Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(trauktine @ 2013 09 19, 09:36)
o kokie grazus. tradiciniai. kiek dabar uz tokius praso ?


radau juos čia http://www.auksogaminiai.lt/ mirksiukas.gif Kaina rašoma 1169 Lt.
Atsakyti
mes tokius uzsisakeme pas juvelyra giedriu, tai su puse aukso kuri mes daveme labai grazi kaina gaunasi.. pigiau nei sicia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(trauktine @ 2013 09 19, 12:14)
mes tokius uzsisakeme pas juvelyra giedriu, tai su puse aukso kuri mes daveme labai grazi kaina gaunasi.. pigiau nei sicia  blush2.gif

Mes ir pas Giedrių darėmės, tik visas auksas mūsų buvo.
Atsakyti
QUOTE(trauktine @ 2013 09 19, 12:14)
mes tokius uzsisakeme pas juvelyra giedriu, tai su puse aukso kuri mes daveme labai grazi kaina gaunasi.. pigiau nei sicia  blush2.gif


o jei be savo aukso, tai gal tas pats gautūsi g.gif Nes savojo neturim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2013 09 19, 08:55)
tikriausiai, kad normalli, nes mums ir už papastesnį daug daugiau "uždainavo". biggrin.gif:D


Na, taip ir maniau, kad tai ko gero normali ta kaina. Tingiu vaikščiot pas begalę auksakalių, be to pirmasis aplankytas pasirodė patikimas, tai tik dėl kainos pasitikslinau, nes visiškai nesigaudau tame kainų diapazone. Gaunasi didelis tas gamybos kainų skirtumas tarp skirtingų modelių žiedų.
Atsakyti
mes ziedus taip pat daremes ametiste pas Giedriu, todel galiu pasakyt tik geriausius zodzius apie ji. Nebuvome pas kitus juvelyrus, pasitikejome juo ir nenusivyleme. Ziedelius padare lygiai tokius pat kaip nuotraukoje, uz 3 deimantukus, gaminima, graviravima ir 1.5 gramo aukso sumokejome 730 lt. Labai rupinosi, kad ziedai butu tinkamo dydzio, as per primatavima sakiau kad ziedas tinkamo dydzio, o jis siule mazinti truputi, as atsisakiau. Kai atsiimant matavome as jam sakau "nu va, ziurekit, visiskai puikiai tinka dydis" o jis man su didziule sypsne "taip, nes sumazinau vos vos" lotuliukas.gif bet jis tikrai buvo teisus, dabar ziedas idealaus dydzio smile.gif

kiti draugai gaminosi kazkur mickeviciaus gatvej, baisiai gyresi, kad pigiai ir tik per savaite pagamino, bet turejo taisyt, nes nelygiai suliejo, be to merginos ziede sujungimo juostele sone (pas ja su deimantuku), tai sujungimas per kokia puse centimetro nuo tos akutes ir labai isryskejo po menesio nesiojimo ta juostele..
ir pas jauniki labai ryski ji.

o va musu zieduose tai ji gerai gerai isiziurejus matesi tik kai ziedai nauji ir blizgantys buvo, o dabar nei zymeles smile.gif
jei tik reiks, tikrai pas ji dar gaminsimes smile.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mendi_el: 30 rugsėjo 2013 - 20:21
Sveiki,

i ka turetu atkreipti demesi nauja pirma karta besituokianti pora? blush2.gif Reikalas apie ziedus zinoma. Pastebejau, kad daug kas eina su savo auksu. O ar einate tiesiog i parduotuve ir perkates is karto? Ar tai neapsimoka? Kokios parduotuves Vilniuje gali pasigirti ir gerom kainom, bei idomesniais ziedais? As tiesiog nenutuokiu visiskai nieko apie ziedus. O tai gan svarbu, juk nesioti pastoviai biggrin.gif Laikas spaudzia, ideju nulis verysad.gif
Atsakyti
ir dar - ka reiskia savo auksas? jei as turiu 5 nenesiojamus ziedus, galiu nesti juvelyrui ir jis islydytu juos ir darytu vestuvini? teisingai supratau? bet tada auksas turetu buti "vienos spalvos", prabos..? aaaa. kuo toliau i miska...
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 14, 12:48)
ir dar - ka reiskia savo auksas? jei as turiu 5 nenesiojamus ziedus, galiu nesti juvelyrui ir jis islydytu juos ir darytu vestuvini? teisingai supratau? bet tada auksas turetu buti "vienos spalvos", prabos..? aaaa. kuo toliau i miska...

Galiu patarti iš patirties. Savo auksą nešiau, ir taip, iš jo išlydė mano vestuvinius žiedus. Žinau, kad daugelis juvelyrų gali pakeisti auksą, pvz atnešat geltoną, o padaro iš balto (nesu su tuo susidūrus, nežinau smulkmenų). Patarčiau darytis žiedus su komforto linija, t.y. žiedas gaunasi storesnis šiek tiek nes išgaubtas į išorę (o ne į vidų) ir taip daug patogiau nešioti. Parduotuvėje brangiau, daug brangiau, ypač jei turit savo aukso. Tikiuosi bent kiek aiškiau:)
Atsakyti
QUOTE(Slyvamedis @ 2013 10 14, 14:58)
Galiu patarti iš patirties. Savo auksą nešiau, ir taip, iš jo išlydė mano vestuvinius žiedus. Žinau, kad daugelis juvelyrų gali pakeisti auksą, pvz atnešat geltoną, o padaro iš balto (nesu su tuo susidūrus, nežinau smulkmenų). Patarčiau darytis žiedus su komforto linija, t.y. žiedas gaunasi storesnis šiek tiek nes išgaubtas į išorę (o ne į vidų) ir taip daug patogiau nešioti. Parduotuvėje brangiau, daug brangiau, ypač jei turit savo aukso. Tikiuosi bent kiek aiškiau:)

buvau pasiziureti Premier parduotuveje. Is tiesu pasake, kad lydo bet koki auksa ir gauna pvz balta. namie bandysiu surinkti viska ka turiu, nes tada zymiai pigiau gaunasi. ir taip, tie su komforto linija zymiai patogesni, netgi trumpam pasimatavus jauciamas zenklus skirtumas.
turit omeny daryti? o kur dar daroma su savo auksu? kas butent brangiau? blush2.gif
dar neramina - ar ivairus auksas dedamas i bendra katila - kokybiskas, ta prasme ar po keliu metu su juo nieko neatsitinka ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 14, 15:02)
buvau pasiziureti Premier parduotuveje. Is tiesu pasake, kad lydo bet koki auksa ir gauna pvz balta. namie bandysiu surinkti viska ka turiu, nes tada zymiai pigiau gaunasi. ir taip, tie su komforto linija zymiai patogesni, netgi trumpam pasimatavus jauciamas zenklus skirtumas.
turit omeny daryti? o kur dar daroma su savo auksu? kas butent brangiau? blush2.gif
dar neramina - ar ivairus auksas dedamas i bendra katila - kokybiskas, ta prasme ar po keliu metu su juo nieko neatsitinka ir t.t.?

Turėjau omenyje, kad neturint savo aukso, galima turbūt ir parduotuvėje pirkti, nežinau ar bus didelis skirtumas, bet, manau, kad bus...
Jeigu iš balto aukso žiedai, tai girdėjau, kad būna problemų jei dengia rodžiu, bet čia gal labiau papasakos tas, kas darės iš balto aukso:) pati dariausi tik iš savo geltono su deimančiukais:)
Atsakyti
QUOTE(Slyvamedis @ 2013 10 14, 21:18)
Turėjau omenyje, kad neturint savo aukso, galima turbūt ir parduotuvėje pirkti, nežinau ar bus didelis skirtumas, bet, manau, kad bus...
Jeigu iš balto aukso žiedai, tai girdėjau, kad būna problemų jei dengia rodžiu, bet čia gal labiau papasakos tas, kas darės iš balto aukso:) pati dariausi tik iš savo geltono su deimančiukais:)

mano pirmas vestuvinis ziedas yra pirktas is parduotuves. pirkom 2009 metais.
nusipirkom paprastoj Kauno juvelyrinej klasikinius raudono aukso ziedus (4mm). mano 2.45gr(kainavo 245lt). vyro - 2.55gr. (kaina - 255lt)
pries metus tuokemes baznycioj. pasigaminom naujus klasikinius balto aukso ziedus.
pas mane su 0.1 ct deimantuku ir ziedai su comfort fitu(5mm). bendra aukso mase berots 15gr(kartu su nudeginimu)
surinkau savo nenesiojamus arba mazai nesiojamus papuosalus. kurie buvo brangus. suzadetuviu zieda, kuris irgi piniga kainavo nemaza. tai nebuvo aukso lauzas, o juvelyriniai dirbiniai.
zinoma dar reikia nepamirsti, kad sumokejom uz juvelyro darba - 450lt
taigi musu atveju gamintis buvo tikrai brangu.
beje, labai daznai pasikeiciu "nauja" vestuvini zieda i savo "senaji"... nes senasis yra prigludes prie rankos, lengvas.as jo nejauciu. o dabartinis jau turi svorio. ir comfortfitas nera taip jau super patogu. dar pamirsau pridurti apie rodziavima. mano ziedas nerodziuotas. turi silta balta spalva. turiu daug juvelyriniu dirbiniu su rodziuotu baltu auksu. su auskarais yra viskas gerai, pakabukai, bet ziedai tikrai trinasi. lenda vos vos lengvas atspalvis. aisku gali vel nuenesti, kad nurodziuotu.
visgi mano patarimas rinktis nerodziuotus gaminius. jei nepatiks, visada galima nusirodziuot.

Atsakyti