Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

mūsų žiedų komforto linija mažesnė. toks tarpinis variantas tarp žiedų be komforto ir su komfortu. mums patinka.
o kai vasarą rinkausi žiedą, tai dydis tiko idealiai. žiemą jis man smukčioja, tad užsidedu sužadėtuvių žiedą po apačia ir jie vienas kitą stabilizuoja smile.gif
jei dabar nubėgčiau susimažinti vestuvinį, tai vasarą negalėčiau nešiot, nes aš iš tų, kurioms vasarą patinsta galūnės biggrin.gif
Atsakyti
mes ziedus vestuvems gaminsimes. Ziedai bus daugiau klasikiniai, su komforto linija, juvelyre (tarp kitko moteris), kuri mums juos gamins, pasiule si varianta. Busimam vyrui jis ''lipo'' prie pirsto tiesiog, netoks astruks kantelis gaunasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JogileRut: 10 sausio 2014 - 18:27
Merginos o niekas is Jusu nemasto apie vestuvinius ziedus is volframo. Jie ir pigesni (nes metalas ne taurus) ir kiek skaiciau praktiskesni ( ne taip braizosi) ir atrodo man graziai. Ypac man patinka juodi. As pradedu mastyti apie ju pirkima, tik va Klaipedoje neradu ju, noretusi pamatyti "gyvai".
http://www.ogrings.l...e/klasika-bliss
Atsakyti
Mano nuomone, vestuvinis ziedas turi buti auksinis, ir be jokiu akuciu. blush2.gif Ir jei ziedas vien is balto metalo pagamintas, irgi nelabai vestuvinis atrodo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2014 01 12, 09:44)
Merginos o niekas is Jusu nemasto apie vestuvinius ziedus is volframo.

Aš ir buvau labai jais susižavėjusi, bet pasiskaičiau, kad numetus, gali jie sudužti. Nežinau kiek tos tiesos, bet nesinori baimintis. O kai aš tokia mėgstanti pasitrankyti, t.y. visi namų kampai mano pažymėti, tai nesinori likt be žiedo vos ne pirmą dieną po vestuvių smile.gif Tad darysimės tradiciškai- iš aukso.

QUOTE(iener @ 2014 01 12, 13:32)
Mano nuomone, vestuvinis ziedas turi buti auksinis, ir be jokiu akuciu.  blush2.gif  Ir jei ziedas vien is balto metalo pagamintas, irgi nelabai vestuvinis atrodo...  g.gif

Čia skonio reikalas. Ne visi į tokius dalykus vienodai žiūri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kazhkokia: 12 sausio 2014 - 13:28
nenoreciau volframo ziedu. auksas moraliai yra auksas.
vestuves ipatinga svente ir simbolis turi buti brangus.
as nieko pries klasikinius ziedus. pati turiu klaisikini balto aukso zieda su deimantu, bet kitom vestuviu metinem noriu atnaujinti zieda I platinini visa deimantukais apsodinta. ir toksai ziedasan labai yra vestuvinis
Atsakyti
Zinoma, kiek zmoniu - tiek nuomoniu, ir tai puiku smile.gif

Labai megstu apziurineti susituokusiu zmoniu rankas, nes visi ziedai skirtingi, yra kur akis paganyti.

Smagu kad kiekviena pora yra unikali, tik tarpusavy susije vienodais ziedais ( o kartais net ir sutuoktiniu skiriasi jie) ne taip kaip seniau,kai visi ziedai budavo kaip vienas. Dabar aiskiau kas kieno pora lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ilgai svarsčiau dėl žiedų, peržiūrėjau marias nuotraukų ir puslapių.
Jau nebekalbu apie juvelyrus ir parduotuves.

Galų gale, surinko visą turėtą auksą (gavosi apie 11 g smile.gif ) ir nusprendėme važiuoti pas juvelyrą Akropolyje (jau buvo ši parduotuvėlė minėta čia smile.gif ) "Valmos" pavadinimu.

Parodėmė savo žiedelių nuotraukas, darbo kaina gavosi 420 LT, aukso pirkti nereikėjo.
Graviravimas kainuoja 0,25 LT už simbolį, apie jį dar mąstome smile.gif

Juvelyras yra vyras, o priėmė mus, kaip supratau, jo žmona. Labai miela ir matosi, kad profesionali moteris, jau amžiuje.
Išmatavo mūsų pirštelius, parodė panašau tipo žiedą, pamaigėm, pavartaliojom smile.gif

Buvome sausio 18 dieną pas juos, o pasakė, kad bus pagaminti vasario 24.
Paliko blanko kopiją (kad palikom auksą kaip užstatą) ir pasakė paskambinti tą dieną ir susitarti atvykti jau pasimatuoti, gal ką reikės pataisyti ir t.t.

Žodziu, pasirinkimu patenktinti, žiūrėsime, koks bus galutinis variantas smile.gif

o čia mūsų žiedukai
http://www.a-juvelyr...y/term/8?page=9

nr. 88
Atsakyti
QUOTE(ladybird000 @ 2014 01 20, 10:15)
Sveikos,

Ilgai svarsčiau dėl žiedų, peržiūrėjau marias nuotraukų ir puslapių.
Jau nebekalbu apie juvelyrus ir parduotuves.

Galų gale, surinko visą turėtą auksą (gavosi apie 11 g  smile.gif ) ir nusprendėme važiuoti pas juvelyrą Akropolyje (jau buvo ši parduotuvėlė minėta čia  smile.gif ) "Valmos" pavadinimu.

Parodėmė savo žiedelių nuotraukas, darbo kaina gavosi 420 LT, aukso pirkti nereikėjo.
Graviravimas kainuoja 0,25 LT už simbolį, apie jį dar mąstome smile.gif

Juvelyras yra vyras, o priėmė mus, kaip supratau, jo žmona. Labai miela ir matosi, kad profesionali moteris, jau amžiuje.
Išmatavo mūsų pirštelius, parodė panašau tipo žiedą, pamaigėm, pavartaliojom smile.gif

Buvome sausio 18 dieną pas juos, o pasakė, kad bus pagaminti vasario 24.
Paliko blanko kopiją (kad palikom auksą kaip užstatą) ir pasakė paskambinti tą dieną ir susitarti atvykti jau pasimatuoti, gal ką reikės pataisyti ir t.t.

Žodziu, pasirinkimu patenktinti, žiūrėsime, koks bus galutinis variantas  smile.gif

o čia mūsų žiedukai
http://www.a-juvelyr...y/term/8?page=9

nr. 88

Nu gal ir padarys normaliai g.gif Tiesa pasakius jis neturi talento gaminti grazius ziedus. Jei negali padaryti pats, moka pinigus kitam juvelyrui , kad tas pagamintu.
Atsakyti
Gal kas jau daretes ziedus pas Aruna Diksa a-juvelyrika.lt? Kokie atsiliepimai? Ar patenkinti rezultatu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 01 20, 14:52)
Gal kas jau daretes ziedus pas Aruna Diksa a-juvelyrika.lt? Kokie atsiliepimai? Ar patenkinti rezultatu?  4u.gif

Daremes. Esam patenkinti ir neturiu jokiu priekaistu. Tik tiek, kad nevertejo rinktis matini pavirsiu. Jo nebeliko po menesio.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 01 20, 19:03)
Daremes. Esam patenkinti ir neturiu jokiu priekaistu. Tik tiek, kad nevertejo rinktis matini pavirsiu. Jo nebeliko po menesio.

O as i matinisu zvalgiausi doh.gif
Atsakyti