Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(lilijyte @ 2013 10 18, 00:06)
taip, tai rodžiavimas. man maždaug per metus apsitrynė.. smile.gif


va taip atrodė mano žiedelis pradžioje, o dabar jau to balto nėra smile.gif
user posted image
Atsakyti
Labai gražūs paskutiniai parodyti vestuviniai žiedai smile.gif (ir sužadėtuvių gražutis wub.gif )

Mano sužadėtuvių žiedelis rodžiuotas. Bet kažkaip nepergyvenu jei apsitrins, visada galima atnaujinti. Nes man jau mažino žieduką ir turėjo iš naujo rodžiuoti. Žodžiu tą 'prekinę išvaizdą' visada galima pataisyti.
Nors vestuvinio žiedo nenorėčiau to balto aukso.. Nenorėčiau, kad būtų rodžiuotas ar pan.


Papildyta:
QUOTE(Eglytia @ 2013 10 16, 17:49)
ir dar, be to rodžiavimo, įmanoma pagaminti tiesiog balto aukso gaminį, kaip supratau, taip? tada klausimas, ar rodžiuoto ir tik gryno balto aukso žiedų kaina ženkliai skiriasi?
klausimų daug iškilo..bet gal kas nors iš savos patirties galės atsakyti, būsiu dėkinga labai 4u.gif
paskutiniame paveikslėlyje esantys žiedai lietuvių juvelyro realus darbas?


Aš kaip suprantu, baltas auksas neturi tokios išvaizdos, kokią jam suteikia tas rodis. T.y. aukso gaminys nurodžiuotas turi tą baltumą tokį.
Aš apie savo žiedą dar nieko negaliu pasakyti, bet nusibraižė gana greitai blush2.gif O kada išlys tikroji aukso spalva- nežinau. Bet mačiau kaip atrodo nenurodžiuotas tas auksas - keista spalva, nelabai graži. Tai tada geriau imti tiesiog paprastus auksinius žiedus, arba jau rodžiuoti, kad įgautų tą išvaizdą normalią. Kas be ko, dar daug sužaidžia skonis 4u.gif Kas vienam gražu - kitam ne.

Ai ir dar dėl to susibraižymo tai aš išvis mąstau apie matinius žiedus gal.. ar kokius tiesiog nelygiu paviršiumi g.gif

Kalbu apie kažką tokio
user posted image
user posted image
Atsakyti
matiniai ziedai nera iseitis. ji nesiojant apsipoliruoja. juos dar labiau reikia priziureti.
siaip as nematau dideles problemos del poliuotu ziedu, kad jie apsibraizys ar praras ir praras blizgesi. as pastoviai .t.y. bent karta i puse metu nesu ziedus nupoliruoti ir namie kas keleta savaiciu valau. (aukso gaminius su brangakmeniais sudedu i indeli. ipilu feiri ir uzpilu verdanciu vandeniu. po kiek laiko istraukus atsargiai pavalau su dantu sepeteliu ir nusausinu su skepetaite skirta akiniu stiklams valyti)
kadangi labai priziuriu (nes be galo myliu juvelyrika) mano papuosalai atrodo beveik visada kaip nauji.
Atsakyti
Nors mes ir nesirinkom matinių žiedų, bet juvelyras sakė, kad matiniai susibraižo mažiau. Na, gal jis stambų matą turėjo omeny, nes tie tokie lyg miltuoti mano manym trėtų greitai braižytis.
Atsakyti
Sutinku, kad reikia priežiūros. smile.gif Bet man tie matiniai žiedai net gražesni, kitoniški tokie wub.gif
Atsakyti
Matau didelę diskusiją užvedėte apie baltą auksą, patys norėjome žiedų iš balto aukso, todėl tikrai nesinorėjo dengti rodžiu, o juvelyras, pas kurį darėme to ir nedaro, jis išgauną baltą auksą maišant lydinius, daro viską labai kokybiškai, neįsivaizduoju kaip dirba tie juvelyrai, kurie paima didelius pinigus už tai, kad apipurškia rodžiu, jau tada geriau nepagailėti dar kelių šimtų ir kokybiškai pasidaryti. Tikrai balto aukso spalva būtent graži balta išgaunama ir nedengiant rodžiu, tik daugiau juvelyrų aplankykite ir būtinai klauskite ar purkš ar ne, jeigu kažkam reikės daugiau info, ar juvelyro kontaktų, tai tikrai drąsiai rašykite ir klauskite. Mes savąjį per rekomendacijas draugų suradome, paslaugos nėra iš pigiųjų, bet tikrai drąsiai rekomenduoti dabar galiu ir aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(utiutiutiu @ 2013 10 21, 16:58)
Matau didelę diskusiją užvedėte apie baltą auksą, patys norėjome žiedų iš balto aukso, todėl tikrai nesinorėjo dengti rodžiu, o juvelyras, pas kurį darėme to ir nedaro, jis išgauną baltą auksą maišant lydinius, daro viską labai kokybiškai, neįsivaizduoju kaip dirba tie juvelyrai, kurie paima didelius pinigus už tai, kad apipurškia rodžiu, jau tada geriau nepagailėti dar kelių šimtų ir kokybiškai pasidaryti. Tikrai balto aukso spalva būtent graži balta išgaunama ir nedengiant rodžiu, tik daugiau juvelyrų aplankykite ir būtinai klauskite ar purkš ar ne, jeigu kažkam reikės daugiau info, ar juvelyro kontaktų, tai tikrai drąsiai rašykite ir klauskite. Mes savąjį per rekomendacijas draugų suradome, paslaugos nėra iš pigiųjų, bet tikrai drąsiai rekomenduoti dabar galiu ir aš smile.gif



Prasom pasidalinkit kontaktais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2013 10 21, 18:46)
Prasom pasidalinkit kontaktais  4u.gif


Dalius Kudaba, turi juvelyrinę Vilniuje, štai čia jo asmeninis tinklalapis, tai galite ir pavyzdžių pasižiūrėti, bet geriausia nuvykti ir pakalbėti, duoda patarimų daug smile.gif

http://www.juvelyrostudija.lt
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas daretes ziedus ar turit kokiu atsiliepimu apie juvelyra Lina Jakuma. Jis dirba Aukso kalveje, Klaipedoje Tomo g 13. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorenta: 24 spalio 2013 - 13:06
O gal kas matė kur Kaune sidabrinių vestuvinių žiedų jau pagamintų kad būtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(utiutiutiu @ 2013 10 21, 16:58)
Matau didelę diskusiją užvedėte apie baltą auksą, patys norėjome žiedų iš balto aukso, todėl tikrai nesinorėjo dengti rodžiu, o juvelyras, pas kurį darėme to ir nedaro, jis išgauną baltą auksą maišant lydinius, daro viską labai kokybiškai, neįsivaizduoju kaip dirba tie juvelyrai, kurie paima didelius pinigus už tai, kad apipurškia rodžiu, jau tada geriau nepagailėti dar kelių šimtų ir kokybiškai pasidaryti. Tikrai balto aukso spalva būtent graži balta išgaunama ir nedengiant rodžiu, tik daugiau juvelyrų aplankykite ir būtinai klauskite ar purkš ar ne, jeigu kažkam reikės daugiau info, ar juvelyro kontaktų, tai tikrai drąsiai rašykite ir klauskite. Mes savąjį per rekomendacijas draugų suradome, paslaugos nėra iš pigiųjų, bet tikrai drąsiai rekomenduoti dabar galiu ir aš smile.gif


Kalbejau su juvelyru, tai jo atsakymas i jusu posta:

na as taip isivaizduoju,kad vienintelis imanomas variantas,tai baltas auksas su paladziu,tada tikrai spalva gaunasi baltesne,aisku ne tokia kaip platina ar rodis,nes tai tikrai neimanoma,bet spalvu skirtumas tarp balto aukso su paladziu ir be jo,tikrai jauciamas.
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2013 10 25, 15:25)
Kalbejau su juvelyru, tai jo atsakymas i jusu posta:

na as taip isivaizduoju,kad vienintelis imanomas variantas,tai baltas auksas su paladziu,tada tikrai spalva gaunasi baltesne,aisku ne tokia kaip platina ar rodis,nes tai tikrai neimanoma,bet spalvu skirtumas tarp balto aukso su paladziu ir be jo,tikrai jauciamas.


Ane? Nu tai gal ir jaučiamas, ar aš sakiau, kad nededa lydinių kitų? juk ir sakiau, kad kitus lydinius deda, bet kalba buvo apie rodį, labai visos diskutavo, kad jau jei be rodžio, tai to baltumo nebus, yra tas baltumas, tikrai nedėjau žiedo šalia su rodžiu ir nelyginau, nes kai domėjausi žiedų gamyba skaičiau iš karto, kad neverta rodžiu dengt, tai net ir nesidairiau į tokius žiedus dengtus juo, todėl man manasis pakankamai baltas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo utiutiutiu: 25 spalio 2013 - 15:11