Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(llinajja @ 2014 02 18, 13:28)
Sveikos merginos , patarkit ka manote apie vestuviniu ziedu pirkima internetu ? radau viena puikia svetaine su labai graziais ziedeliais, bet kazkaip nesiryzta labai ju pirkti ka manote  ?
http://juvelyriniaig...i-ziedai-dom050 ?

  g.gif  smile.gif

mano nuomone neigiama. pirkti kate maise. 3d nuotraukos daznai buna apgaulingos. esu pasimovus. esu pirkus per internetine parduotuve. tai ziedelis buvo gerokai siauresnis ir dar ispustas, negu galima buvo susidaryti vaizda is nuotrauku
Atsakyti
beje, noriu papriestarauti merginoms su nuomone ir juvelyru patarimais, kad vestuviniai ziedai su deimantais nepraktiska, iskrenta ir panasiai.
as esu labai didele deimantu myletoja ir turiu begale papuosalu su jais.
pradzioje, kai mano zinios buvo minimalios ir tik noras tureti blink blink. vyras vis nupirkdavo ka nors is eiliniu parduotuviu. turejau ziedeli is kurio 4 mazi deimantukai iskrito. kalta pigi fabrikine gamyba. dabar, kai jau pati esu deimantu enciklopedija ir kai keliu aukstus reikalavimus, ne tik diemanto kokybe, bet ir gamintojas man lygeverciai svarbus. tiffany, cartier, bvlgari, chopard, graff ir t.t. ir pan. gamintojai, kur zinai, kad toks dalykas kaip iskritimas akmenu yra beveik neimanomas. teikiu pirmenybe klaikiniams ziedeliams. (plonoms deimantuku juostelems priderintoms prie suzadetuviu ziedo arba klaisiniam ziedeliui) puiki kokybe atitinkamai atsiliepia i pinigine puse. as daug susiduriau su juvelyrais. ir mano susidaryta problema, kad jie per daug atsainiai dirba. bendraujant ciulba griauziai,sypsosi, zino, kad vis tiek tu nifiga nesupranti. ir tokia chaltura daro. cia kaip su statybininkais darant remonata, reikia stovet salia r pirstu rodyt ka blogai padare. turejau as tokia paskutine situacija. reikejo, kad man o zieda padarytu. po ilgu iskojimu, pagaliau radau juvelyra, kuriam patikejau. pasakiau ko is ju tikiuosi ir koks rezultatas mane tenkina. ziedo projekta reikejo daryt 3 kartus. kiekviena karta turejau pristu rodyt kas netaip ir kaip turi buti patys nemato ir kol jiems "dasyla". galiausiai pagamino zieda. atnesiau akmeni, kad istatyt. viskas daug maz nelogai. zinojau, kad dar poliruos ir cia tik eskizas. ta pacia diena man idejo akmeni ir susitikom, kad grazintu. vis tiek nelygiai , asimetriskai idejo. tai juvelyras tik man atejus is karto pasiule dabar pasiimt zieda, nieko nemoket, o jie zieda perdarys ir tik tada is brokuoto ziedo akmenuka isims. nei uz darba, nei uz ju auksa nemokejau, avanso nepalikau. nesioju zieda jau tris menesius. nezinau ar turesiu ta ko tikiuosi, bet bent jau neisleidziu pinigu uz ju klaidas. o jei padarys gerai, tai labai dziaugsiuos. linkiu prispaust juvelyrus, kad gerai dirbtu!
Atsakyti
Šiandien atsiėmėm žiedus iš tavo studio. Esam labai labai patenkinti. Kruopštu, gražu kūrybinga.
Juvelyras bendrauja nepataikaudamas, duoda naudingų patarimų ir atsakingai atlieka darbą.
Šokinėju iš džiaugsmo jau kelios valandos.
thumbup.gif

Jų puslapy neradau atsiliepimų skilties, tai bent čia noriu parayt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 22 vasario 2014 - 13:23
QUOTE(sepultura @ 2014 02 19, 10:31)
beje, noriu papriestarauti merginoms su nuomone ir juvelyru patarimais, kad vestuviniai ziedai su deimantais nepraktiska, iskrenta ir panasiai.
as esu labai didele deimantu myletoja ir turiu begale papuosalu su jais.
pradzioje, kai mano zinios buvo minimalios ir tik noras tureti blink blink. vyras vis nupirkdavo ka nors is eiliniu parduotuviu. turejau ziedeli is kurio 4 mazi deimantukai iskrito. kalta pigi fabrikine gamyba. dabar, kai jau pati esu deimantu enciklopedija ir kai keliu aukstus reikalavimus, ne tik diemanto kokybe, bet ir gamintojas man  lygeverciai svarbus. tiffany, cartier, bvlgari, chopard, graff ir t.t. ir pan. gamintojai, kur zinai, kad toks dalykas kaip iskritimas akmenu yra beveik neimanomas. teikiu pirmenybe klaikiniams ziedeliams. (plonoms deimantuku juostelems priderintoms prie suzadetuviu ziedo arba klaisiniam ziedeliui) puiki kokybe atitinkamai atsiliepia i pinigine puse. as daug susiduriau su juvelyrais. ir mano susidaryta problema, kad jie per daug atsainiai dirba. bendraujant ciulba griauziai,sypsosi, zino, kad vis tiek tu nifiga nesupranti. ir tokia chaltura daro. cia kaip su statybininkais darant remonata, reikia stovet salia r pirstu rodyt ka blogai padare. turejau as tokia paskutine situacija. reikejo, kad man o zieda padarytu. po ilgu iskojimu, pagaliau radau juvelyra, kuriam patikejau. pasakiau ko is ju tikiuosi ir koks rezultatas mane tenkina. ziedo projekta reikejo daryt 3 kartus. kiekviena karta turejau pristu rodyt kas netaip ir kaip turi buti patys nemato ir kol jiems "dasyla". galiausiai pagamino zieda. atnesiau akmeni, kad istatyt. viskas daug maz nelogai. zinojau, kad dar poliruos ir cia tik eskizas. ta pacia diena man idejo akmeni ir susitikom, kad grazintu. vis tiek nelygiai , asimetriskai idejo. tai juvelyras tik man atejus is karto pasiule dabar pasiimt zieda, nieko nemoket, o jie zieda perdarys ir tik tada is brokuoto ziedo akmenuka isims. nei uz darba, nei uz ju auksa nemokejau, avanso nepalikau. nesioju zieda jau tris menesius. nezinau ar turesiu ta ko tikiuosi, bet bent jau neisleidziu pinigu uz ju klaidas. o jei padarys gerai, tai labai dziaugsiuos. linkiu prispaust juvelyrus, kad gerai dirbtu!

Papriestarausiu jums, dar ir kaip krenta is siu firmu ziedu akmenys, deformuojasi, atrodo lyg butu masinas taise su ziedu ar skalbiankej prasuke. doh.gif Na Shopard negirdejau nusiskundimu, bet kitomis ir girdejau, ir maciau savom akim.
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kuri nors esat girdeje apie juvelyrikainternetu.lt? Vestuves UK, o cia nei pasirinkimo normalaus, o ir kainos is koto vercia, o ir kokybe aukso niekam verta doh.gif Geriausias variantas pirkt is LT, internetu, bet baugu, kad kokio s**** nenusipirkciau verysad.gif
Gal kas nors naudojosi tomis internetinemis parduotuvemis ir gali ka nors parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(Justele2009 @ 2014 02 23, 12:33)
Sveikos merginos.   Gal kuri nors esat girdeje apie juvelyrikainternetu.lt? Vestuves UK, o cia nei pasirinkimo normalaus, o ir kainos is koto vercia, o ir kokybe aukso niekam verta doh.gif Geriausias variantas pirkt is LT, internetu, bet baugu, kad kokio s**** nenusipirkciau  verysad.gif
Gal kas nors naudojosi tomis internetinemis parduotuvemis ir gali ka nors parekomenduoti?

mes irgi uk,kaip tik siuo metu perdarineja mums ziedus artogeia bryoni,su jais emailu galima suderinti,sutartis pasirasyti,jei turit aukso,nusiusit per kurjeri,pagamintus irgi per kurjeri atsius,jei niekas is pazistamu negali paimti 4u.gif
mums pasiseke,buvo kas pridave metala,db laukiu kol pagamins ir ziuresiu,gal vel kas is draugu skris,jei ne siusimes su fedex

o kas del aukso kokybes,tai ziurekit ne 9,o 14 ct ir bus ta pati praba 585,aisku,ziurekit,kad butu nedengta,o pagaminta is jo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EdAn: 23 vasario 2014 - 14:15
QUOTE(EdAn @ 2014 02 23, 13:14)
mes irgi uk,kaip tik siuo metu perdarineja mums ziedus artogeia bryoni,su jais emailu galima suderinti,sutartis pasirasyti,jei turit aukso,nusiusit per kurjeri,pagamintus irgi per kurjeri atsius,jei niekas is pazistamu negali paimti  4u.gif
mums pasiseke,buvo kas pridave metala,db laukiu kol pagamins ir ziuresiu,gal vel kas is draugu skris,jei ne siusimes su fedex

o kas del aukso kokybes,tai ziurekit ne 9,o 14 ct ir bus ta pati praba 585,aisku,ziurekit,kad butu nedengta,o pagaminta is jo smile.gif


Aciu uz atsakyma smile.gif
As cia kiek suprantu kompanija ne vietine, turiu omeny ne uk ?
Neturim mes aukso verysad.gif O del prabu tai cia UK praba 9ct yra tik 353 (ar kazkas panasaus), nenoriu as 9ct, o jeigu ziuret 18ct tai tada uz viena zieda maziausiai £400 manau gan brangu kai uz tiek is lietuvos daug geresnes kokybes ziedeliu pora galima nusipirkti


Papildyta:
QUOTE(Justele2009 @ 2014 02 23, 15:07)
Aciu uz atsakyma smile.gif
As cia kiek suprantu kompanija ne vietine, turiu omeny ne uk ?
Neturim mes aukso  verysad.gif  O del prabu tai cia UK praba 9ct yra tik 353 (ar kazkas panasaus), nenoriu as 9ct, o jeigu ziuret 18ct tai tada uz viena zieda maziausiai £400 manau gan brangu kai uz tiek is lietuvos daug geresnes kokybes ziedeliu pora galima nusipirkti



doh.gif Dabar tik pamaciau, kad cia LT biggrin.gif Siaubas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Justele2009 @ 2014 02 23, 15:08)
Aciu uz atsakyma smile.gif
As cia kiek suprantu kompanija ne vietine, turiu omeny ne uk ?
Neturim mes aukso  verysad.gif  O del prabu tai cia UK praba 9ct yra tik 353 (ar kazkas panasaus), nenoriu as 9ct, o jeigu ziuret 18ct tai tada uz viena zieda maziausiai £400 manau gan brangu kai uz tiek is lietuvos daug geresnes kokybes ziedeliu pora galima nusipirkti 
Papildyta:
doh.gif  Dabar tik pamaciau, kad cia LT  biggrin.gif Siaubas  lotuliukas.gif

18ct yra 750 praba jeigu lietuviskai smile.gif dazniausiai naudoja 585,tai 14ct 4u.gif
jei neturit savo aukso,tai galit gaminti is ju,aisku paskaiciuos gramo kaina ir pagaminimo dasides

yra gi ir uk lietuviu-rusu parduotuviu,kokiam mieste jus?
Atsakyti
QUOTE(EdAn @ 2014 02 23, 16:18)
18ct yra 750 praba jeigu lietuviskai smile.gif dazniausiai naudoja 585,tai 14ct  4u.gif
jei neturit savo aukso,tai galit gaminti is ju,aisku paskaiciuos gramo kaina ir pagaminimo dasides

yra gi ir uk lietuviu-rusu parduotuviu,kokiam mieste jus?



As zinau kad 585 14ct, bet pastebejau, kad cia nelabai jie populiarus, man kazkodel vos ne toks nusistatymas, kad 585 turi but ir ne maziau 4u.gif

Mes netoli Manchesterio. Gan mazame miestelyje isikure.
Tikrai neesu girdejusi apie lietuviu ar rusu juvelyrines parduotuves blush2.gif
Atsakyti
Nezinau kaip kitos internetines parduotuves, bet http://www.e-juvelyrika.com/ galima pasitiketi. Esu pati pirkusi. Kiek zinau pas juos galima ir vestuvinius ziedus darytis pagal uzsakyma.
9 ct yra 375 praba.
Atsakyti
QUOTE(Justele2009 @ 2014 02 23, 16:37)
As zinau kad 585 14ct, bet pastebejau, kad cia nelabai jie populiarus, man kazkodel vos ne toks nusistatymas, kad 585 turi but ir ne maziau  4u.gif

Mes netoli Manchesterio. Gan mazame miestelyje isikure.
Tikrai neesu girdejusi apie lietuviu ar rusu juvelyrines parduotuves  blush2.gif

as londone,tai yra,rusu pardej daro pagal uzsakymus smile.gif sekmes ieskant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nati666 @ 2014 02 03, 21:53)
Mūsų žiedai smile.gif
Papildyta:
smile.gif


Visai kaip musu 4u.gif tik musu balto aukso , na rodziuoti, kaip dabar issiaiskinau paskaiciusi temele iki galo, butume zinoje visas suptilybes iki vestuviu jokiu butu nebutume pirke balto aukso ziedu.. schmoll.gif Idomu butu pamatyti jusiskius didesneje nuotraukoje mirksiukas.gif nes mes mastom, kad reikia juos persidaryti, kadangi MB ziedas jau guli dezuteje, nusitryne ant tiek, kad nebenesiotinas tapo..,nors nuo sventes vos pusmetis tepraejo.. doh.gif Tai renkames dabar variantus, vienas ju vel rodziuoti, galbut net ne baltai, o aukso spalva, tik nemanau, kad tai ilgam bus, mastem ir apie persidaryma i klasikinius, tik beda ta, kad realiai niekur nera ju, tokio platumio kokio noretume, pasimatuoti, sunku isivaizduoti, kaip atrodys realiai, nebesinori dar karta apsisauti.. blush2.gif o ir musiskiai man patinka, prabangiai jie ziurisi, baisu rizikuoti perdarant i kazka kitko.. Vis galvoju, o tas rodziavimas, juk galima turbut storesni sluoksni aukso deti, gal tada ne taip greitai nusitrintu? Zodziu sumaistis, variantu daug,sprendimo nera.. doh.gif
Atsakyti