Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(agise @ 2013 03 19, 20:44)
Aciu 4u.gif

reiks paziurineti siose parduotuvese, galvojau gal UK yra pigiau  ax.gif  blush2.gif

gal ir yra,bet siuntimas kainuotų,tai nzn ar apsimokėtų,jei kas nors žinote pasidalinkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 03 19, 21:01)
gal ir yra,bet siuntimas kainuotų,tai nzn ar apsimokėtų,jei kas nors žinote pasidalinkite 4u.gif

kartais www.contactforlenses.com būna pigiau su 5 svarų nuolaidos kodu Acuvue Oasys lęšiams 4u.gif bet Vilniuje yra ir pigiau
Atsakyti
Ar buvo kam, kad 5 svarai neidetu kokio daikto?
Ar apsimoka jiems ka nors rasyti, ar reaguoja i laiskus?
Kkiu adresu rasyti?

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WoAiNi @ 2013 03 19, 18:51)
Sveikos  4u.gif  Gal galit paaiškint, perkant iš http://www.parapharmacie-discount.net/ kaip ten su siuntimo variantais. Vienas yra international shipping už ~23eur, o kitas nesuprantu koks. Koks ten tas siuntimo būdas? Tikiuos supratot ko klausiu blush2.gif


kitas - pristatymas Prancūzijoje.Rinksit užsakymą? Jau dvi narės užsakinėjo iš čia, bet nesėkmingai, parašė, kad svoris per didelis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 19 kovo 2013 - 20:20
QUOTE(niekieno @ 2013 03 19, 21:18)
Ar buvo kam, kad 5 svarai neidetu kokio daikto?
Ar apsimoka jiems ka nors rasyti, ar reaguoja i laiskus?
Kkiu adresu rasyti?

Aciu smile.gif


Man buvo kaip tik ana savaite taip, parasiau ir sia savaite grazino pinigus
Atsakyti
QUOTE(astonja @ 2013 03 19, 21:36)
Man buvo kaip tik ana savaite taip, parasiau ir sia savaite grazino pinigus


Aciu, o kazka ypatingo raset ar nurodet, kad neideta preke ir tiek?
Atsakyti
Gal kas darėte kada crocs.eu grąžinimą? Ar sudėtingas ten reikalas?
Ir jei kas darėte kiek maždaug tas grąžinimas kainavo? Gal apskritai neapsimoka šiuo reikalu užsiimti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agise @ 2013 03 19, 18:00)
Mergaites patarkite, prasau, is kur geriausiai/pigiausiai pirkti kontaktinius lesius ax.gif?


Geriausia kaina gavosi iš Čia. Su siuntimu už 2 pakuotes Acuvue Oasys sumokėjau 148 zlotus su trupučiu (nuskaitė 125 Lt su centais) ir nemokamai dar kelioninį buteliuką 60 ml lęšių priežiūros skysčio davė. Būna pas juos nuolaidų kodai, lojalumo programa ir t.t. Anksčiau esu iš anglų poros parduotuvių siuntusis, bet vienoje siuntimą užbrangino, kitoje paskutiniu metu nesigavo taip gerai, kaip pas lenkus biggrin.gif Prieš tai iš gerų lęšių esu pirkusi ne kartą.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 19, 21:46)
Geriausia kaina gavosi iš Čia. Su siuntimu už 2 pakuotes Acuvue Oasys sumokėjau 148 zlotus su trupučiu (nuskaitė 125 Lt su centais) ir nemokamai dar kelioninį buteliuką 60 ml lęšių priežiūros skysčio davė. Būna pas juos nuolaidų kodai, lojalumo programa ir t.t. Anksčiau esu iš anglų poros parduotuvių siuntusis, bet vienoje siuntimą užbrangino, kitoje paskutiniu metu nesigavo taip gerai, kaip pas lenkus  biggrin.gif Prieš tai iš gerų lęšių esu pirkusi ne kartą.

2 pakuotes Acuvue Oasys perku už 100 Lt, + siuntimas lietuvos paštu 4u.gif
Atsakyti
Na ką, mano crocsai šiandien gautieji W9 dydis, tokius užsisakinėjau kaip 39, o atitinka kokį 40-41 doh.gif , bet galvoju vatos į priekį prisikišiu lotuliukas.gif ir nešiosiu, nes labai patogūs, o ir su grąžinimu tingiu terliotis, nebent pabandyčiau parduot g.gif . Vaikas Bazo crocsais labai patenkintas, dydis atitinka.
Atsakyti
QUOTE(Fitzy @ 2013 03 19, 21:51)
2 pakuotes Acuvue Oasys perku už 100 Lt, + siuntimas lietuvos paštu  4u.gif



Jei ne paslaptis kur galima uz tiek gauti ax.gif blush2.gif?
Atsakyti
Laba,mergaitės,čia kažkuri užrodėt parduotuvę
sportsshoes.com
Man reiktų kelių daiktelių už 22 svarus,gal kuri žadat pirkt?siuntimas kaip suprantu 8 svarai į LT g.gif Nemokamo lyg nėra g.gif
Atsakyti