Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(Hellionn @ 2013 05 16, 02:12)
as alergiska nikeliui, reakcija labai smarki. Tad dabar mastau, gal galima tuos ziedus kuo nors padengti? Gal kas buvote susidurusi?

O tai gal vestuvinius auksinius darysit, o ne nikelio? As nezinau, gal balta auksa kai daro, deda del spalvos priemaisu, tai gal ten to nikelio ir yra? bet siaip auksas tinka alergiskoms nikeliui. O siaip paklausk savo juvelyro ir issiaiskink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shorena @ 2013 05 16, 12:03)
O tai gal vestuvinius auksinius darysit, o ne nikelio? As nezinau, gal balta auksa kai daro, deda del spalvos priemaisu, tai gal ten to nikelio ir yra? bet siaip auksas tinka alergiskoms nikeliui. O siaip paklausk savo juvelyro ir issiaiskink smile.gif


Atleiskit, bet jei nezinot tai gal geriau ir neatsakinekit 4u.gif ir atspejote, baltajame aukse jo yra ir gana nemazas procentas 17 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Habibi @ 2013 03 26, 00:55)
o mes nusipirkom volframo karbido ziedus. Santuoka antra. Pirma buvo karaliskai istaiginga ir ziedelis nuo jos beprotiskai brangiai pirktas metosi kazkur jau seniai. Dabar gi nesinori vel tokios sumos leisti ziedams, bei norisi kazko TOKIO. Vat ir nusprendem ne metalo, o pagal charakteristikas labiau akmens siedus isigyti - zymiai daugiau simbolikos smile.gif reiksmingiau viskas...juk tvirciau tik deimantas smile.gif ir zveriskai nekainuoja ir blizges kaip naujas amzinai. Pagal musu filosofija labai mums tas itiko ir patiko ir dziaugiuosi jais kap mazas vaikas smile.gif ir i rankas paemus lyg savas prilipo smile.gif


O aš radau tokios info, kad volframo žiedai nepatvarūs tuo, kad trapūs kaip stiklas... nukritus gali iškart sudužti į šukes... nors atrodo tai dailiai, blizgūs smile.gif
http://www.apievestu...-ziedus-rinktis
Atsakyti
Norejau paklausti jusu, gal kuriai teko didintis zieda vestuvini? Ar nenukentejo jo plonumas? Ar nepradejo lankstytis? Mano busimajam reikia padidinti vienu dydziu, taciau ziedelis nera labai storas ir galvojam ar neprades padidinus jis lankstytis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2013 04 01, 10:57)
kokio dydzio diemantukus dedates? nes gaunasi kad jie 3  apie 800 kainuos

deimantukai nedideli, bet kaip juvelyras sake "svaresni" uz tuos pigesnius smile.gif aj, nesusigaudau as ten, jei atvirai smile.gif man siaip realiai galejo buti ir cirkonio akutes,bet MB norejo ideti deimantukus - tai labai jau ir nesipriesinau biggrin.gif
Atsakyti
mokant 800lt uz 3 nedidelius deimantukus reiketu zinoti jau uz ka moki. nedidelis nedideliui nelygus. mano ir puse karato yra nedidelis
QUOTE(April10 @ 2013 05 25, 23:37)
deimantukai nedideli, bet kaip juvelyras sake "svaresni" uz tuos pigesnius  smile.gif aj, nesusigaudau as ten, jei atvirai  smile.gif man siaip realiai galejo buti ir cirkonio akutes,bet MB norejo ideti deimantukus - tai labai jau ir nesipriesinau  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2013 05 25, 22:34)
mokant 800lt uz 3 nedidelius deimantukus reiketu zinoti jau uz ka moki. nedidelis nedideliui nelygus. mano ir puse karato yra nedidelis

o koks man skirtumas kokie ten tie deimantukai ? tiesiog zinau,kad ne cirkonis ir tiek uztenka. tai tik 800 lt, gal butu 8000 tai ir pasidomeciau.man esmes nesudaro kokie ten tie deimantukai smile.gif neisiu ir nerodysiu ziedo sakydama,kad va cia su tikrais deimanciukais,kuriu karatas toks ir anoks. ne ziedo brangume ar grozyje esme , o jo prasmeje,todel nesigilinu i tu deimantuku kaina 4u.gif gal ir cirkoni idejo - ka galiu zinot biggrin.gif tikrai neisiu ir netikrinsiu ,kad isitikinciau jog idejo tai,ko praseme smile.gif Mane ziedo isvaizda tenkina ir tai svarbiausia smile.gif
Atsakyti
mane jau apima panika: vestuvės už 3 savaičių, niekaip neišsirenkam žiedų doh.gif nepatinka arba man, arba jam sad.gif ir laiko jau tiek liko, kad net radus abiem patinkančius, niekas mums jų per naktį nepagamins... iš to, ką teko matyti pardavime visokiose Akropolio juvelyrinėse, tai kažkokia tragedija: baisūs pinigai už nekokybiškus darbus... tik vienoj parduotuvėj buvo tikri vestuviniai žiedai, bet vėlgi - tik pavyzdžiai užsakymams doh.gif jaučiu, kad teks tekėt be žiedų unsure.gif arba atidėt vestuves cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbs: 28 gegužės 2013 - 15:10
Sveikutes, vakar buvome ziedu salone carisma Vilniuje. Aptarnavimas baisus. Paklausem kokio juvelyro darbai, tai pasake, kad nesakys, nes direktore neleidzia! Kaip suprast? As kai moku pinigus noriu zinoti kas ir prie ko. Nieko nepataria, nejauku. O vat apie salona premiere patys geriausi atsiliepimai. Aisku ten brangu, bet aptarnavimas aukstam lygyje ir niekas nieko nepersa, tik labai daug paaiskina. O apsisprendem, kad ziedus gaminsim mazojoje galerijoje. Man ten vyras suzadetuviu zieda gamino, esam abu patenkinti. Sekmes paieskose.
Atsakyti
o man premiere nepatiko schmoll.gif žiedai ne šiaip brangūs, bet klaikiai neskoningi! man primena tokių "novyje ruskije of 90" stiliuką blink.gif bent jau iš to, ką mačiau jų internetiniam puslapyje, galėčiau nešioti tik vieno modeliuko žiedus, visi kiti tai čigonų baronams gaminami doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Ar galit mane apšviesti. Kokia maždaug kaina juvelyrinėse skaidrių baltų deimančiukų ~2mm pločio? Norim į vestuvinius žiedelius įsidėt, tai skaičiuojames smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Slyvamedis @ 2013 06 05, 11:37)
Sveikos merginos,
Ar galit mane apšviesti.  Kokia maždaug kaina juvelyrinėse skaidrių baltų deimančiukų ~2mm pločio? Norim į vestuvinius žiedelius įsidėt, tai skaičiuojames smile.gif smile.gif

0.01 ct iki simto lt max. (1.7mm man atrodo)

Atsakyti