Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(sepultura @ 2014 01 04, 15:21)
tikrai galima!
tik ar negeriau(jeigu ziedai klasikiniai) nunesti esamus ziedus juvelyui, kad padarytu is ju balto aukso ziedus ir tada, jeigu norit, nurodzioti.
pinigais jums tas tikrai daug nekainuos. keli simtai(jei darysites klasikinius)
o jeigu esmaus ziedus sumazinsite ir ant raudono aukso desit rodi, jis vis tiek trinsis. ir lys raudona spalva. nebent kas pusmeti nesit vel rodziuoti.
p.s. rodis nepadaro juvelyrinio gaminio platinos spalvos. tos spalvos zenkliai skiriasi.
kaip kad baltas auksas, ir rodziuotas
o mums juvelyras pasakojo, kad galima skirtingas spalvas su rodžiu padaryti, kad ir juodą
Atsakyti
Sveikos, pasirodysiu ir as 4u.gif

Ziedai jau ant ranku, bet niekaip nesuprantu ar gera dydi pasirinkau.. mano krumplis storesnis uz pati pirsta, ir kai pagamino,pasirode,kad ziedas laisvokas ( plaunant rankas lengvai galejo nuslysti). Nulekiau pamazinti per 0.2, tai dabar nepamuilinus nenusiema doh.gif O dar jei vasara patins pirstai.. Bijau jau ir eit pas juvelyra, pagalvos kad durna, pati nezinau ko noriu, viena diena mazinu, kita didinu lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(iener @ 2014 01 08, 00:59)
Sveikos, pasirodysiu ir as 4u.gif

Ziedai jau ant ranku, bet niekaip nesuprantu ar gera dydi pasirinkau.. mano krumplis storesnis uz pati pirsta, ir kai pagamino,pasirode,kad ziedas laisvokas ( plaunant rankas lengvai galejo nuslysti). Nulekiau pamazinti per 0.2, tai dabar nepamuilinus nenusiema doh.gif   O dar jei vasara patins pirstai.. Bijau jau ir eit pas juvelyra, pagalvos kad durna, pati nezinau ko noriu, viena diena mazinu, kita didinu  lotuliukas.gif



bet kuriuo atveju labai gražūs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalios_pėdutės: 08 sausio 2014 - 09:10
iener,

dailus ziedeliai thumbup.gif

mes ziedus renkames, bet turiu tokia pacia problema doh.gif man visur siulo imti mazesni, jis stabiliau tada stovi, bet numauti ji jau juvelyrineje po 2min buna sunku blink.gif o galima kazin gaminti pvz 16,3 dydzio.. blush2.gif
o gal jus klausete juvelyro ar tie nelygumai per keleta metu nenusitrins ir nesusilygins? g.gif mes norim tokiu nelygiu, bet bijau, kad po keik laiko tiek iskilimai nusilygins.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 09, 02:13)
iener,

dailus ziedeliai  thumbup.gif

mes ziedus renkames, bet turiu tokia pacia problema  doh.gif man visur siulo imti mazesni, jis stabiliau tada stovi, bet numauti ji jau juvelyrineje po 2min buna sunku  blink.gif  o galima kazin gaminti pvz 16,3 dydzio..  blush2.gif
o gal jus klausete juvelyro ar tie nelygumai per keleta metu nenusitrins ir nesusilygins?  g.gif  mes norim tokiu nelygiu, bet bijau, kad po keik laiko tiek iskilimai nusilygins..  ax.gif


Kaip tik vakar nesiau mazinti suzadetuviu ziedeli. Sake, kad dabar renkantis ziedus jie turetu buti laisvesni, nes vasara ranka patins truputi. Problema ta, kad mano sanariai (krumpliai) siauri kaip ir pirstai, todel tas 16,5 net rankinej pasikuitus gali nukrist, 16 - kaip tik, todel mazins iki 16,25 kaip viduriuka. thumbup.gif

Pabraizymai tikrai issilygina, bet juvelyrui nunesus, jis vel juos atnaujina. Galbut panasiai yra ir su nelygumais?
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 09, 02:13)
iener,

dailus ziedeliai  thumbup.gif

mes ziedus renkames, bet turiu tokia pacia problema  doh.gif man visur siulo imti mazesni, jis stabiliau tada stovi, bet numauti ji jau juvelyrineje po 2min buna sunku  blink.gif  o galima kazin gaminti pvz 16,3 dydzio..  blush2.gif
o gal jus klausete juvelyro ar tie nelygumai per keleta metu nenusitrins ir nesusilygins?  g.gif  mes norim tokiu nelygiu, bet bijau, kad po keik laiko tiek iskilimai nusilygins..  ax.gif





Aciu ax.gif cia nelabai koks apsvietimas, realiai jie graziau atrodo, matosi ir baltas ir geltonas metalai.
Nuotraukoje,kuria nesiau juvelyrui kaip pavyzdi, ta vidurine juostele buvo matine,vos vos pasiausta, juvelyras savo nuoziura padare giliai,kad nenusitrintu laikui begant. Mano tevai, buve juvelyrai,patikino,kad niekur ji nedings biggrin.gif
Del dydziu, tai pagaminti galima koki tik reikia dydi, ne taip kaip parduotuveje- reikia pirkti arba 16, arba jau 16.5.
Mano atvejis kaip tik toks- 16.5 per didelis, o 16 per mazas doh.gif
Atsakyti
Man baisu, kad tie nelygumai issitrins i puse grozio dings lotuliukas.gif Mano situacija panasi, 16 ikisu, bet vasara net enzinau ar jaunikis man ji uzmautu per ceremonija lotuliukas.gif o 16.5 lengviau per sanari lenda, bet uz jo per suplonejima lieka laisvas doh.gif Galvoju, kad ta komforto linija siek tiek gelbetu situacija gal g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 09 sausio 2014 - 17:46
QUOTE(Kadija @ 2014 01 09, 17:46)
Man baisu, kad tie nelygumai issitrins i puse grozio dings  lotuliukas.gif  Mano situacija panasi, 16 ikisu, bet vasara net enzinau ar jaunikis man ji uzmautu per ceremonija  lotuliukas.gif o 16.5 lengviau per sanari lenda, bet uz jo per suplonejima lieka laisvas  doh.gif Galvoju, kad ta komforto linija siek tiek gelbetu situacija gal  g.gif






Jeigu jie giliai irezti- nedings. Cia visu ta problema su storesniais sanariais, kad ziedelis sukinejasi, arba tenka priprasti prie to, arba atsisakyti ziedu . Mane nervina kai ziedas su akim, ir ta akute nusisuka i delno puse, vestuvinis visas vienodas,tai tegul sau sukinejasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 09, 17:46)
Man baisu, kad tie nelygumai issitrins i puse grozio dings  lotuliukas.gif  Mano situacija panasi, 16 ikisu, bet vasara net enzinau ar jaunikis man ji uzmautu per ceremonija  lotuliukas.gif o 16.5 lengviau per sanari lenda, bet uz jo per suplonejima lieka laisvas  doh.gif Galvoju, kad ta komforto linija siek tiek gelbetu situacija gal  g.gif

Vienas juvelyras man sake, kad daaaug zmoniu pameta ziedus su komforto linija ypac vandenyje. Ziedas tiesiog nuslenka, o poto grizta gamintis antra karta ziedo tik jau be tos linijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 01 09, 18:32)
Vienas juvelyras man sake, kad daaaug zmoniu pameta ziedus su komforto linija ypac vandenyje. Ziedas tiesiog nuslenka, o poto grizta gamintis antra karta ziedo tik jau be tos linijos ax.gif



Rizika pamesti ir as pastebejau, todel nulekiau susimazinti, dabar visai nebenusiema doh.gif Iki tol nesusidurus, tai tas comfortas idomus dalykas.. muveti keista,ir nuimti\uzdeti keista, lyginant su paprastais ziedais . Paprasti kazkaip geriau priglunda prie pirsto, neatrodo kad imanoma pamesti, o comfortas jei jau priglunda -tai nebenuimamai doh.gif
Atsakyti

del tu irezimu as sutinku, bet mes nuziurejome ziedus, kuriose nelygumai ne irezti, o kaip mums aiskino dedamas glamzytas auksas (man pasirode, kad ir pas jus ta detale taip pat padaryta), tai neisivazduoju kaip jie nesiosis.. ir ziedo didzioji dalis tokia doh.gif
Vestuvini ir as imsiu be akeles vien del to, kad nereiktu nervintis ji atsukinejant doh.gif bet as megztu laisvesnius ziedukus, man nepatinka kai apspaudzia, man rodos, kad pirstas tirpsta lotuliukas.gif
O komfotro linija irgi nevienoda buna, kaip supratau, galima ja didesne daryti, galima mazesne.. mes galvojame apie platesnius ziedus, tai komforto linija gerai del to, kad neleidzia taip susti vasara odai po ziedu ax.gif Sakau, gal kai platesnis, pajusiu, jei jau slys nuo rankos g.gif
Atsakyti
Komforto linija praktiska tik platiems ziedams.
Atsakyti