Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(Kadija @ 2014 01 20, 23:08)
O as i matinisu zvalgiausi  doh.gif

Patariu nesizvalgyti, nes po menesio-dvieju matinio pavirsiaus neliks ne zenklo.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 01 21, 06:16)
Patariu nesizvalgyti, nes po menesio-dvieju matinio pavirsiaus neliks ne zenklo.

Dekui uz patarima 4u.gif Turejau tokia abejone, bet negalvojau, kad taip greitai gal isdilti.. Ne vienoj parduotuvej neuzsimine, kad taip greitai nudyla
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 21, 23:03)
Dekui uz patarima 4u.gif Turejau tokia abejone, bet negalvojau, kad taip greitai gal isdilti.. Ne vienoj parduotuvej neuzsimine, kad taip greitai nudyla

Man juvelyras irgi neuzsimine kai uzsisakinejom ziedus,bet veliau kai nesiau atnaujinti mata,patare daugiau to nedaryti,nes po menesio jo vel nebus,be to ir ziedo svoris mazeja.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 01 22, 06:39)
Man juvelyras irgi neuzsimine kai uzsisakinejom ziedus,bet veliau kai nesiau atnaujinti mata,patare daugiau to nedaryti,nes po menesio jo vel nebus,be to ir ziedo svoris mazeja.

Dar ir svoris mazeja? Virsune blink.gif Juvelyro pareiga butu perspeti del to is anksto, o ne kai jau pagaminti ziedai..
O kai nusitrina matiskumas, ziedas blizgus pasidaro?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ar yra tokių, kurios vestuvinius žiedus pirko ar gamino pas juvelyrą Dalių Kudabą?
Ar labai brangu pas jį? blush2.gif
Atsakyti
Ar normalu, kad matosi ziedo sujungimo juostele? Vriskame jos nematau, o moteriskam yra, pries didinima nebuvo. Gal as per daug smulkmeniska, bet siek tiek nervina..
Atsakyti
QUOTE(iener @ 2014 01 22, 16:00)
Ar normalu, kad matosi ziedo sujungimo juostele?  Vriskame jos nematau, o moteriskam yra, pries  didinima nebuvo.  Gal as per daug smulkmeniska, bet siek tiek nervina..

Manau kad ne. Ant maniškių nėr, nors ir niekada nesu tokio dalyko mačius... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 22, 13:03)
Dar ir svoris mazeja? Virsune  blink.gif  Juvelyro pareiga butu perspeti del to is anksto, o ne kai jau pagaminti ziedai..
O kai nusitrina matiskumas, ziedas blizgus pasidaro?

Taip, mazeja. Juk "isdauzomas" matas ir nubyra aukso dulkes. Su kiekvienu kartu (atnaujinant mata), svoris mazeja.

QUOTE(existence @ 2014 01 22, 13:05)
Sveikos  4u.gif 
Ar yra tokių, kurios vestuvinius žiedus pirko ar gamino pas juvelyrą Dalių Kudabą?
Ar labai brangu pas jį?  blush2.gif

Dariausi pas ji ne vestuvinius, bet paprasta zieda ir auskarus su topazais ir brilianciukais. Labai grazus komplektukas, bet ir suplojau daug. unsure.gif Daugiau neuzsakinesiu pas ji, ne mano kisenei. Siaip pobrangis jis juvelyras, bet jo kuriniai originalus.

QUOTE(iener @ 2014 01 22, 16:00)
Ar normalu, kad matosi ziedo sujungimo juostele?  Vriskame jos nematau, o moteriskam yra, pries  didinima nebuvo.  Gal as per daug smulkmeniska, bet siek tiek nervina..

Nezinau ar normalu, bet pas mane irgi matosi sujungimo juostele ant vestuvinio ziedo. Buna, kad ji atsiranda zieduose po kurio laiko g.gif
Atsakyti
O koks Jusu ziedu matiskumas? Ne toks, kaip pateiktoje nuorodojehttp://juvelyrodirbtuves.lt/ , kur vetuviniai ziedai patys pirmieji? Cia jau kaip ir i glamzyta auksa panasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 22, 19:55)
O koks Jusu ziedu matiskumas? Ne toks, kaip pateiktoje nuorodojehttp://juvelyrodirbtuves.lt/ , kur vetuviniai ziedai patys pirmieji? Cia jau kaip ir i glamzyta auksa panasiau  blush2.gif

Ne, mano ne toks matiskumas. Sitie ziedai yra islieti matiniai, todel matiskumas nedings. o mano buvo pagaminti ir padengti matu, t.y. buvo lyg pabruzinti svitriniu popierium.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 01 22, 21:25)
Ne, mano ne toks matiskumas. Sitie ziedai yra islieti matiniai, todel matiskumas nedings. o mano buvo pagaminti ir padengti matu, t.y. buvo lyg pabruzinti svitriniu popierium.

supratau mirksiukas.gif na ir iskvociau Jus, bet labai naudingos info suzinojau 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, gal turit kokiu nors atsiliepimu apie juvelyrus Jonavoje?
Atsakyti