Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(Dukart*mama @ 2013 03 19, 13:30)
Kas dar neatsieme prekiu is unserekleineapotheke.de, gali tai jau padaryti. Prekes gautos, laiskai surasyti, laukiu skambuciu.

Ačiū, ačiū 4u.gif. Mano jau gėrimėlis užtaisytas bigsmile.gif , vakar pas vyrą draugas buvo kai taisiau, tai pajuokavo, kad jei iš karto viską išgertų, tai iki gyvenimo galo sveikatos turėtų bigsmile.gif
Atsakyti
renku www.laredoute.fr krepšiuką. pirksiu šiandien vakare. Vilnius 4u.gif (esam dviese)
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 19, 13:58)
sita buvo http://www.parapharm...ant-200-ml.html

ne apie ta jus raset?  unsure.gif  unsure.gif  blush2.gif

jo, šita... velnias, tai čia kaip ir loterija - vieną praleidžiu, vieną ne. Nu bandysiu dar su jais tartis.
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 19, 13:58)
sita buvo http://www.parapharm...ant-200-ml.html

ne apie ta jus raset?  unsure.gif  unsure.gif  blush2.gif


kuriai narei pavyko iš ten užsakyti?
Papildyta:
QUOTE(Voxi @ 2013 03 19, 14:13)
jo, šita... velnias, tai čia kaip ir loterija - vieną praleidžiu, vieną ne. Nu bandysiu dar su jais tartis.



jūs prašot, kad jie išsiųstų prekes ar , kad pinigus greičiau grąžintų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 19 kovo 2013 - 13:16
skaiciau nesenai raset, kad aliexpres gavus prekes, reikia kazkaip patvirtinti.
Kaip tai padaryt ? ax.gif ir ar yra terminai per kiek tai turiu padaryt ? Klausiu, nes mano prekes keliauja per UK adresa, tai ar nieko, kad tai padarysiu gavusi i Lt ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustina2000: 19 kovo 2013 - 13:23
QUOTE(style18 @ 2013 03 19, 14:16)
kuriai narei pavyko iš ten užsakyti?
Papildyta:
jūs prašot, kad jie išsiųstų prekes ar , kad pinigus greičiau grąžintų?


aggnesse 4u.gif ji uzsakinejo. atejo lygiai per dvi savaites 4u.gif

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 19, 14:22)
skaiciau nesenai raset, kad aliexpres gavus prekes, reikia kazkaip patvirtinti.
Kaip tai padaryt ?  ax.gif ir ar yra terminai per kiek tai turiu padaryt ? Klausiu, nes mano prekes keliauja per UK adresa, tai ar nieko, kad tai padarysiu gavusi i Lt ?


eikit i my orders ir ten prie uzsakymo yra desnej pusej mygtukas. "confirm order received" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 19, 14:23)
aggnesse  4u.gif  ji uzsakinejo. atejo lygiai per dvi savaites  4u.gif


gal jie ne visas banko korteles priima? ar čia tikrai dėl svorio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 19, 14:22)
skaiciau nesenai raset, kad aliexpres gavus prekes, reikia kazkaip patvirtinti.
Kaip tai padaryt ?  ax.gif ir ar yra terminai per kiek tai turiu padaryt ? Klausiu, nes mano prekes keliauja per UK adresa, tai ar nieko, kad tai padarysiu gavusi i Lt ?

o kodel ne tiesiai i lt? g.gif
nuo issiuntimo lyg per 60 dienu. kai nueini i mano aliexpress ten kur yra visi uzsakymai, susirandi kuria preke gavai ir yra sali mygtukas kur raso patvirtinti pavedima ji paspaudi ir darai viska ka toliau prasys.

ar labai kazin skirias dydis 4T nuo 4 g.gif kuris didesnis kuris mazesnis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 19, 13:30)
ar labai kazin skirias dydis 4T nuo 4 g.gif kuris didesnis kuris mazesnis? blush2.gif


turetu skirtis... 4 yra siek tiek didesnis negu 4T
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 19, 14:30)
o kodel ne tiesiai i lt? g.gif
nuo issiuntimo lyg per 60 dienu. kai nueini i mano aliexpress ten kur yra visi uzsakymai, susirandi kuria preke gavai ir yra sali mygtukas kur raso patvirtinti pavedima ji paspaudi ir darai viska ka toliau prasys.

ar labai kazin skirias dydis 4T nuo 4 g.gif kuris didesnis kuris mazesnis? blush2.gif

nesiunte to daikto i Lt. ax.gif
Na bandysiu daryt kai gausiu rolleyes.gif ten tiek visko prirasyta prie prekes, kad man bus naujiena viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 03 19, 14:33)
turetu skirtis... 4 yra siek tiek didesnis negu 4T
4u.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 19, 14:36)
nesiunte to daikto i Lt.  ax.gif
Na bandysiu daryt kai gausiu  rolleyes.gif ten tiek visko prirasyta prie prekes, kad man bus naujiena viskas  blush2.gif

ka siunciates jei nepaslaptis blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija05 @ 2013 03 19, 12:24)
Sveiki, gal kas dar neuzsisake kraujo spaudimo matuoklio is amazono http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
gal kas noretu prisijungti siuntimo islaidu (6 svarai) pasidalijimui. uzsakyciau tiesiai i LT. 4u.gif

neberasykit, surinkta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonifacija05: 19 kovo 2013 - 13:51