Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(Maggie @ 2013 10 14, 15:02)
buvau pasiziureti Premier parduotuveje. Is tiesu pasake, kad lydo bet koki auksa ir gauna pvz balta. namie bandysiu surinkti viska ka turiu, nes tada zymiai pigiau gaunasi. ir taip, tie su komforto linija zymiai patogesni, netgi trumpam pasimatavus jauciamas zenklus skirtumas.
turit omeny daryti? o kur dar daroma su savo auksu? kas butent brangiau? blush2.gif
dar neramina - ar ivairus auksas dedamas i bendra katila - kokybiskas, ta prasme ar po keliu metu su juo nieko neatsitinka ir t.t.?


Jei turite savo aukso, tikrai bus pigiau darytis pas juvelyra. Apie Vilniaus juvelyrus net ir sioje temoje ne karta kalbeta, yra rekomendaciju, patarimu. Taip pat yra atskira tema apie geriausias juvelyrines, paieskokit, netingekit.
Kokiu panasiai ziedu jus norite? Jei tu paprastu "saibuciu", tai gal tada ne neverta darytis, tokie ir parduotuvese nebrangu.

Del aukso sumetimo i viena katila: kai kurie juvelyrai apskritai daro is savo turimo aukso, tiesiog jusu atnesta "supirks" ir suma isminusuos. Kiti daro is jusu atnesto, jei truks, prides savo. Juvelyrinis nesiojamas auksas yra lydinys, todel niekas ten nieko nesugadins, visas auksas yra "kokybiskas", skiriasi tik kiekis lydinyje priklausomai nuo prabos.

Del balto aukso patarimu neturesiu, as su juo nelabai draugauju ax.gif Mano suzadetuviu ziedo karunele is balto aukso, tai jos spalva nepakito, bet esu girdejusi, kad jei balta spalva isgaunama tik nupurskus rodziu, nesiojant is apacios gali imti lysti geltona spalva.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 10 15, 07:08)
Jei turite savo aukso, tikrai bus pigiau darytis pas juvelyra. Apie Vilniaus juvelyrus net ir sioje temoje ne karta kalbeta, yra rekomendaciju, patarimu. Taip pat yra atskira tema apie geriausias juvelyrines, paieskokit, netingekit.
Kokiu panasiai ziedu jus norite? Jei tu paprastu "saibuciu", tai gal tada ne neverta darytis, tokie ir parduotuvese nebrangu.

Del aukso sumetimo i viena katila: kai kurie juvelyrai apskritai daro is savo turimo aukso, tiesiog jusu atnesta "supirks" ir suma isminusuos. Kiti daro is jusu atnesto, jei truks, prides savo. Juvelyrinis nesiojamas auksas yra lydinys, todel niekas ten nieko nesugadins, visas auksas yra "kokybiskas", skiriasi tik kiekis lydinyje priklausomai nuo prabos.

Del balto aukso patarimu neturesiu, as su juo nelabai draugauju  ax.gif Mano suzadetuviu ziedo karunele is balto aukso, tai jos spalva nepakito, bet esu girdejusi, kad jei balta spalva isgaunama tik nupurskus rodziu, nesiojant is apacios gali imti lysti geltona spalva.

tai jūs čia jau kalbate ne apie baltą aukstą, o tik paviršinį padengimą, kaip kad tieisog žiedo paauksavimą, tai su bet kurai spalva taip būtų, paprastai juk visas lydinys jau būna balto auksto spalvos
Atsakyti
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2013 10 15, 14:09)
tai jūs čia jau kalbate ne apie baltą aukstą, o tik paviršinį padengimą, kaip kad tieisog žiedo paauksavimą, tai su bet kurai spalva taip būtų, paprastai juk visas lydinys jau būna balto auksto spalvos


Lydinio spalva priklauso nuo to, su kuo maisomas auksas.
Jei priemaisos pagrinda sudarys varis - balto aukso jus neisgausit.
Kiek zinau, balta auksa isgauna maisant su nikeliu, bet butu naudinga suzinoti, ar nesi jam alergiskas smile.gif
O kartais balta aukso spalva isgaunama tiesiog padengiant rodziu.
Atsakyti
o kokiu būdu sužinoti ar nikeliui nėra alergijos?
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 10 15, 08:08)
Jei turite savo aukso, tikrai bus pigiau darytis pas juvelyra.
Kokiu panasiai ziedu jus norite? Jei tu paprastu "saibuciu", tai gal tada ne neverta darytis, tokie ir parduotuvese nebrangu.

Del balto aukso patarimu neturesiu, as su juo nelabai draugauju  ax.gif Mano suzadetuviu ziedo karunele is balto aukso, tai jos spalva nepakito, bet esu girdejusi, kad jei balta spalva isgaunama tik nupurskus rodziu, nesiojant is apacios gali imti lysti geltona spalva.

aciu. ta ir norejau issiaskint. aukso yra smile.gif siandien nuejau i Rotundos. nepatiko aptarnavimas. i mano klausimus buvo keistai atsakyta, nepilnai ir su ispustom akim, lyg jus ka, nezinote, o as is tikro - nezinau - nei mm, nei karatai, nei prabos, zonos (komfort) nieko man nesako. va paskaicius sia ir dar kelias temas SM aiskiau, nei i 3 dirbtuves nuejus. plius labai neaiskiai ir tyliai juvelyras sau po nosimi murmejo.

dabar kai sia dali issiaiskinau, skaitau apie juvelyrus ir bandau issiaiskint, kuris tiktu. kolkas favoritai is Egles (vilniaus 25 lyg) arba basanaviciaus. bet cia imat tik skaityma - oas juos dar nebuvau biggrin.gif

surinkau ir as nenesiojama auksa, tai kaip ir is ko gamint yra (galbut neuzteks, bet teks dadeti tikrai nedaug). nenoriu paprastu saibuciu, kaip nesiojo mano tevai, bet ir nieko imantraus. platesni geltono aukso ziedai, su komforto zono (na prisiskaiciau, kad tai super patogu, ypac, kai masyvesni ziedai), tie neapvalieji o tiesus (nezinau ar aiskiai pasisakiau cia), vyro paprastas, o mano su mazu deimantuku (kas yra mazas, nemazas..? sita dar bandau aiskintis) imontuotu viduje. zodziu jei gerai prisimenu, abudu ziedai svertu apie 14 gr (gal kazka maisau), darbas vyrisko ~350lt, moterisko ~450 plius deimantas (~400-500lt). ir nezinau ar tai daug, ar mazai, ar permoka ar ne ir t.t.

pati visada norejau geltono ziedo, balto aukso ne itin (nei patinka, nei nepatinka), bet pasimatavus kelis ziedelius, baltas man graziau ziurisi, bet vistiek negaliu apsispresti, tas mane labai vargina. plius suzinojau, kas yra rodziavimas biggrin.gif juvelyras pasake, kad nerodziuotas ziedas geriau, nes tyresnis ir t.t. kaip yra is tikruju? rodziavimas - padengimas balta auksa, kuris yra sampano spalvos, kuris po ti atrodo, kai baltas (platininis)? rodziavimas nenusitrina?

QUOTE(sepultura @ 2013 10 14, 23:42)
beje, labai daznai pasikeiciu "nauja" vestuvini zieda i  savo "senaji"... nes senasis yra prigludes prie rankos, lengvas.as jo nejauciu. o dabartinis jau turi svorio. ir comfortfitas nera taip jau super patogu. dar pamirsau pridurti apie rodziavima. mano ziedas nerodziuotas. turi silta balta spalva. turiu daug juvelyriniu dirbiniu su rodziuotu baltu auksu. su auskarais yra viskas gerai, pakabukai, bet ziedai tikrai trinasi. lenda vos vos lengvas atspalvis. aisku gali vel nuenesti, kad nurodziuotu.
visgi mano patarimas rinktis nerodziuotus gaminius. jei nepatiks, visada galima nusirodziuot.

nu va.
as noriu nesioti ziedeli, tad patogumas yra prioritetas. bet gal priprantama? as megstu ir siaip ziedus (plastika hehehe), masyvius ir t.t. bet zinoma, vestuvinis turetu buti super patogus.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 15, 18:26)
aciu. ta ir norejau issiaskint. aukso yra smile.gif siandien nuejau i Rotundos. nepatiko aptarnavimas. i mano klausimus buvo keistai atsakyta, nepilnai ir su ispustom akim, lyg jus ka, nezinote, o as is tikro - nezinau - nei mm, nei karatai, nei prabos, zonos (komfort) nieko man nesako. va paskaicius sia ir dar kelias temas SM aiskiau, nei i 3 dirbtuves nuejus. plius labai neaiskiai ir tyliai juvelyras sau po nosimi murmejo.

dabar kai sia dali issiaiskinau, skaitau apie juvelyrus ir bandau issiaiskint, kuris tiktu. kolkas favoritai is Egles (vilniaus 25 lyg) arba basanaviciaus. bet cia imat tik skaityma - oas juos dar nebuvau biggrin.gif

surinkau ir as nenesiojama auksa, tai kaip ir is ko gamint yra (galbut neuzteks, bet teks dadeti tikrai nedaug). nenoriu paprastu saibuciu, kaip nesiojo mano tevai, bet ir nieko imantraus. platesni geltono aukso ziedai, su komforto zono (na prisiskaiciau, kad tai super patogu, ypac, kai masyvesni ziedai), tie neapvalieji o tiesus (nezinau ar aiskiai pasisakiau cia), vyro paprastas, o mano su mazu deimantuku (kas yra mazas, nemazas..? sita dar bandau aiskintis) imontuotu viduje. zodziu jei gerai prisimenu, abudu ziedai svertu apie 14 gr (gal kazka maisau), darbas vyrisko ~350lt, moterisko ~450 plius deimantas (~400-500lt). ir nezinau ar tai daug, ar mazai, ar permoka ar ne ir t.t.

pati visada norejau geltono ziedo, balto aukso ne itin (nei patinka, nei nepatinka), bet pasimatavus kelis ziedelius, baltas man graziau ziurisi, bet vistiek negaliu apsispresti, tas mane labai vargina. plius suzinojau, kas yra rodziavimas biggrin.gif juvelyras pasake, kad nerodziuotas ziedas geriau, nes tyresnis ir t.t. kaip yra is tikruju? rodziavimas - padengimas balta auksa, kuris yra sampano spalvos, kuris po ti atrodo, kai baltas (platininis)? rodziavimas nenusitrina?
nu va.
as noriu nesioti ziedeli, tad patogumas yra prioritetas. bet gal priprantama? as megstu ir siaip ziedus (plastika hehehe), masyvius ir t.t. bet zinoma, vestuvinis turetu buti super patogus.



Rodziavimas gali nusitrinti. Geriau gaminti lydant su balta spalva isgaunanciomis priemaisomis.

Del gamybos kainu, tai man kiek brangokai skamba, mums ganetinai imantrius ziedus su akutemis briaunose uz maziau (kartu sudejus) gamino. O jei jusu paprasti klasikiniai, tai gal nebent del comfort fit'o brangiau?

Deimanto kaina priklausys nuo jo parametru. As mokejau panasiai uz savo didesni.

Del nesiojimo - mano ziedas platus ir labai masyvus (apie 10 gr.), bet niekada ant pirsto jo nejauciau, kartais net pasitikrinu, ar vietoje (vyras savo pamete pavasari, teko gamintis nauja, tai man dabar trauma sad.gif ). Tiesiog kokybiskai isgaubtas viduje ir matyt gerai pamatuotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 10 16, 08:13)
Rodziavimas gali nusitrinti. Geriau gaminti lydant su balta spalva isgaunanciomis priemaisomis.

Del gamybos kainu, tai man kiek brangokai skamba, mums ganetinai imantrius ziedus su akutemis briaunose uz maziau (kartu sudejus) gamino. O jei jusu paprasti klasikiniai, tai gal nebent del comfort fit'o brangiau?

Deimanto kaina priklausys nuo jo parametru. As mokejau panasiai uz savo didesni.

Del nesiojimo - mano ziedas platus ir labai masyvus (apie 10 gr.), bet niekada ant pirsto jo nejauciau, kartais net pasitikrinu, ar vietoje (vyras savo pamete pavasari, teko gamintis nauja, tai man dabar trauma sad.gif ). Tiesiog kokybiskai isgaubtas viduje ir matyt gerai pamatuotas smile.gif

na del to ir bandau aiskintis, kur gamyba pigiausiai ir atitiktu kokybe.
ziedai mazdaug "tokio sudetingumo", neuzapvalinti. nors dabar ziuriu tuos masyvesnius, apvalius, kurie irgi atrodo nice, bet noriu kad butu patogus. zinoma, manau prie visko galima priprasti.

Atsakyti
QUOTE(mendi_el @ 2013 09 30, 20:19)
mes ziedus taip pat daremes ametiste pas Giedriu, todel galiu pasakyt tik geriausius zodzius apie ji.
user posted image

gražūs smile.gif gal galima Giedriaus kontaktus į až gauti?

QUOTE(ptashka @ 2013 10 15, 14:52)
O kartais balta aukso spalva isgaunama tiesiog padengiant rodziu.

QUOTE(Maggie @ 2013 10 15, 18:26)
plius suzinojau, kas yra rodziavimas biggrin.gif juvelyras pasake, kad nerodziuotas ziedas geriau, nes tyresnis ir t.t. kaip yra is tikruju? rodziavimas - padengimas balta auksa, kuris yra sampano spalvos, kuris po ti atrodo, kai baltas (platininis)? rodziavimas nenusitrina?

skaičiau skaičiau, ne pirmą kartą ir vis bandau įsigilinti, kaip čia su tuo baltu auksu..ir vis vien ne viskas aišku doh.gif biggrin.gif
taigi, mes norim iš balto aukso, na gal tik su kokia juostele geltono.. kolkas neprisiruošiam nueiti bent pasimatuoti (gal pasimatavus persigalvosim). Tai kolkas rūpi, kaip ir kas su tuo rodžiavimu vyksta? Čia kažkokie kaip 'dažai', kuriais padengia šiaip kitokios spalvos aukso gaminį? jei taip, tai ar tikrai nenusitrina (kas žinote iš patirties)?
ir dar, be to rodžiavimo, įmanoma pagaminti tiesiog balto aukso gaminį, kaip supratau, taip? tada klausimas, ar rodžiuoto ir tik gryno balto aukso žiedų kaina ženkliai skiriasi?
klausimų daug iškilo..bet gal kas nors iš savos patirties galės atsakyti, būsiu dėkinga labai 4u.gif

QUOTE(Maggie @ 2013 10 16, 12:28)

paskutiniame paveikslėlyje esantys žiedai lietuvių juvelyro realus darbas?
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2013 10 16, 17:49)
paskutiniame paveikslėlyje esantys žiedai lietuvių juvelyro realus darbas?

visos foto is LT parduotuviu, dirbtuviu (kelis, 2 pav maciau ir realybeje), tad manau cia LT darbas. be to tai nera sudetingas modelis, netoli nuo klasikos, tad LT meistrai nedare tokiu, netgi is paveiksliuko, manyciau, laisvai pagamintu.
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2013 10 16, 17:49)
klausimų daug iškilo..bet gal kas nors iš savos patirties galės atsakyti, būsiu dėkinga


pas mane sužadėtuvių žiedelio vienos briaunos viršus buvo dengtas baltu auksu. kol buvo naujas, tai ryškiai matėsi ta balta linija, o dabar tik gerai įsižiūrėjus galima atskirti. o pirktas tai Veronoje, tad galiu drąsiai pasakyti, kad purškiamas baltas auksas praranda pirminę išvaizdą - išlenda apatinė spalva smile.gif nors aš net indus plaudavau nusiėmus jį.
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 10 17, 15:41)
pas mane sužadėtuvių žiedelio vienos briaunos viršus buvo dengtas baltu auksu. kol buvo naujas, tai ryškiai matėsi ta balta linija, o dabar tik gerai įsižiūrėjus galima atskirti. o pirktas tai Veronoje, tad galiu drąsiai pasakyti, kad purškiamas baltas auksas praranda pirminę išvaizdą - išlenda apatinė spalva  smile.gif nors aš net indus plaudavau nusiėmus jį.

patikslinkit, jei galit, "purškimas" tai tas pats kas rodžiuotas? ir laikui bėgant nusitrina, gerai supratau?
hmm.. kai norėjau šiek tiek 'patempti' sužadėtuvių žiedą (vasaros metu pirštai dažnai nuo karščio patinsta, tik todėl) vienas juvelyras užmetęs akį kažką sumurmėjo apie tą rodžiavimą, bet kadangi buvo nelabai malonus ir frazes mėtė maždaug "tu ką, nežinai pati?!" biggrin.gif tai per daug nebesigilinau ir pagalvojau, kad jei reikės ir šaltuoju metų laiku pasididinti, užsuksiu į kitą rimtą juvelyrinę (kolkas net laisvokas, tai ir nesikreipiau niekur kitur tuo klausimu). tai ką, reikia laukti, ar išlįs po kiek laiko kita spalva ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2013 10 17, 22:02)
patikslinkit, jei galit, "purškimas" tai tas pats kas rodžiuotas? ir laikui bėgant nusitrina, gerai supratau?


taip, tai rodžiavimas. man maždaug per metus apsitrynė.. smile.gif
Atsakyti