Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

[quote=Slyvamedis,2013 11 19, 09:28]
Sveikos, mano draugai žiedus darėsi pas šį. Darė iš trupučio savo aukso ir pirko bei dėjo akutę. Sumokėjo lygtais apie 900 Lt.
http://www.auksodulk.../galerija2.html mačiau aną dieną žiedus, labai puikūs smile.gif pas šį juvelyrą mažinau savo sužadėtuvių žiedelį, nes MB truputį nepataikė, tai darbą atliko labai greitai ir kokybiškai. smile.gif

Dėl akučių. Aš irgi labai noriu žiedų panašių į Jūsų, tačiau kaip tik šnd su drauge, kuri tuokėsi birželio mėn., įsikalbėjome dėl akučių, tai ji sakė, kad jei dabar galėtų rinktis, tai tikrai nebūtų dėjusi akutės, nes visi nešvarumai ten lenda... na ir matosi.... schmoll.gif todėl dabar pati susimasčiau, ką daryti....

gal kas jau iš ištekėjusių gali pasidalinti patirtimi žiedų su akute klausimais?smile.gif
[/quote]
Turiu žiedą su septyniom akutėm nemažom ir labai džiaugiuosi kad tokį dariausi. Jokie nešvarumai man ten nelenda. Na žinoma, turbūt yra moterų kurios tešlą rankom minkydamos (ar dar geriau, kokį faršą) nenusiema nei žiedų nei papuošalų, tai tada jau prie bet kokio žiedo kibs nešvarumai. Bet jeigu su protu elgiamasi, tai tikrai niekas nekibs. Su vyru tokius turim, abieji baisiai patenkinti thumbup.gif žiedai
[/quote]


Daznai ir tesla kociodama pamirstu nusimauti ir niekas man niekur neprilenda schmoll.gif. Ir tesla tikrai geriau ten galetu prikibti, negu farsas biggrin.gif Nusiplauni ir viskas. Akutes ziedo viduje, neislindusios. O apie kitokius nesvarumus tai is viso nesuprantu, kas ten gali prilysti.
Atsakyti
waxas pas Gytį Sakalauską. Nuorodoje yra jo tel.nr.


ptashka - Jūsų žiedai įspūdingi wub.gif
Jei ne paslaptis: kokie maždaug Jūsų žiedų dydžiai ir kiek tas grožis kainavo? smile.gif

Na, merginos, kaip suprantu akučių klausimas IŠTEISINTAS thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cityangel: 19 lapkričio 2013 - 22:45
QUOTE(cityangel @ 2013 11 19, 22:44)
waxas pas Gytį Sakalauską. Nuorodoje yra jo tel.nr.
ptashka - Jūsų žiedai įspūdingi  wub.gif
Jei ne paslaptis: kokie maždaug Jūsų žiedų dydžiai ir kiek tas grožis kainavo?  smile.gif

Na, merginos, kaip suprantu akučių klausimas IŠTEISINTAS  thumbup.gif


Ir be galo patogus, as jais iki siol atsidziagti negaliu bigsmile.gif

Mano 15,5, vyro apie 19, siek tiek maziau, nebepamenu tiksliai. Jis pirmaji pamete sad.gif Pasidare per didelis ziedelis, nepagalvojom pamazinti ir su aptemptom pirstinem kazkur nukrito... Teko persidaryti. Tai jau kai sita daresi, liepe juvelyrui matuoti taip, kad nebenusiimtu praktiskai hihihi.gif

Mokejom, kai daremes abu virs 3000. Cia su viskuo, nei aukso, nei deimantu savu neturejom.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 11 20, 09:13)
Ir be galo patogus, as jais iki siol atsidziagti negaliu  bigsmile.gif

Mano 15,5, vyro apie 19, siek tiek maziau, nebepamenu tiksliai. Jis pirmaji pamete sad.gif Pasidare per didelis ziedelis, nepagalvojom pamazinti ir su aptemptom pirstinem kazkur nukrito... Teko persidaryti. Tai jau kai sita daresi, liepe juvelyrui matuoti taip, kad nebenusiimtu praktiskai  hihihi.gif

Mokejom, kai daremes abu virs 3000. Cia su viskuo, nei aukso, nei deimantu savu neturejom.



Na neturint visiškai nieko tai suma gan normali smile.gif
Šiuo atveju, mes turime savo auksą... Tik dabar pasidarė įdomu, kokios tų deimantukų kainos??? kiek vienas gali kainuoti? g.gif
Nes aš dar apie tokius variantus mastau.. Tik vat įdomu, kiek pabrangtų dedant akutes g.gif
Atsakyti
QUOTE(cityangel @ 2013 11 20, 21:40)
Na neturint visiškai nieko tai suma gan normali smile.gif
Šiuo atveju, mes turime savo auksą...  Tik dabar pasidarė įdomu, kokios tų deimantukų kainos??? kiek vienas gali kainuoti?  g.gif
Nes aš dar apie tokius variantus mastau.. Tik vat įdomu, kiek pabrangtų dedant akutes  g.gif



Čia mano draugės žiedai, ji tokius darėsi bigsmile.gif Darėsi pas tą patį juvelyrą, kaina gavosi panaši.

Čia tų deimantukų apie 12, pas mane žiede 6, kai darėmės vieno tokio deimantuko kaina buvo 40-50 lt. (bet deimantų kainos labai priklauso nuo jų savybių).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 20 lapkričio 2013 - 21:50
QUOTE(ptashka @ 2013 11 20, 22:48)
Čia mano draugės žiedai, ji tokius darėsi bigsmile.gif Darėsi pas tą patį juvelyrą, kaina gavosi panaši.

Čia tų deimantukų apie 12, pas mane žiede 6, kai darėmės vieno tokio deimantuko kaina buvo 40-50 lt. (bet deimantų kainos labai priklauso nuo jų savybių).


Tai kaina dar nėra baisi.. Nes dabar kaip tik googl'inu, tai radau kad moteris už 3*3mm deimantukus mokėjo 800 Lt+ 300 Lt įdėjimas, tai nusigandau... sad.gif bet gal tie deimantai kažkokie stebuklingi... smile.gif

Mes norime maniškiui 5 mm storio žiedo, o man 3-3,5mm, nes mano piršteliai labai ilgi ir ploni, tai 6 mm kai matavausi atrodė negražiai smile.gif

Vis neapsisprendžiu smile.gif veikiausiai kaina bus lemiantis pasirinko veiksnys, nors gerai pagalvojus tą žiedą nešiosiu visą gyvenimą (tikiuosi), tai norisi kažko nuostabaus smile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cityangel: 20 lapkričio 2013 - 22:31
Vieno deimanto idejimas Vilniuje kainuoja apie 30 Lt. O kainos priklauso nuo charakteristiku. Tik neimkit tokiu,kur plika akimi matosi juodi taskiukai,t.y. su intarpais, jie yra pigiausi ir zinoma prasciausi.
Atsakyti
QUOTE(cityangel @ 2013 11 20, 22:29)
Tai kaina dar nėra baisi.. Nes dabar kaip tik googl'inu, tai radau kad moteris už 3*3mm deimantukus mokėjo 800 Lt+ 300 Lt įdėjimas, tai nusigandau...  sad.gif bet gal tie deimantai kažkokie stebuklingi... smile.gif

Mes norime maniškiui 5 mm storio žiedo, o man 3-3,5mm, nes mano piršteliai labai ilgi ir ploni, tai 6 mm kai matavausi atrodė negražiai smile.gif

Vis neapsisprendžiu smile.gif veikiausiai kaina bus lemiantis pasirinko veiksnys, nors gerai pagalvojus tą žiedą nešiosiu visą gyvenimą (tikiuosi), tai norisi kažko nuostabaus smile.gif  wub.gif


Cia smulkesni deimantukai dedasi, ypac jei noresit siauresnio ziedo. Nes 3 mm panasiai tai cia jau kaip mano ziedo viduryje deimantukas. Jei uz 3 tiek mokejo, tai dar nebrangiai biggrin.gif
Atsakyti
Man deimaciukas 3mm su idejimu kainuos 150lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2013 09 19, 04:45)
Kaip manot, ar 1600 už ornamentuotų žiedų gamybą (tik už darbą) yra normali kaina?

Na, panašių į tokius:

user posted image


labai grazus:) musu panasiai su ornamentais, panasiai ir kainavo. sitas net grazesnis uz mano, jei buciau macius tokius, imciau biggrin.gif
Atsakyti
Iškart atsiprašau, jei kartosiuos, bet gal kas susidurėte su tuo - ar galima senus auksinius žiedus sumažinti ir padengti rodžiu? Taip, kad jie įgautų tą vadinamą platinos spalvą? Nes nu nemėgstu tos aukso spalvos, nors tu ką... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LiliLu @ 2014 01 04, 14:00)
Iškart atsiprašau, jei kartosiuos, bet gal kas susidurėte su tuo - ar galima senus auksinius žiedus sumažinti ir padengti rodžiu? Taip, kad jie įgautų tą vadinamą platinos spalvą? Nes nu nemėgstu tos aukso spalvos, nors tu ką... 4u.gif

tikrai galima!
tik ar negeriau(jeigu ziedai klasikiniai) nunesti esamus ziedus juvelyui, kad padarytu is ju balto aukso ziedus ir tada, jeigu norit, nurodzioti.
pinigais jums tas tikrai daug nekainuos. keli simtai(jei darysites klasikinius)
o jeigu esmaus ziedus sumazinsite ir ant raudono aukso desit rodi, jis vis tiek trinsis. ir lys raudona spalva. nebent kas pusmeti nesit vel rodziuoti.
p.s. rodis nepadaro juvelyrinio gaminio platinos spalvos. tos spalvos zenkliai skiriasi.
kaip kad baltas auksas, ir rodziuotas
Atsakyti