Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

Mūsų žiedai smile.gif
Papildyta:
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nati666: 03 vasario 2014 - 21:47
QUOTE(Xperia24 @ 2014 02 03, 21:38)
Na va, musu klasikiniai ziedeliai vyriskas 4.80 gr, moteriskas 3,80 (mano dydis 14,7 ), tai tikrai ne atrodo labai plonai. Abu po 5 mm. Savo aukso turejome tiek pat, tai manau pridejo nedaug. Kaina 1250 Lt ( comfortas, graviravimas lazeriu ) uz abu Vilniaus Juvelyrikoje.
Tai nezinau ar daug sumokejome.

brangu labai, jei auksas jūsų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Xperia24 @ 2014 02 03, 21:38)
Na va, musu klasikiniai ziedeliai vyriskas 4.80 gr, moteriskas 3,80 (mano dydis 14,7 ), tai tikrai ne atrodo labai plonai. Abu po 5 mm. Savo aukso turejome tiek pat, tai manau pridejo nedaug. Kaina 1250 Lt ( comfortas, graviravimas lazeriu ) uz abu Vilniaus Juvelyrikoje.
Tai nezinau ar daug sumokejome.


Labai daug, minimum 800 litu permokejote.
Papildyta:
QUOTE(JogileRut @ 2014 02 01, 10:08)
as irgi taip manau, pastebejau kad labiausiai plesia didesniu miestu centruose isikure juvelyrai, o mes radome privatu zmogu (moteri) - kuri ir gamina mums ziedelius  ax.gif



Mes gaminome Kauno centre, pas "populiaru" meistra, kainos ir aptarnavimas nustebino, nes irgi maniau, kad bus "pasikeles" su pakeltomis kainomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nati666 @ 2014 02 03, 22:53)
Mūsų žiedai smile.gif
Papildyta:
smile.gif


Kur gaminot? Kiek mokejot jei nepaslaptis? smile.gif
Gal galetumet i az atsiust didesne foto, mes panasius norim darytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 02 04, 13:34)
Kur gaminot? Kiek mokejot jei nepaslaptis?  smile.gif
Gal galetumet i az atsiust didesne foto, mes panasius norim darytis  smile.gif


Gaminom pas rekomenduotą juvelyrą Aleksandrą Vilniuje, Žvėryne, Vytauto g. dirba, per pažįstamus gavome didžiulę nuolaidą, kiek teiravomės pas kitus juvelyrus, tokių žiedų gamyba minimum 700-900 Lt už abu. Mano žiedo balto aukso juostoje pusė žiedo briliantai (10 2 mm dydžio briliantų - 1200 Lt), abu 7 mm, savo auksą turėjome (12 gramų).
Atsakyti
QUOTE(Xperia24 @ 2014 02 03, 21:38)
Na va, musu klasikiniai ziedeliai vyriskas 4.80 gr, moteriskas 3,80 (mano dydis 14,7 ), tai tikrai ne atrodo labai plonai. Abu po 5 mm. Savo aukso turejome tiek pat, tai manau pridejo nedaug. Kaina 1250 Lt ( comfortas, graviravimas lazeriu ) uz abu Vilniaus Juvelyrikoje.
Tai nezinau ar daug sumokejome.


Jei tiek tik už gamybą, tai tikrai labai labai brangu smile.gif

QUOTE(Nati666 @ 2014 02 03, 21:53)
Mūsų žiedai smile.gif
Papildyta:
smile.gif



Kokie gražūs bigsmile.gif Gero nešiojimo smile.gif
Atsakyti
Gaila neperskaiciau sios temos anksciau, nors ir buvau prisijungusi verysad.gif Nieko nepadarysi, dabar bent jau Jus zinosite apie Vilniaus Juvelyrika ir ju kainas. Gaila daugiau neatsiranda merginu, kurios gal domejosi ju paslaugomis ar net daresi ziedelius pas juos. Ir aplamai, kai paskaitai, toks jausmas, kad man visur kainas uzkelia, net su ziedo mazinimu, rodziavimu ar briliantuko idejimo unsure.gif g.gif ( kalbu apie suzadetuviu zieda )
Atsakyti
QUOTE(Xperia24 @ 2014 02 04, 20:36)
Nieko nepadarysi, dabar bent jau Jus zinosite apie Vilniaus Juvelyrika ir ju kainas.

Mano pusseserė dirbo Vilniaus juvelyrikoj, tai pas ją pirkdavau gaminius už ala savikainą- per pus kaina sumažėdavo. Ji buvo sakiusi, kad VJ yra brangininkai.
Atsakyti
QUOTE(kazhkokia @ 2014 02 05, 08:54)
Mano pusseserė dirbo Vilniaus juvelyrikoj, tai pas ją pirkdavau gaminius už ala savikainą- per pus kaina sumažėdavo. Ji buvo sakiusi, kad VJ yra brangininkai.


Na tada man aisku, aciu !
Atsakyti
Vilniaus Juvelyrikoje tikrai aukštos kainos. Šiandien su 40 proc nuolaida mums pasiūlė vestuvinius žiedus po 180 Lt už gramą (čia jau su nuolaida), kur pas kitus be nuolaidos už 130 lt /g radome.
Atsakyti
QUOTE(iener @ 2014 01 31, 15:00)
Ne paslaptis, bet ir nesakiau, nes bijau buti apsaukta kaip "suinteresuota reklamuotoja"  doh.gif  kas daznai cia forume pasitaiko, kitose temose.
Gaminome Kaune, "Ametiste".


Mes irgi ten gaminsim. Buvom savaitgalį, tai jaunavedžių eilė biggrin.gif patiko ir aptarnavimas, ir kaina, ir terminai. Tikimės nenuvils smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas galite parekomanduoti gerą juvelyrą Šiauliuose žiedams daryti? O gal apie kažkuriuos turite ne kokią nuomonę? smile.gif
Atsakyti