Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(pilke @ 2013 08 05, 11:01)
Sveikos mergaičiukės  4u.gif  o ką jus manote apie žiedų keitimą po vestuvių ? Nebepatinka  verysad.gif  darėmę paskubomis ir darbas juvelyro nekruopštus pasitaikė.....  schmoll.gif

aš asmeniškai nenorėčiau pasikeisti tų žiedų, kuriais mes apsimainėme bažnyčioje.. o jei tai civilinė santuoka, tai gal ir pagalvočiau esant rimtai priežasčiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilke @ 2013 08 05, 11:01)
Sveikos mergaičiukės  4u.gif  o ką jus manote apie žiedų keitimą po vestuvių ? Nebepatinka  verysad.gif  darėmę paskubomis ir darbas juvelyro nekruopštus pasitaikė.....  schmoll.gif

aš nesikeisčiau, nors santuoka tik civilinė smile.gif man ta akimirka, kai būtent tas žiedas buvo užmautas, svarbi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilke @ 2013 08 05, 12:01)
Sveikos mergaičiukės  4u.gif  o ką jus manote apie žiedų keitimą po vestuvių ? Nebepatinka  verysad.gif  darėmę paskubomis ir darbas juvelyro nekruopštus pasitaikė.....  schmoll.gif


Visiškai normalu, manau. Jei sentimentai neleidžia perlydyt, tai galit senuosius atsiminimui įsirėmint į gražius rėmelius ir pasikabinti ant sienos kartu su gražiausia vestuvių nuotrauka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2013 08 06, 21:27)
Visiškai normalu, manau. Jei sentimentai neleidžia perlydyt, tai galit senuosius atsiminimui įsirėmint į gražius rėmelius ir pasikabinti ant sienos kartu su gražiausia vestuvių nuotrauka. smile.gif

Dėkavoju visoms už nuomone 4u.gif . Ir aš taip manau, kad pasikeitus žiedukus niekas nepasikeis schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nimu @ 2013 03 27, 12:53)
pagalvojau, kad niekada nenešioju auksinių papuošalų, ir vyras irgi nemėgsta aukso, todėl nusprendėm, kad reikia pasidomėt alternatyvomis. Galvojau apie baltą auksą, bet sužinojau, kad baltasis auksas yra aukso ir įvairių baltų metalų mišinys, dalis sidabro, o kai kur dedama ir nikelio, nikelis gali sukelti alergiją... Tiesiog  įdomu kiek yra populiaru vestuvėms pasirinkti ne aukso žiedus. Platina įdomus variantas smile.gif

QUOTE(sepultura @ 2013 03 27, 13:14)
problema su platina,kad mazau kas is juvelyru gamina. brangus metalas.. apie 130gr kainuoja(nesu tikra kiek tiksliai dabar)
pati turiu du vestuvinius ziedus viena raudona klasikini,kita balto(nerodziuoto) klaskini.
del alergijos manau tikrai nereiketu pergyventi
pas mane kartais buna,kad kai kazko otganizmui truksta tai labai stiptiai nuo aukso juoduoja oda(ir nesvarbu baltas as raudonas)

Ir as nepergyvenau, kol neistekejau ir neuzsidejau balto aukso ziedo verysad.gif Panesiojau ji vos koki menesi ir prasidejo berimas. Anksciau apie nikeli net nezinojau, bet po beveik metu kanciu nuejau jau ne pas gydytoja, o pas juvelyra (ne pas ta, kur gaminomes ziedus) ir jis man ir atskleide visa tiesa. Tad kas turite jautresnes rankas, rinkites kuo geltonesnius ziedus. Arba tarkites su juvelyru, kad nedetu nikelio. Jei tai imanoma..
Atsakyti
Sveikos,

Noriu pasidalinti karcia patirtim, jei kas perkat jau padarytus ziedus, pasidomekite, ar jie daryti is atskiru daliu ar vientisi...mes savo ziedais pasidziaugem 5 metus ir jie tikraja zodzio prasme pradejo byreti...juvelyras sake, kad taisyti neimanoma, nes jis vis tiek byres...atsiskiria tos dalys tarpusavy anksciau ar veliau...o gal mum brokas pasitaike, nezinau...pardavejas i kalbas nesileido, net nesidomejo kas atsitiko ir kuriam modeliui, beje, juos pardavineja ir dabar, bent jau Vilniaus akropolyje UAB Praba...kaina zveriska - o kokybes nulis...ir stai sestu metiniu proga vakar atidavem savo ziedus juvelyram Rotundo gatvej, islydis ir laukiam nauju... gaila, kad pardavejas visiskai nesidomi savo prekiu kokybe, atsikalbineja ir nesileidzia i jokias kalbas. Vienintelis dalykas ka jie pasake, kad reikia SAUGOTI ir nusiimti kiekviena karta net plaunant rankas vandeniu... juokas per asaras, bet nuo kada auksas tirpsta nuo paprasto vandens... tai va, tai bent jau situ ziedu is sios imones nepirkit!
Stai kas liko is mano ziedo...o esu dvieju vaiku mama, visa sita laika buvau namu seimininke, zemes nekasiau, plytu nenesiojau, namu nestaciau, masinu netaisiau, net tesla minkydama ji nusiimdavau...bet pasirodo jie "tirpsta nuo vandens"

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mariposke: 21 rugpjūčio 2013 - 11:09
Mariposke, užjaučiu dėl žiedelių verysad.gif

O gal kas galit ką pasakyti apie juvelyrą, iš Kauno senamiesčio, prie hesbugerio. Buvau užėjus, kainos normalios, sakau gal pabandyti g.gif
Atsakyti
vis labiau keičiam nuomonę ir svarstom galimybę gamintis auksinius žiedus, tačiau pasakykit man, ar normalu, kai už pagaminimą (be aukso) prašo 1200 ar net 2600Lt.?

O daugum net sako nepagaminsiantys tokių, kokių norim ;(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalios_pėdutės: 27 rugpjūčio 2013 - 11:57
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2013 08 27, 11:57)
vis labiau keičiam nuomonę ir svarstom galimybę gamintis auksinius žiedus, tačiau pasakykit man, ar normalu, kai už pagaminimą (be aukso) prašo 1200 ar net 2600Lt.?

O daugum net sako nepagaminsiantys tokių, kokių norim ;(


Jeigu toks imantrus modelis, kad dauguma net nepazada galutinio rezultato - gal ir normalu.

Musu gaminimas gavosi apie 600, jei gerai pamenu.
Atsakyti
Na, neatrodo, kad labai įmantrūs, nors taip, tikrai ne klasikiniai panašūs į šiuos
Atsakyti
As ne juvelyre, bet kazkaip rodosi, kad pasiulyta kaina reali, nes jau pati konstrukcija ziedo ne elementari islydyta standartine forma. Cia kaip suprantu jis lyg ir is 2 ziedu susideda?
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 08 27, 13:42)
As ne juvelyre, bet kazkaip rodosi, kad pasiulyta kaina reali, nes jau pati konstrukcija ziedo ne elementari islydyta standartine forma. Cia kaip suprantu jis lyg ir is 2 ziedu susideda?

panašiai, norėtume dviejų spalvų aukso
Atsakyti