveikos,
turiu klausimeli: kiek vidutiniskai uztrunka ziedu gamyba? butu klasikiniai, be jokiu akuciu, is musu aukso...

3-4 sav 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 03 01, 18:38)
sveikos,
turiu klausimeli: kiek vidutiniskai uztrunka ziedu gamyba? butu klasikiniai, be jokiu akuciu, is musu aukso...

Jei turi tik viena uzsakyma, tai gali padaryti per diena.
Atsakyti

mano per dvi dienas padare. klasikiniai balto aukso ziedai su comfort fitu ir deimantu.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
gal kuri turit pvz kaip atrodo klasikinis 5mm ziedas( na ar taip ar ant rankos)? Ar 5mm labai jau platu ar normalu? Ir dar turbut dabar jau visi darosi ziedelius su ta vadinama komforto zona, tiesa? ar tikrai verta ji tu liaupsu?smile.gif)
pazystami buvo pas juvelyra, tai jis siule tik klasikinius su isgaubimu tipo tam labai daug aukso issinaudoja, sake reiktu paprasciausiem ziedam apie 20g, su kuo pasnekam visi sako kad nesamone.. paprotinkit mane smile.gif nenorim labai storu ziedu, norim tiesiog platesniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(monimoni @ 2014 03 01, 22:34)
Sveikos merginos smile.gif
gal kuri turit pvz kaip atrodo klasikinis 5mm ziedas( na ar taip ar ant rankos)? Ar 5mm labai jau platu ar normalu? Ir dar turbut dabar jau visi darosi ziedelius su ta vadinama komforto zona, tiesa? ar tikrai verta ji tu liaupsu?smile.gif)
pazystami buvo pas juvelyra, tai jis siule tik klasikinius su isgaubimu tipo tam labai daug aukso issinaudoja, sake reiktu paprasciausiem ziedam apie 20g, su kuo pasnekam visi sako kad nesamone.. paprotinkit mane smile.gif nenorim labai storu ziedu, norim tiesiog platesniu  g.gif

klasikiniui su comfot fit 5mm tikrai nereikia 20gr. smile.gif

comfort fit geras isradimas smile.gif esu macius kaip nuo 4mm plocio nusunta pirstai,db nesiojau 7mm su comfort nebuvo nieko panasaus smile.gif

mano akim 5mm siauri ziedukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monimoni @ 2014 03 02, 01:34)
Sveikos merginos smile.gif
gal kuri turit pvz kaip atrodo klasikinis 5mm ziedas( na ar taip ar ant rankos)? Ar 5mm labai jau platu ar normalu? Ir dar turbut dabar jau visi darosi ziedelius su ta vadinama komforto zona, tiesa? ar tikrai verta ji tu liaupsu?smile.gif)
pazystami buvo pas juvelyra, tai jis siule tik klasikinius su isgaubimu tipo tam labai daug aukso issinaudoja, sake reiktu paprasciausiem ziedam apie 20g, su kuo pasnekam visi sako kad nesamone.. paprotinkit mane smile.gif nenorim labai storu ziedu, norim tiesiog platesniu  g.gif


Maniškis 5 mm su comfort fit. Mūsų juvelyras aiškino, kad jis atsižvelgia į kiekvieno pirštų formą ir kiek kitaip išgaubia žiedelius.
Nežinau, kiek jis ten individualizuoja tą išgaubimą. Bet abu su būsimu vyru pasimatavę žiedus vos neišėjom iš salono su jais ant rankų - tiek buvo patogūs. Nors šiaip platūs (5 ir 6 mm) ir stori. Beje, nors žiedai stori ir atrodo masyviai svoris tik 16 g. per abu, nes mūsų pirštų dydžiai maži.
Nežinau, ar tas patogumas išliks ilgiau nešiojant, o ne tik matuojantis. Tikiuosi, kad taip.
Mano būsimasis iš karto pareiškė, kas su tuo žiedu jaučiasi visai kitaip nei su kitais iki tol matuotais.

Žodžiu, kol kas man atrodo, kad comfort fitą darytis verta, ypač platiems žiedams. Bet comfort fitas irgi kažkiek skirtingas gali būti pas kiekvieną juvelyrą ir kiekvieno žiedo.

Beje, apie žiedų plotį - prieš užsakant būtinai reik pamatuot, nes man 5 mm yra riba, kuri dar patogiai telpa ant piršto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 02 kovo 2014 - 09:03
na pas mus kai mazas miestelis ir vienas juvelyras tai ne is vieno girdejau, kad "nusukineja" auksa, nezinau ar tai is tikruju imanoma g.gif smile.gif o kiti ji giria, tai velgi taip ir pasimeti...
na man kazkaip 5mm atrodo turetu buti pats tas, bet realiai tai nemaciau dar kaip ant mano pirstu atrodytu, tuo labiau kad ketinu kartu ir suzadetuviu ziedeli nesioti, nera jis platus, keli mm manau, tai nenoriu vestuvinio per daug plataus issirinkti.
butu idomu paziureti kaip skirtingu mm atrodo ant ranku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monimoni @ 2014 03 02, 10:14)
na pas mus kai mazas miestelis ir vienas juvelyras tai ne is vieno girdejau, kad "nusukineja" auksa, nezinau ar tai is tikruju imanoma g.gif  smile.gif o kiti ji giria, tai velgi taip ir pasimeti...
na man kazkaip 5mm atrodo turetu buti pats tas, bet realiai tai nemaciau dar kaip ant mano pirstu atrodytu, tuo labiau kad ketinu kartu ir suzadetuviu ziedeli nesioti, nera jis platus, keli mm manau, tai nenoriu vestuvinio per daug plataus issirinkti.
butu idomu paziureti kaip skirtingu mm atrodo ant ranku smile.gif


Gal tiesiog pabandykite pasivaikscioti po salonus ir pasimatuoti.. Klasikiniu zieduku iki 5mm turi kone visi.. mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(EdAn @ 2014 02 25, 11:24)
lb grazus!  4u.gif


Aciu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.part.lt/p...30c9f6a4387.jpg


5mm virs 6gr. patogus, bet dabar rinkciausi plona. 2.5mm
kokia nors proga pasidarysiu plonyti. noriu, kad suzadetuviu ziedas labiau isrysketu
Atsakyti
sepultura, aciu kad idejot ! norejau ir as 5 mm, bet dabar mastau, kad tikrai 3 mm pakaks smile.gif turiu dabar klasikini sidabrini kazkur 2 -2,5mm, tai noretusi ciut ciut storesnio visgi
Atsakyti