Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

Gal kas pirkot vyriskus gap ar atitinka dydziai? Ir kaip kokybe? Pirkus esu tik vaikiskus, tai nzn....
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 19, 13:01)
durnas klausimas, bet... ar prekes sitam psl geresnes kuo nors nei aliexpres? blush2.gif kainos gal geresnes? nes kolkas tik is aliexpres perku, bet gal ir cia verta pasidairyt ax.gif

ne geresnes, tos pacios, kinietiskos smile.gif Tik buyincoins yra atskira parduotuve. O aliexpres, yra daug pardaveju apjungianti parduotuve, na ale ebay, tik be aukcijonu smile.gif Net ir tam paciam aliexpes esu uzmacisu buyincoins biggrin.gif

Siaip, man patinka buyincoins, kad gana greit siuntinukai is jos ateina. Per paypala galima atsiskaityt. Koduku, akciju buna smile.gif O kainos, tai ivairiai, reik lygint, ieskot, kur pigiau, ar buyincoins, ar aliexpres, ta pati preke kainuoja.
Atsakyti
MERGINOS, kas planuoja buti siandien meete, parasykite man, nes daug kas raso negali, tai gal atidedam g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 19, 14:30)
nuo issiuntimo lyg per 60 dienu. kai nueini i mano aliexpress ten kur yra visi uzsakymai, susirandi kuria preke gavai ir yra sali mygtukas kur raso patvirtinti pavedima ji paspaudi ir darai viska ka toliau prasys.


O per kiek laiko prekes iš aliexspress gaunat, nes jau 3 savaitės praėjo kai užsakinėjau, o dar negaunu.
Atsakyti
QUOTE(motce @ 2013 03 19, 14:50)
Gal kas pirkot vyriskus gap ar atitinka dydziai? Ir kaip kokybe? Pirkus esu tik vaikiskus, tai nzn....

Kokybe, kiek pirkau, superine, bet vyriski didinti sakyciau; maniskis L/XL devi, is Gap perku L 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 19, 13:09)
skambinausi, sakė, kad jau nupirkta doh.gif (prieš 10 min kažkas nupirko doh.gif ) gaila, kad nespėjau...



Pabandykite pasižiūrėti "Senukuose" ten kur netoli Kauno Pilies (dabar gatvės nebežinau kaip vadinasi lyg Jonavos). Ten yra defektuotų prekių skyrius (antrame aukšte) tad būna visai pigiai, o kartais to defektuko net nesimato mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audradv: 19 kovo 2013 - 14:35
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 19, 13:48)
clap.gif atkeliavo mano pirmasis crocs užsakymas  thumbup.gif

Viskas tiko ir patiko? 4u.gif

As tai turbut isprotesiu, kol negausiu lookfantastic siuntinio doh.gif dabar raso: GERMANY (Received in destination country) bet juk mano destination ne Vokietija.. ir kodel galima ta siuntini sekti, jei jis neregistruotas g.gif man iskyla milijonas klausimu vis biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas Kaune nori prisijungti prie GAP? Noriu pirkti greitai, truksta iki nemokamo siuntimo 4u.gif

Taip pat renku iki nemokamo siuntimo Kaune tesco rubus
siusti aiste.janu@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motce: 19 kovo 2013 - 14:53
o kuris mygtukas Aliexpress patvirtinimui ? Acceptance ar paskutineje grafoje confirm order ?
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 19, 14:52)
ne geresnes, tos pacios, kinietiskos smile.gif  Tik buyincoins yra atskira parduotuve. O aliexpres, yra daug pardaveju apjungianti parduotuve, na ale ebay, tik be aukcijonu smile.gif Net ir tam paciam aliexpes esu uzmacisu buyincoins  biggrin.gif

Siaip, man patinka buyincoins, kad gana greit siuntinukai is jos ateina. Per paypala galima atsiskaityt. Koduku, akciju buna smile.gif O kainos, tai ivairiai, reik lygint, ieskot, kur pigiau, ar buyincoins, ar aliexpres, ta pati preke kainuoja.

o man va kaip tik nepatinka kad atsiskaityt per paypal - nemoku blush2.gif doh.gif bet kaip suprantu ir kortele galima, bet ar saugu, grazins kazin lt jei kas ne taip kaip aliexpres g.gif

QUOTE(Maja Di @ 2013 03 19, 15:17)
O per kiek laiko prekes iš aliexspress gaunat, nes jau 3 savaitės praėjo kai užsakinėjau, o dar negaunu.

dar tik 4 prekes gavau bet ivairiai. 3 prekes uzsakiau vasari 21 tai viena gavau po 2 sav, kita po 3 sav, o vienos dar vis laukiu.

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 19, 15:57)
o kuris mygtukas Aliexpress patvirtinimui ? Acceptance ar paskutineje grafoje confirm order ?

pasirinkit lt kalba ir viska suprasit 4u.gif confirm order...
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 19, 14:17)
O per kiek laiko prekes iš aliexspress gaunat, nes jau 3 savaitės praėjo kai užsakinėjau, o dar negaunu.


Aš šį kartą jau mėnesį laiko laukiu, tikuosi sulaukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 19, 16:40)
Viskas tiko ir patiko?  4u.gif



Kiek užsididinau vaikui batukus užsakinėdama, niu bet nieko tokio, daaugs smile.gif
Sunku tiksliai žinoti, kuris modeliukas bus padidintas, kuris pamažintas. Crocs batukų jokių dabar neturėjom, tai ir sunku buvo gaudytis dėl dydžių, bet dabar ateičiai žinosim smile.gif
O šiaip batukų kokybė tikrai patiko thumbup.gif
Atsakyti