Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(utiutiutiu @ 2013 10 25, 16:08)
Ane? Nu tai gal ir jaučiamas, ar aš sakiau, kad nededa lydinių kitų? juk ir sakiau, kad kitus lydinius deda, bet kalba buvo apie rodį, labai visos diskutavo, kad jau jei be rodžio, tai to baltumo nebus, yra tas baltumas, tikrai nedėjau žiedo šalia su rodžiu ir nelyginau, nes kai domėjausi žiedų gamyba skaičiau iš karto, kad neverta rodžiu dengt, tai net ir nesidairiau į tokius žiedus dengtus juo, todėl man manasis pakankamai baltas smile.gif

Mano tiek suzadetuviu, tiek vestuviniai žiedai auksas su paladziu... Tai nėra balti... O gelsvi.....
Atsakyti
Sveikos smile.gif Na, o mes su MB iš pradžių galvojom apie vestuvinius žiedus, kuriuose geltono aukso nebūtų labai daug, daugiau balto aukso, nes aš apskritai nenešioju geltono aukso papuošalų, o be to norėtųsi, kad vestuvinis žiedas derintųsi prie sužadėtuvių, kuris yra balto aukso. Bet atsitiktinai važiuodami autobusu pamatėme jauną sutuoktinių porelę su žiedais, kurie buvo su pagražinimais. Moteriai toks žiedelis atrodė tikrai gražiai, bet vyrui... Na nelabai. Be to, ir patys buvome nuėję rinktis žiedų, tai tie su pagražinimais ant vyro piršto atrodo tiesiog moteriškai, tad galiausiai nusprendėme likti prie įprastų geltono aukso žiedų be pagražinimų. Klasika yra klasika.
Atsakyti
QUOTE(My Diamond @ 2013 10 27, 14:29)
Sveikos smile.gif Na, o mes su MB iš pradžių galvojom apie vestuvinius žiedus, kuriuose geltono aukso nebūtų labai daug, daugiau balto aukso, nes aš apskritai nenešioju geltono aukso papuošalų, o be to norėtųsi, kad vestuvinis žiedas derintųsi prie sužadėtuvių, kuris yra balto aukso. Bet atsitiktinai važiuodami autobusu pamatėme jauną sutuoktinių porelę su žiedais, kurie buvo su pagražinimais. Moteriai toks žiedelis atrodė tikrai gražiai, bet vyrui... Na nelabai. Be to, ir patys buvome nuėję rinktis žiedų, tai tie su pagražinimais ant vyro piršto atrodo tiesiog moteriškai, tad galiausiai nusprendėme likti prie įprastų geltono aukso žiedų be pagražinimų. Klasika yra klasika.


Kaip nusprendet taip gerai, svarbu, kad tikrai patiktu paprasti klasikiniai ziedukai 4u.gif

Mes su vyru nenorejom paprastu ziedu, norejosi ipinti balto aukso, nes as nenesioju jokiu geltono aukso papuosalu, vyrui irgi geltonas auksas ne prie sirdies. Pasidarem kuklius, be briliantuku ir visokiu cackiu pacackiu balto-geltono aukso ziedukus. Visi giria kokie ziedukai musu dailus ir mes abu labai patenkinti, o vat ziurint i tuos klasikinius ziedus ant kitu zmoniu ranku taip nuobodziai atrodo ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal galite patarti/rekomenduoti gerą juvelyristą Kaune. (na žinoam, kad ir kainų nebūtų užsikėles, nes kiekvienas skirtingai jas įvertina). Žiedelius norime gamintis, nes daugmaž susikurę viziją ko norime, o pagamintų nėra nieko panašaus schmoll.gif
Atsakyti
Ilgai rinkomes su MB ziedelius bet pagaliau nusprendem kokiu norim smile.gif Bus klasikiniai, tik mano su mazu akute (siek tiek mazesne nei foto) . wink.gif Uzsisakeme Klaipedoje, Aukso deiveje, tikrai labai maloniai aptarnavo, patare smile.gif Abu zieduku svoris kart bus apie 11-12g. Dziaugiame pasirinkimu ir laukiam kada galesim pasiimti juos smile.gif
http://www.part.lt/i...1f98d703572.jpg
Atsakyti
QUOTE(Aquile @ 2013 11 07, 09:22)
Sveikos  smile.gif  gal galite patarti/rekomenduoti gerą juvelyristą Kaune. (na žinoam, kad ir kainų nebūtų užsikėles, nes kiekvienas skirtingai jas įvertina). Žiedelius norime gamintis, nes daugmaž susikurę viziją ko norime, o pagamintų nėra nieko panašaus schmoll.gif

R.Zemaitis gamina grazius papuosalus, bet del kainu nezinau.

QUOTE(Lindos @ 2013 11 17, 16:08)
Ilgai rinkomes su MB ziedelius bet pagaliau nusprendem kokiu norim smile.gif Bus klasikiniai, tik mano su mazu akute (siek tiek mazesne nei foto) . wink.gif Uzsisakeme Klaipedoje, Aukso deiveje, tikrai labai maloniai aptarnavo, patare smile.gif Abu zieduku svoris kart bus apie 11-12g. Dziaugiame pasirinkimu ir laukiam kada galesim pasiimti juos smile.gif
http://www.part.lt/i...1f98d703572.jpg

Grazus ziedeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindos @ 2013 11 17, 16:08)

labai gražūs mirksiukas.gif mano akis irgi į panašius krypsta. jei ne paslaptis, kokia kaina? su savu auksu ar mokėsit visą kainą už 'gatavus'?
Atsakyti
Mes turejom savo aukso beveik 7 gramus, tai pirksim is juvelyro tik apie 4-5gramus. smile.gif Kadangi turejom tiek savo aukso, tai mums sumoketi lieka uz deimanciuka, padaryma ir plius auksa kiek truksta, viso moketina suma gavosi apie 1200Lt. Tiksliai zinosim kai padarys, bet sake kad siuos sumos nevirsysim smile.gif
Atsakyti

Dziaugiame pasirinkimu ir laukiam kada galesim pasiimti juos smile.gif
http://www.part.lt/i...1f98d703572.jpg
[/quote]


Sveikos, mano draugai žiedus darėsi pas šį. Darė iš trupučio savo aukso ir pirko bei dėjo akutę. Sumokėjo lygtais apie 900 Lt.
http://www.auksodulk.../galerija2.html mačiau aną dieną žiedus, labai puikūs smile.gif pas šį juvelyrą mažinau savo sužadėtuvių žiedelį, nes MB truputį nepataikė, tai darbą atliko labai greitai ir kokybiškai. smile.gif

Dėl akučių. Aš irgi labai noriu žiedų panašių į Jūsų, tačiau kaip tik šnd su drauge, kuri tuokėsi birželio mėn., įsikalbėjome dėl akučių, tai ji sakė, kad jei dabar galėtų rinktis, tai tikrai nebūtų dėjusi akutės, nes visi nešvarumai ten lenda... na ir matosi.... schmoll.gif todėl dabar pati susimasčiau, ką daryti....

gal kas jau iš ištekėjusių gali pasidalinti patirtimi žiedų su akute klausimais?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cityangel @ 2013 11 18, 20:43)
Dėl akučių. Aš irgi labai noriu žiedų panašių į Jūsų, tačiau kaip tik šnd su drauge, kuri tuokėsi birželio mėn., įsikalbėjome dėl akučių, tai ji sakė, kad jei dabar galėtų rinktis, tai tikrai nebūtų dėjusi akutės, nes visi nešvarumai ten lenda... na ir matosi.... schmoll.gif  todėl dabar pati susimasčiau, ką daryti....

gal kas jau iš ištekėjusių gali pasidalinti patirtimi žiedų su akute klausimais?smile.gif

Mano pacios ziedas be akutes, bet nesvarumu kaupimasis priklauso nuo to, kaip istatytas akmuo. Jei akmuo istatytas giliai i vidu, ta prasme apacios nesimato, tai nesvarumai nesikaups. Pati galvoju nusipirkti brangakmeni, kad istatytu i zieda. Prasysiu, kad akmuo neislistu vidineje ziedo dalyje, nes kitaip bus mikrobu veisykla.
Atsakyti
[quote=cityangel,2013 11 18, 20:43]
Dziaugiame pasirinkimu ir laukiam kada galesim pasiimti juos smile.gif
http://www.part.lt/i...1f98d703572.jpg
[/quote]
Sveikos, mano draugai žiedus darėsi pas šį. Darė iš trupučio savo aukso ir pirko bei dėjo akutę. Sumokėjo lygtais apie 900 Lt.
http://www.auksodulk.../galerija2.html mačiau aną dieną žiedus, labai puikūs smile.gif pas šį juvelyrą mažinau savo sužadėtuvių žiedelį, nes MB truputį nepataikė, tai darbą atliko labai greitai ir kokybiškai. smile.gif

Dėl akučių. Aš irgi labai noriu žiedų panašių į Jūsų, tačiau kaip tik šnd su drauge, kuri tuokėsi birželio mėn., įsikalbėjome dėl akučių, tai ji sakė, kad jei dabar galėtų rinktis, tai tikrai nebūtų dėjusi akutės, nes visi nešvarumai ten lenda... na ir matosi.... schmoll.gif todėl dabar pati susimasčiau, ką daryti....

gal kas jau iš ištekėjusių gali pasidalinti patirtimi žiedų su akute klausimais?smile.gif
[/quote]
Turiu žiedą su septyniom akutėm nemažom ir labai džiaugiuosi kad tokį dariausi. Jokie nešvarumai man ten nelenda. Na žinoma, turbūt yra moterų kurios tešlą rankom minkydamos (ar dar geriau, kokį faršą) nenusiema nei žiedų nei papuošalų, tai tada jau prie bet kokio žiedo kibs nešvarumai. Bet jeigu su protu elgiamasi, tai tikrai niekas nekibs. Su vyru tokius turim, abieji baisiai patenkinti thumbup.gif žiedai
Atsakyti
Pas kokį būtent juvelyra kreiptis reikėtų tame auksodulkes.lt ? Ne iš pirmų lūpų girdžiu gerus atsiliepimus...
Atsakyti